Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co Xavi zdobył mistrzostwo, to jego.
A tak serio to weź pakuj walizy, bo wstyd pokazać się znajomym po takim meczu.
0
XDDD dobra to było żałosne
0
W sumie to nie Madryt, to mozna było sie spodziewać
0
O kurde penalti :D
0
Nosz kuźwa jak zwykle piłka z dupy i gol
0
Kurde dżamal ferrana miałeś.
0
W końcu może bedziemy grać w 11
0
Da się bez wałkowania? Da sie.
2
Ferran okazał sie być górą lodową dla żółtej łodzi
0
Tak jest! Remontada! Żółta łódź idzie powoli na dno!
0
Yamal Boże chłopie co ty dziś robisz
2
Chłop co prawie nożycami samobója strzelił xD
0
Pamiętajmy. Dopóki piłka w grze...
11
Gdyby Yamal był Vinicjusem to mielibyśmy karnego.
1
Dobra, koniec słodkiego pierdzenia, wygrywamy to Barcelono!
0
@Sau_Ron kiedy słówka z angielskiego
0
Spokojnie panowie, druga połowa nasza :P
0
Mam wrażenie, że u nas w ataku oprócz Felixa i Yamala jest ktoś jeszcze, tylko w ogóle nie miał jeszcze piłki i komentatorzy o nim nie wspominają. Ciekawe, kto to.
0
Tak w ogóle, kto oprócz Felixa i Yamala jest w ataku?
1
Ręcznik na bramce, taki kąt i bramka?
0
Udało się, pierwsza minuta za nami.
0
Jakie polecilibyście dobre słuchawki z mikrofonem? Np. te ze SteelSeries za 300zł są git?
1
Brawo dla Athletic. Tak powinno się grać. Zapier*alać przez 120 minut aż całe getry będą zdarte razem z korkami. Nasi przyszli na spacerek, licząc, że fartem uda się wygrać. Szkoda, że do tej pory nie potrafią wyciągnąć wniosków i zmienić plan na grę.
Albo chociaż w ogóle stworzyć jakikolwiek plan…
3
Sprawiedliwy wynik. Prawdę mówiąc, to przez cały mecz nie mieliśmy żadnego pomysłu na grę. Pierwsza bramka to totalny fart, no może druga już lepiej.
Poza tym to stanie w obronie z nadzieją, że uda się wybić jak najdalej.
O wynik trzeba zapracować, trzeba myśleć, być czujnym cały czas i zapier****ć.
Zasłużona przegrana.
0
Żałosne, że my musimy grać na ich stadionie.
To nie jest usprawiedliwienie, ale o wiele gorzej się gra kiedy przez 100 minut dziesiątki tysięcy kibiców gwiżdżą kiedy ma się piłkę.
2
Bardzo dobrze. Jesteśmy BEZNADZIEJNI i nie zasługiwaliśmy kompletnie na nic od drugiej połowy
1
Yamal już ewidentnie do zmiany
0
Yamal… jak mogłeś
3
Boże, pena, co to było za podanie
5
Świetne zachowanie obrony