0

Ale co Xavi zdobył mistrzostwo, to jego.

A tak serio to weź pakuj walizy, bo wstyd pokazać się znajomym po takim meczu.

0

XDDD dobra to było żałosne

0

W sumie to nie Madryt, to mozna było sie spodziewać

0

O kurde penalti :D

0

Nosz kuźwa jak zwykle piłka z dupy i gol

0

Kurde dżamal ferrana miałeś.

0

W końcu może bedziemy grać w 11

0

Da się bez wałkowania? Da sie.

2

Ferran okazał sie być górą lodową dla żółtej łodzi

0

Tak jest! Remontada! Żółta łódź idzie powoli na dno!

0

Yamal Boże chłopie co ty dziś robisz

2

Chłop co prawie nożycami samobója strzelił xD

0

Pamiętajmy. Dopóki piłka w grze...

11

Gdyby Yamal był Vinicjusem to mielibyśmy karnego.

1

Dobra, koniec słodkiego pierdzenia, wygrywamy to Barcelono!

0

@Sau_Ron kiedy słówka z angielskiego

0

Spokojnie panowie, druga połowa nasza :P

0

Mam wrażenie, że u nas w ataku oprócz Felixa i Yamala jest ktoś jeszcze, tylko w ogóle nie miał jeszcze piłki i komentatorzy o nim nie wspominają. Ciekawe, kto to.

0

Tak w ogóle, kto oprócz Felixa i Yamala jest w ataku?

1

Ręcznik na bramce, taki kąt i bramka?

0

Udało się, pierwsza minuta za nami.

0

Jakie polecilibyście dobre słuchawki z mikrofonem? Np. te ze SteelSeries za 300zł są git?

1

Brawo dla Athletic. Tak powinno się grać. Zapier*alać przez 120 minut aż całe getry będą zdarte razem z korkami. Nasi przyszli na spacerek, licząc, że fartem uda się wygrać. Szkoda, że do tej pory nie potrafią wyciągnąć wniosków i zmienić plan na grę.

Albo chociaż w ogóle stworzyć jakikolwiek plan…

3

Sprawiedliwy wynik. Prawdę mówiąc, to przez cały mecz nie mieliśmy żadnego pomysłu na grę. Pierwsza bramka to totalny fart, no może druga już lepiej.
Poza tym to stanie w obronie z nadzieją, że uda się wybić jak najdalej.
O wynik trzeba zapracować, trzeba myśleć, być czujnym cały czas i zapier****ć.
Zasłużona przegrana.

0

Żałosne, że my musimy grać na ich stadionie.
To nie jest usprawiedliwienie, ale o wiele gorzej się gra kiedy przez 100 minut dziesiątki tysięcy kibiców gwiżdżą kiedy ma się piłkę.

2

Bardzo dobrze. Jesteśmy BEZNADZIEJNI i nie zasługiwaliśmy kompletnie na nic od drugiej połowy

1

Yamal już ewidentnie do zmiany

0

Yamal… jak mogłeś

3

Boże, pena, co to było za podanie

5

Świetne zachowanie obrony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?