0

Przynajmniej obrona Częstochowy w formie

0

Musimy strzelić gola

0

Ale nas jadą xDDD

0

Xavi zrób coś bo gramy padakeee

0

@pioz123 Tylko skąd np nowy przedsiębiorca ma nagle wziąć 600 złoty na pracownika podczas gdy prosperity tej firmy w ogóle się nie zwiększy? Będą balansować na skraju zysku i w ostateczności zamykać firmy, więc tak średnio

0

Myślicie że podniesienie płacy minimalnej w następnym roku to dobry pomysł?

1

Sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj Fati żyje nam!

4

Lewica to jednak szczyt hipokryzji. Pani Joanna scheurig wielgus marzy aby w sejmie w końcu były dyskusje, podczas gdy przeprowadza rozmowie z Bosakiem na temat aborcji, to obraża się po 10 sekundach i zaczyna pyskować xD

0

@Katalończyk 99 głupie to

0

Odnośnie wczorajszego meczu a dokładniej bramki na 1:1. Dlaczego sędzia nie odgwizdał rzutu wolnego po tym jak Rudiger przyjął sobie piłkę ręką? Dokładnie z tej akcji realu potem strzelili bramkę.
Co z tego że był na swojej połowie, ręka to ręka i powinno być odgwizdane moim zdaniem

0

Ta zmiana czasu to dzisiaj?

0

Idziecie dzisiaj do kościoła?

0

https://vm.tiktok.com/ZGJKt1YwX/
Coś szybko zmienia zdanie ten hołownia.

0

Do 60 minuty graliśmy całkiem dobrze, gdybyśmy wykorzystali swoje okazje, zapewne wygralibyśmy. Szkoda że straciliśmy łby w ostatnich 30 minutach, i jude zrobił co miał zrobić. Niech to będzie dla nas jakaś nauczka i tyle. Trzeba grać dalej.

0

No i dupa. Angol porobił

1

No i czemu nie ma wolnego xd?

0

Aby wygrać, musimy doprowadzić ten wynik do końca meczu.

0

@karci0 właśnie też się zdziwiłem, takie coś kompletnie uniemożliwia wyskoczenie do piłki

0

To my gramy tak dobrze czy Real tak słabo?

4

JAZDA Z PRZEŚCIERADŁAMI VISCA EL BARCA!!!

0

Czy frenkie de jong jutro może zagrać?

0

Jakby ktoś pytał, to widoczne pod mikroskopem poprzeczne prążkowanie mięśni szkieletowych jest wynikiem różnego załamywania światła przez miofilamenty grube i cienkie.

0

Jak to jest, że gdy pisze sprawdzian z fizjologii czlowieka, mój mózg zna odpowiedzi na większość pytań, ale nic mi nie podpowiada.

0

Shark z asysta :0

0

Napisane było: "Lewy, ucz sie'

0

Gdzie spalony XDD?

1

Ja bym to strzelił

25

Fati tragiczny dzisiaj

0

Ale Sagrada Familia świetnie wygląda

2

@Deviler w sumie tak, ale i tak tęskno by mi było do tych klasyków :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?