Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przynajmniej obrona Częstochowy w formie
0
Musimy strzelić gola
0
Ale nas jadą xDDD
0
Xavi zrób coś bo gramy padakeee
0
@pioz123 Tylko skąd np nowy przedsiębiorca ma nagle wziąć 600 złoty na pracownika podczas gdy prosperity tej firmy w ogóle się nie zwiększy? Będą balansować na skraju zysku i w ostateczności zamykać firmy, więc tak średnio
0
Myślicie że podniesienie płacy minimalnej w następnym roku to dobry pomysł?
1
Sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj Fati żyje nam!
4
Lewica to jednak szczyt hipokryzji. Pani Joanna scheurig wielgus marzy aby w sejmie w końcu były dyskusje, podczas gdy przeprowadza rozmowie z Bosakiem na temat aborcji, to obraża się po 10 sekundach i zaczyna pyskować xD
0
@Katalończyk 99 głupie to
0
Odnośnie wczorajszego meczu a dokładniej bramki na 1:1. Dlaczego sędzia nie odgwizdał rzutu wolnego po tym jak Rudiger przyjął sobie piłkę ręką? Dokładnie z tej akcji realu potem strzelili bramkę.
Co z tego że był na swojej połowie, ręka to ręka i powinno być odgwizdane moim zdaniem
0
Ta zmiana czasu to dzisiaj?
0
Idziecie dzisiaj do kościoła?
0
https://vm.tiktok.com/ZGJKt1YwX/
Coś szybko zmienia zdanie ten hołownia.
0
Do 60 minuty graliśmy całkiem dobrze, gdybyśmy wykorzystali swoje okazje, zapewne wygralibyśmy. Szkoda że straciliśmy łby w ostatnich 30 minutach, i jude zrobił co miał zrobić. Niech to będzie dla nas jakaś nauczka i tyle. Trzeba grać dalej.
0
No i dupa. Angol porobił
1
No i czemu nie ma wolnego xd?
0
Aby wygrać, musimy doprowadzić ten wynik do końca meczu.
0
@karci0 właśnie też się zdziwiłem, takie coś kompletnie uniemożliwia wyskoczenie do piłki
0
To my gramy tak dobrze czy Real tak słabo?
4
JAZDA Z PRZEŚCIERADŁAMI VISCA EL BARCA!!!
0
Czy frenkie de jong jutro może zagrać?
0
Jakby ktoś pytał, to widoczne pod mikroskopem poprzeczne prążkowanie mięśni szkieletowych jest wynikiem różnego załamywania światła przez miofilamenty grube i cienkie.
0
Jak to jest, że gdy pisze sprawdzian z fizjologii czlowieka, mój mózg zna odpowiedzi na większość pytań, ale nic mi nie podpowiada.
0
Shark z asysta :0
0
Napisane było: "Lewy, ucz sie'
0
Gdzie spalony XDD?
1
Ja bym to strzelił
25
Fati tragiczny dzisiaj
0
Ale Sagrada Familia świetnie wygląda
2
@Deviler w sumie tak, ale i tak tęskno by mi było do tych klasyków :)