0

@TheNekro94 dlatego nie mówię o całkowitym dostępie do broni tylko o przemyślanym procesie nabywania jej, aby nie było tak że byle kto ją dostaje.
Jeśli popierasz takie rozbrojenie Polaków to zobaczymy co zrobisz gdy ktoś bliski u ciebie będzie w podobnej sytuacji i nie będzie miał jak się obronić; albo co gorsza, nie daj Boże, jakaś wojna, gdzie żaden z Polaków nie mógłby się jakkolwiek obronić

2

@Hosh nie chodzi o to, ile akurat oni mieli lat. Te przykłady po prostu pokazują że bez broni i tak mordercy sobie poradzą z zabiciem kogoś

4

Do przeciwników posiadania broni palnej:
Czy teraz będziecie utrudniać dostępu noży?
Jak widzicie, zabójca, chcąc zabić, i tak to zrobi. Nieważne czym. Ułatwienie dostępu do broni palnej zwiększy bezpieczeństwo Polaków.

0

Myślicie że Bosak będzie startował w wyborach prezydenckich?

3

@Destroyer_of_Worlds Szkoda że bryłka sie nie dostała. Mmm, małżeństwo Bosak :)))

1

@Kgorecki2500 gdzie można sprawdzić kto z nich wchodzi?

1

"15 października skończyły się kłótnie i rozdawnictwo, a zaczęła praca i inwestycje w naszą przyszłość"- a więc nic sie nie zmieni. Umówią się z lewicą czy z KO tak jak Hołownia sam mówił, i dalej będzie rozdawnictwo na lewo i prawo.

0

@against_modern_football no już niestety do takiej sytuacji doprowadziły nas rządy PoPiSu, gdzie praca się prawie nie opłaca, a spora część ludzi żyje z zasiłków. Przedsiębiorcy i proletariat są coraz bardziej zniechęcani do pracy przez obecne rządy. Tak socjalistyczne poglądy w naszym państwie nie miały prawa się udać, tak jak w większości państw. Problem w tym, że nikt tego albo nie widzi, albo uważają że to nie jest nic złego.

1

@Tabaluga37 był w mam talent, nauczył się przybierać maski. Szkoda tylko, że tak wiele osób nabiera się na ten „liberalny” program TD

0

@Sulimo nikt nie zlikwiduje ani nie zreformuje bo żyjemy w postkomunistycznym państwie i nikt tutaj nie rozumie że socjalizm to utopia. O ekonomii też praktycznie nikt nie ma pojęcia, oprócz liberałów, których popieram. Szkoda że społeczeństwo nie daje im żadnym szans. Nie mówię już tutaj o konfie, bo sam nie ze wszystkim się z nimi zgadzam. Jednak jeśli społeczeństwo dalej myśli że taki typ gospodarki (lewicowa) w Polsce może coś zmienić na lepsze, to nie dziwię się że tylu młodych ludzi emigruje.

1

@Bezhistorii jeszcze liczą głosy

1

@Sulimo wycofanie 500+ akurat byłoby złym pomysłem bo w wielu rodzinach to dosyć duża część ich całego dochodu

5

@Bezhistorii tak, na nowego trenera Barcelony, spóźniłeś się

1

@Sulimo 800+, 300+, kredyt 0%, waloryzacja 13 i 14, 600+, laptop+, dekoder+, tv+. Mam wymieniać dalej? :)

16

Hołownia: „koniec z rozdawnictwem”
Tymczasem poparcie PoPisu: 66%
xD no nie wiem czy taki koniec

3

@Przemek2323 co mentzen miał zrobić skoro TVP i TVN cały czas cenzurowali konfederację? Zostały mu tylko social media.

0

@hayek może to będzie jakieś doświadczenie dla mentzena. Młody jest, nie odrzucałbym go, bo podczas debat publicznych mówi coraz lepiej.

0

@Hosh no jak większość wyborców lewicy to kobiety które jedyne co chcą to legalnej aborcji i związków partnerskich to się nie dziwię że mają dosyć duże poparcie

0

@barcowy1899 to właśnie robi cenzura. Pewnie większość widzów TVP dopiero podczas debaty wyborczej dowiedzieli się że jest coś takiego jak konfederacja. Jak człowiek ogranicza się tylko do nagłówków mediów które mówią że konfederacja bliska jest z pisem, nie wgłębiając się w prawdziwe ich wypowiedzi i postulaty, to niestety tak jest.

0

No nie wywróciliśmy stolika :/

1

A idź pan… znów to samo

2

Witaj la ramblo w wielkim dniu demokracji

0

Najtrudniejszy dział chemii na rozszerzeniu wg was?

1

@Elvisek kiedyś to było

0

Stonoga na czacie live konfederacji xD

0

@_barti A jak miał mówić? Rządy tuska i kaczyńskiego nie zasługują na delikatniejsze traktowanie

0

@Crystal37 YT na kanale mentzena

1

@_barti Da się go słuchać. Mądrego patriotę zawsze miło posłuchać

0

Pan szczęść Boże właśnie przemawia.

0

Ciekawe czy jest ktoś, kto zrobił kupę w każdym województwie w Polsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?