Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde chciałbym mieć w przyszłości taką corvette c7 stingray. Taka świetna fura…
Tylko musiałbym się wyrobić do 2035, bo potem lewicowe rządy za sprawą UE zabronią mi ją zarejestrować :)
0
@s0nar11 jak mógł ktoś się nabrać na hasła konfederacji podczas gdy ta partia nigdy nie rządziła?
0
@MesQueUnClub_87 na kogoś w końcu trzeba zagłosować. Korwin mówiąc „program dla idiotów” miał na myśli tych, którzy zaślepieni są w te niezmienne rządy popisu. Ci ludzie są pogardliwie nazywani przez korwina „idiotami”. Osobiście nie podobają mi się te prowokacje korwina, jednak wiem o co mu chodziło. Jeśli starasz się, tworzysz program, który zakłada lepsze poglądy gospodarcze od obecnych, a ludzie, mimo że to widzą, to dalej wybierają między PO a PiSem, to nie dziwię się dlaczego korwin użył takiego sformułowania.
0
@MesQueUnClub_87 do żadnego bo mam 17 lat i nie mam praw wyborczych, ale jak już to może konfa/bs. Jestem bardziej konserwatystą więc nie bardzo jarają mnie lewica czy jakieś KO.
0
@tbas wydaje mi się, że to, czego nie zapłacą bogaci przedsiębiorcy w ramach ZUS, i tak pokryje może tylko wartość świadczeń socjalnych przyznawanych emerytom, bo najbogatszych przedsiębiorców w Polsce, którzy nie płaciliby zusu, nie ma zbyt wiele. Dlatego więc uruchomienie i usprawnienie wielu nowych firm poprzez ten dobrowolny ZUS napędziłoby PKB kraju co przyczyniłoby się do spadku inflacji, dzięki czemu to, czego nie zapłaciliby najbogatsi, byłoby zrekompensowane wzrostem wartości pieniądza na rynku.
0
@tbas kto powiedział że dobrze prosperująca firma ma nie płacić ZUS? Jeśli jest dobrze prosperująca to przedsiębiorca może sam ze swoich dochodów odłożyć sobie na emeryturę? Kto powiedział że po osiągnięciu wieku emerytalnego musi skończyć pracować? ( w tym punkcie traktowanie osób po wieku emerytalnym tak samo jak studentów też byłoby dobrym pomysłem)
ZUS to dla wielu młodych przedsiębiorców główną blokada, aby w ogóle zacząć działalność. Niektórzy dzięki ZUS-owi balansują na skraju zysku z firmy. Dobrowolny ZUS to przede wszystkim pozwolenie przedsiębiorcom działać samemu i uwolnienie jego kreatywności. Nie widzę przeszkód, by ZUS był dobrowolny dla wszystkich.
4
@against_modern_football Do niego to i tak nie dotrze. Ludzie zapatrzeni w jedną partię nigdy nie przyznają Ci racji, nieważne jak twoje argumenty rozwalałyby te ich. Zupełnie jak gołąb z którym grasz w szachy i wygrywasz, ale on i tak pod koniec nasra na szachownice i, dumny z tego, odleci sobie.
1
@panczo aha, oki
9
@panczo konfederacja to populiści? To kim dopiero jest Tusk który obiecuje zarówno obniżkę podatków i składek jak i nowe socjale ?
3
@fotohobby a myślisz że wszyscy czytają dokładnie o co im chodziło? Dobrowolny ZUS kojarzy się z jednym. Dlatego mówienie, że chodziło o coś innego to czysta manipulacja
0
@FcPortoFan1999 Veigar zbyt nudny jest. Irelia jest skillowa a zatem ciekawa
0
@FcPortoFan1999 nie, głupio wygląda
0
@Emhyr jeszcze niedawno jak nia grałem w p2 to wszystkich rozwalałem na midzie irelią
0
@Emhyr Irelia to nie jest syf
0
@Emhyr Że ty to pamiętasz xd
0
@HypeR dobra idę nią, i tak niczym innym nie umiem xd
0
Irelia jest teraz dobra na mida?
0
@Gaucho @Xavi kolega ma dobry pomysł
1
@TR3YWAY wzruszające
4
@Prorokk no jakoś od wszystkich się słyszy że mają dość po i pisu, a oni dalej zbierają 2/3 głosów naszego państwa xD
7
@Chaoss aaa, czyli teraz zmieniamy narrację na „dla wszystkich przedsiębiorców” jakby „dla przedsiębiorców” już oznaczało kompletnie co innego? XD
2
@Chaoss ty chyba właśnie jesteś za przeproszeniem ułomny. Wejdź sobie w linka co pan @maroon wyslal i dalej liż tyłek twojej „trzeciej drodze”.
9
@szoch6 tylko że dobrowolny ZUS to był ich nagłówek. Większość przedsiębiorców którzy to zobaczyli nawet pewnie nie czytali zasad bo od razu kojarzy im się to z dobrowolnymi składkami przez cały czas
10
@tbas mówili to w ten sposób by zmanipulować elektorat, aby zaciekawiło ich tylko hasło „dobrowolny ZUS”
25
No to nieźle trzecia droga oszukała swój elektorat. Wyobraźcie sobie że ktoś jest przedsiębiorcą i słysząc „dobrowolny ZUS” od trzeciej drogi, zaczyna na nią głosować.
A tak naprawdę okazuje się że dobrowolny ZUS to tak naprawdę wg nich to „wakacje od ZUS-u”
Trzecia droga okazuje się być ślepym zaułkiem :/
1
Ten ziomek to serio ma coś wspólnego z puigiem. Nawet nazwiska mają podobne
1
Ludzie nie spojlerujcie mi bo c+ mi ścina i gdy wy piszecie „co za wejście” ja dopiero mam jak on wchodzi na boisko xD
0
Do puiga podobny ten ziomek
24
Jak strzelimy bramkę, to wyjdziemy na prowadzenie
6
Ale gramy gówno xD