Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Ale chodzi o to, że w 2019 oni mieli ledwo 5% w sondażach, a ich rozpoznawalność była niewielka. Kiedy oni ją ogłosili, nagle cała uwaga była na nich skupiona. Zyskali na tym wiele poparcia i rozpoznawalności. Czy w 2019 roku mówiło się tak dużo o konfederacji jak w 2020/21/22/23? No nie.
0
@tbas ale to powiedziane 4 lata temu, kiedy sondaże dawały im 5%. Teraz mają przynajmniej 2 razy wiecej
0
@_barti Gdyby nie ta piątka, zapewne mało kto by o nich wiedział.
1
Czy można powiedzieć, że piątka mentzena była genialnym "planem"?
Zyskali na tym dużą popularność. Z początku było wiele hejtu, ale gdy część ludzi zdało sobie sprawe z tego, że jest to wyrwane z kontekstu, zaczęli ich popierać.
Sprytne, trzeba przyznać.
1
@Safrani w sumie racja, trochę za szybko z tym pytaniem poleciałem xD
1
Jak wyglądają sondaże po debacie TVP? Ktoś wie?
0
@Tasde okej, tu masz rację xD
0
@Tasde ale zwróć uwagę, że oni i tak jako jedyni sprzeciwiali się podczas gdy to dopiero wchodziło do sejmu. Chociaż to się liczy. Z resztą nie tylko rozdawnictwu się sprzeciwiali. Rozszerzeniom kompetencji dla Niedzielskiego podczas covid również. Grzegorz Braun, który dzisiaj jest przez wielu postrzegany jako mem, jedyny opowiadał się za obroną praw obywatelskich.
Każdy niech głosuje jak chce, jednak dla mnie w dużej mierze liczy się to, jak dana partia skłonna jest do przeciwstawienia się „gigantom”, kiedy po prostu uważają, że jakaś ustawa jest niesłuszna.
0
@tristan87 Wiadomo, że Morawiecki wygrał. Prawdziwy mężczyzna jest prawy i sprawiedliwy B)
0
@Tasde Otóż okazuje się, że wyniki kto jak głosuje są ważne i tylko konfederacja w wielu sprawach była w stanie powiedzieć "nie". Jest to ważne, bo przynajmniej daje świadomość, że są jeszcze w polityce tacy ludzie, którzy nie wahają się zaprzeczyć temu szalonemu rozdawnictwu. Żadna partia poza konfą nie była w stanie tego zrobić. Nie wiem czemu zmieniasz temat z Hołowni na Bosaka. Co to ma być polityk, który przy większych partiach pada na kolana i decyduje się na ugodę? PiS, który, będąc jeszcze w opozycji, miał tyle % poparcia ile konfa ma teraz, zdołał zdobyć tak wielkie poparcie, prowadząc swoją własną suwerenną politykę.
Jeśli uważasz, że Konfa, która nie boi się powiedzieć "nie", zrozumiała, że "ta taktyka nie działa dla nich to wrócili do śpiewki dla młodych, że nikomu nic nie dadzą" to jesteś po prostu ignorantem, który nie wierzy w poprawę naszego kraju. Otóż wiele współczesnych ludzi, starszych jak i młodszych, widzi jedyną nadzieje w konfederacji, i to się ceni. Osobiście nie zagłosowałbym na takiego Hołownie, wg którego sposobem obalenie rządu pisu, jest poparcie partii, która ściga się na socjale z PiS-em.
0
@Tasde Masz racje, polityka opiera się na zawieraniu kompromisów. Tylko że Hołownia jak i lewica trzymają razem z platformą, aby obalić PiS, podczas gdy w kluczowych kwestiach GŁOSUJĄ IDENTYCZNIE. Przecież oni wszyscy byli za rozdawnictwem. Co za głupstwem jest krytykowanie PiS-u, podczas gdy jest się skłonnym do układów z partią, która ma podobne zdanie z Pis-em w wielu kluczowych kwestiach.
Jeśli Hołownia chce zdobyć w przyszłości silne poparcie, to niech nie głosi takich rzeczy i zajmie się swoimi sprawami jak przekonać do siebie wyborców
0
@norbi77 Czym innym jest odpowiadanie na pytanie od wyborcy pisu, stojąc przed swoim elektoratem, niż odpowiadanie na pytanie od redaktora przed telewizją i swoimi przeciwnikami
5
@BorzyKrzys Nie mają się już do czego przyczepić, to chociaż tego się chwytają :D
0
@barteq Mi to w żaden sposób nie przeszkadza, tylko potwierdza autentyczność wypowiedzi. Bosak jak i Hołownia dobrze wypadli
4
@norbi77 Przyzwyczaił sie do sytuacji gdzie stoi sam przed swoim elektoratem i może mówić jak chce przez 5 godzin. Nic dziwnego że w debatach wypada koszmarnie
3
@Encore Wygrana w byciu najbardziej żałosnym przedstawicielem oczywiście
0
@Tasde Tak, wiem. Jednak ani ci, ani ci mnie nie przekonują. Hołownia, który chwali się jak to bardzo jest liberalny, jest jednocześnie skłonny do ugody z platformą, która w kluczowych kwestiach głosuje tak samo jak PiS? Nie dzięki, nie kupuje tego. Trzeba było zapisać się na listy KO, a nie tworzyć jakąś pseudoalternatywę "Trzecia Droga". Myślę, że w takiej sytuacji jedynym wyborem jest Konfederacja...
0
@Koperek01 Co ma czytanie z kartki do oceny Bosaka? To chyba lepiej że chce być rzetelny i uczciwy przytaczając dane?
9
Ku mojemu zaskoczeniu Hołownia wypadł całkiem dobrze. Jednak niepokoi mnie jedna rzecz w tej ich Trzeciej Drodze. Mianowicie trzymają z platformą i lewicą. Moim zdaniem partia, która tak bardzo głosi się jako alternatywa dla POPIS-u, nie powinna być skłonna do jakiś kompromisów i koalicji tylko głosić swoją, niezależną i suwerenną poliykę.
5
Szczerze? Nie wyobrażam sobie mężczyzny głosującego na lewice. Przecież oni tylko i wyłącznie chcą wprowadzić milion praw dla kobiet, nie myśląc nic o mężczyznach. Żal…
30
Nie no. Bosak ? TOP
0
@Encore nie mówi źle, jednak nie bardzo wierzę w jego słowa.
12
Szczerze nudna ta debata. Mentzen miał rację, Morawiecki i Tusk będą się żreć, a Bosak jako jedyny zajmie się poważną polityką. Chociaz Hołownia też daje radę. Szkoda że nie mogą zadawać sobie pytań
0
Tusk coś nerwowo wygląda
0
@Bobo25 idź zagłosować na holownie który usunie ci gotówkę
3
@IronSanHybrid kto by się spodziewał
0
@Bobo25 biorę i uważam że to jedyna alternatywa
2
Po i PiS ścigają się o świadczenia. Naprawdę nikt nie widzi między nimi różnicy?
0
@Roobo nie wiem, jak można brać go na poważnie, niech wraca do swojego mam talent
0
Żadnemu rozdawnictwu? A co z waszym 800+ dla pracujących?