Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czyli znajdujemy się na etapie, kiedy roberto jest naszym zbawcą?
Okej. Nowe, nie znałem xD
4
FC po nalewce :DD
0
I teraz roberto immunitet na kolejne 2 lata xD
0
Odzyskujemy prowadzenie
0
Gratulacje Araujo. Z meczu na mecz coraz bardziej mnie zawodzi
1
Fati kompletnie niewidoczny
1
Ale strzał z dupy
1
Na treningu jakoś same okienka walą..
0
Najlepsza piosenka Britney?
0
Musimy dzisiaj wygrać
0
No i znowu do tego cyrku...
0
Kogo najbardziej lubicie z lewicy
3
@koksik2700 milczenie w przypadku tej pani nie jest złotem, jest szansą
0
@FcPortoFan1999 bardzo mnie to cieszy, także często tam bywam. Zechciałby Pan jutro porozmawiać o ewangelii?
0
@kielon93 kibicowanie ma sprawiać jakąkolwiek przyjemność. Już nawet nie chodzi o to aby Barcelona wygrywała po 5:0 z każdym, tylko aby dała radę wygrywać pewnie i regularnie z jakimiś ogórkami. Co mecz te same nadzieje a potem zawód. Klub z taką piękną przeszłością teraz ma się męczyć z klubami ze środka tabeli, podczas gdy inne wielkie kluby rywalizują ze sobą na naprawdę wysokim poziomie? Kiedyś dumnie się przyznawało do tego, że jest się kibicem barçy, a teraz jak ktoś się o tym dowie to śmiech na sali.
Naprawdę długo już jestem związany emocjonalnie z tym klubem i te mecze tak stały się częścią mojego życia, że już chyba nigdy nie przestanę ich oglądać, mimo ciągłych zawodów. Ale trzeba spojrzeć obiektywnie, Barcelona jest w tragicznym stanie i nie można być z tego dumnym.
Ale widzę, że wielu romantyków się tutaj oburzyło :D
0
@FcPortoFan1999 chodzą słuchy, że Pan często chodzi do kościoła.
2
Spokojnie, jeszcze wszystko się wydarzyć może. Nawet można jeszcze potrójną koronę zdobyć.
0
Wstyd kibicować takiemu klubowi. Dobrze, że mam w to powoli wyjebane. Z drugiej strony przykre, że po tylu latach pięknego kibicowania nagle żal człowieka łapie kiedy ogląda to gówno.
1
Fati, wróć błagam
2
Może Fati by to strzelił
34
Jak widziałem że raphinia do tego biegnie to nawet się nie łudziłem że może być gol xD
1
Guiu by się przydał, albo messi
1
@Bocheno1 tak jak ja
0
@Bocheno1 czemu akurat on
1
@hayek trzecia niedziela adwentu
0
Idziecie jutro do kościoła?
0
Obrona świetne zachowanie
2
No z pół metra to już musieli trafić
3
@MESSIah16 a ja na przykład nie jestem zadowolony z wyników Barcelony. Mężczyźni bardziej to przeżywają niż kobiety, a więc mamy nierówność. Czy Katarzyna Kotula pomoże mi wyjść z depresji po oglądaniu meczów Barcelony?
42
Ministerstwo do spraw równości xD