Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Można się nie zgadzać z poglądami Bosaka, ale trzeba oddać mu to, że jest bardzo profesjonalnym, merytorycznym i wyrafinowanym politykiem.
0
Jak to jest że w debacie gospodarczej nikt nie zadawał Mentzenowi żadnych pytań, a gdy jest debata ogólna, to każdy nagle wypytuje przedstawicieli konfederacji o jedno i to samo?
0
@Kgorecki2500 To znawczyni od aut benzynowych? Dalej twierdzi że jak zakaże się jeżdżenia samochodami spalinowymi to ludzie zaczną jeździć benzynowymi? :D
edit: a nie, przepraszam, to nie ta pani. To jest ta pani, która domaga się wprowadzenia feminatywów dla każdego polskiego słowa :D
1
@Kazragore Wybór jest zatem prosty. Konfederacja albo kontynuacja
0
@Tabaluga37 Dobra, być może mamy potencjał, tylko w zasadzie chciałem napisać, że politycy PO za czasów swojej kadencji doskonale o tym wiedzieli, a praktycznie nic z tym nie zrobili, tak samo jak pis. Teraz wielce oburzeni dlaczego nic nie jest robione w tym kierunku.
Poza tym energia z wiatru, pod warunkiem że jest jak najlepiej wykorzystana, i tak nie pokryje znacząco energii pozyskiwanej z węgla, więc i tak będziemy na niego skazani. W swojej wypowiedzi, kpię z tego, jak Lewicowe partie wierzą w idee polski bez węgla.
1
@Tabaluga37 gdybyśmy mieli rzeczywiście taki potencjał, to energia wiatrowa stanowiłaby więcej niż 20% polskich OZE. Wydobycie i zużycie węgla na świecie rośnie. Wiadomo, że należy od niego odchodzić, ale należy robić to powoli, ponieważ przez długi czas to właśnie węgiel będzie głównym źródłem energii pozwalającym na bezpieczeństwo energetyczne w Polsce.
2
@FCB_dimiC prawdziwy mężczyzna jest prawy i sprawiedliwy B)
1
@Faro Moim zdaniem nie oddawanie głosu to glupi pomysł. Przecież i tak ktoś zostanie wybrany i ich działania wpłyną na każdego. Wyobraź sobie że w Polsce milion osób nie idzie na wybory, bo twierdzą że nie ma dobrych partii. Wybory wygrywa partia, która was nie przekonuje, a i tak będziecie narzekać, że jest źle. A przecież mogłaby być możliwość, że (gdyby ten milion jednak zagłosował) wygra inna partia, która może byłaby lepsza. A nie oddając głosu tak naprawdę nie wiesz, czy coś tracisz.
2
Nie wiem, ale lewicowe partie to żyją chyba w swoim świecie. Lewica i peło twierdzą, że gdy Polska zainwestuje w OZE to nagle wszyscy będą szczęśliwi i zadowoleni, przedsiębiorcy zarobią, a Polska przestanie być „brunatną plamą” w Europie. Wszystko okej, ale chyba zapomnieli, ze w Polsce nie ma praktycznie warunków, aby mówić o OZE jako główne źródła energii. Słońce świeci dwa miesiące w roku; gorących źródeł nie ma; system rzeczny nie jest aż tak rozwinięty jak chociażby w Norwegii, aby mówić o nim jako wielkie źródło energii. Nie wiem skąd u nich taka ekscytacja tymi OZE. Skoro pani Zielińska z zielonych tak bardzo chce odejść od węgla na rzecz OZE, to zobaczmy co zrobi w zimę, kiedy nie będzie miała jak ogrzać dom, bo slonca praktycznie nie będzie. Przypuszczam, że w takiej sytuacji powiedziałaby że to wina pisu i konfy, a następnie polecialaby sobie samolotem na Malediwy :D
1
O tak, wielka obrona Częstochowy znowu zwycięża. GG Barcelono B)
0
@hayek ale czm akurat platforma?
1
@hayek skąd pomysł na takie profilowe ? :D
1
Skąd ksywa denzel?
3
Gramy totalne dno. Stare, znałem.
0
Jak żyło się za rządów tuska? Zasługuje na kolejną szansę?
3
@Popitek12 jedź do Brazylii, zapisz się do jakiegoś santosu czy innego klubu w ich lidze, zrób ruletkę i elastico podczas meczu i masz załatwiony kontrakt od realu Madryt na 5 lat za 20mln euro rocznie. Nie dziękuj
0
Inwestujcie w paliwo. Tankujcie ile wlezie, bo 16 października ceny wrócą do normy, a nawet może wyżej :D
6
Żenujący mecz, ale grunt że 3pkt
3
Epika liryka lewandowski
1
Standardowo kiedy Barcelona zaczyna wygrywać, przeciwnik zaczyna stwarzać zagrożenie xd
0
W gorszym stylu już się nie dało. Grunt że gol…
0
Shark, musisz…..
1
No i nie doczeka się człowiek tego gola…
0
Standard. Brakuje jeszcze babola w obronie i 1:0 dla sevilli
0
Dolicza 2 minuty i kończy jak jest 45 sekunda xD?
0
Nie wykorzystujemy setek i zapewne już będzie 0:0 do przerwy. W drugiej połowie widzę już męczarnię i autobus w sevilli, brakuje jeszcze tylko babola w obronie i kolejna strata punktów. Miejmy nadzieję że dopisze nam szczęście
0
No i tak jak mówiłem, mamy pecha w tym meczu, będzie baaaaardzo ciężko
0
Kurde mamy pecha jak na razie. Oby się to nie zemściło.
0
Japierdziele ale pech
0
Uważacie, że służba wojskowa, odpowiadająca standardom 21 wieku (jeśli chodzi o kulturę, wyposażenie i samo nauczanie) powinna być obowiązkowa?