3

@AssisMoreira zdrowo, smacznie i duuuzo czosnku - jest bardzo dobrze! ;)

9

2

@pioz123 karmelizowana i duszona cebulka to jedno z najlepszych smakow na tym swiecie. No i te kielbaski tam zeby jeszcze smaku dodać:)

3

@pioz123 ja dzisiaj po wiejsku. Lazilo za mna od kilku dni ;)
https://zapodaj.net/images/f9a6a336be049.jpg

3

@pioz123 widze krewetki = daje zielone. Zawsze top :)

0

@TaughtMule okolo 6k godzin przegrane w csa przez te 11 lat. Piekne czasy, bede milo wspominal :)

ps. faceit niezle trolle, wrzucajac KQLY Style do filmiku :)

4

Sedzia przed oczami mial jutrzejsza transmisje z Real Madrid TV i powiazania jego osoby z Negreira xd

Tak na powaznie, to dobra decyzja. Nie powinno sie dawac takich karnych.

0

@esem91 makowiec dobry byl?

3

@MesQueUnClub_87 dokładnie. Ogólnie nie przepadam za tymi pizzami z przeróżnych pizzerii gdzie wala pol kilo sera na sama górę - to jest brak szacunku dla picki :)

2

@Wossi61FCB sera jest duzo, tylko klade od razu na sosik :) 125g mozarelli i garsc parmezanu zaraz przed wyciagnieciem z pieca. :)

18

2

@Lionel_Messi10 smacznego! Fajny obiadek! :)

1

@MesQueUnClub_87 idealnie :)

1

@MesQueUnClub_87 ulala tu mnie zaskoczyłeś sposobem przyrządzania :) czym podkręcasz ostrość?

U mnie juz rośnie ciacho na pizze :)

4

@MesQueUnClub_87 włoska świetna, tez kocham.

22

Dzisiaj jedzone na mieście w azjatyckiej restauracji. Uwielbiam te zarcie, moim zdaniem najlepsza kuchnia na świecie, a do tej restauracji zawsze wracam i nigdy mnie jeszcze nie zawiodla. Świeżo, chrupiąco, multum smaków i idealna ostrość dań - warte każdej ceny.

https://zapodaj.net/images/48e697d120c44.jpg

@MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @pioz123 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987@Krzysztof1987 @IronSanHybrid

8

@Antajbandaj Moze nie najlepszy, ale warty wspomnienia - The Notorious B.I.G.

0

@MesQueUnClub96 tragedia

0

Na DAZN niemieckim komentator mowi ze Frankowski to prawy obronca

1

@Lionel_Messi10 dajesz :)

18

Dzisiaj Gnocchi w sosie z pomidorków, szpinaku, cebuli, czosnku, cream fresh, oliwy z oliwek, mozzarelli, grana padano, bazyli i innych przypraw.

Ps. Gnocchi kupione niestety :)

https://zapodaj.net/images/ce484575dcacb.jpg
https://zapodaj.net/images/5b9af9f25c40b.jpg
https://zapodaj.net/images/c564a297002c4.jpg

@MesQueUnClub_87 @pioz123 @AssisMoreira @Krzysztof1987 @Lionel_Messi10 @IronSanHybrid

0

@MesQueUnClub96 jest dobrze zawinięty :)

2

Naleśniki, parówki, ser i keczup. Kto lubi szamać taki kombijenszyn? :)
https://zapodaj.net/images/9750b5b9f3fb1.jpg

4

@mekston @MesQueUnClub96 ze Wam sie chce w ogole z tym odklejencem dyskutować.

2

Xaviball is back

0

cudownie to zakrecil wow szacun!

5

@MesQueUnClub96 kiedy juz wyladuje i moge z niego wyjsc

0

@tristan87 Portugalczyszcze*

0

Ahh Ci Portugalczycy w Polskiej reprezentacji

6

@Tom0VeB puszczali wczoraj ten odcinek, one sa po studiach prawniczych xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?