Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AssisMoreira zdrowo, smacznie i duuuzo czosnku - jest bardzo dobrze! ;)
9
@pioz123 narobiłeś smaka wczoraj, to i u mnie dzisiaj krewetki z makaronem w sosie curry z parmezanem:)
https://zapodaj.net/images/56d0afe5ac04b.jpg
https://zapodaj.net/images/9e4f01fe37987.jpg
@MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @AssisMoreira @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987
2
@pioz123 karmelizowana i duszona cebulka to jedno z najlepszych smakow na tym swiecie. No i te kielbaski tam zeby jeszcze smaku dodać:)
3
@pioz123 ja dzisiaj po wiejsku. Lazilo za mna od kilku dni ;)
https://zapodaj.net/images/f9a6a336be049.jpg
3
@pioz123 widze krewetki = daje zielone. Zawsze top :)
0
@TaughtMule okolo 6k godzin przegrane w csa przez te 11 lat. Piekne czasy, bede milo wspominal :)
ps. faceit niezle trolle, wrzucajac KQLY Style do filmiku :)
4
Sedzia przed oczami mial jutrzejsza transmisje z Real Madrid TV i powiazania jego osoby z Negreira xd
Tak na powaznie, to dobra decyzja. Nie powinno sie dawac takich karnych.
0
@esem91 makowiec dobry byl?
3
@MesQueUnClub_87 dokładnie. Ogólnie nie przepadam za tymi pizzami z przeróżnych pizzerii gdzie wala pol kilo sera na sama górę - to jest brak szacunku dla picki :)
2
@Wossi61FCB sera jest duzo, tylko klade od razu na sosik :) 125g mozarelli i garsc parmezanu zaraz przed wyciagnieciem z pieca. :)
18
To ja tez sie pochwalę! Rano naszła ochota na domowa pickę i taka wymajstrowalem:
https://zapodaj.net/images/9098b385d767b.jpg
https://zapodaj.net/images/a6ded26c41b55.jpg
@MesQueUnClub_87 @pioz123 @AssisMoreira @Krzysztof1987 @Lionel_Messi10 @IronSanHybrid
2
@Lionel_Messi10 smacznego! Fajny obiadek! :)
1
@MesQueUnClub_87 idealnie :)
1
@MesQueUnClub_87 ulala tu mnie zaskoczyłeś sposobem przyrządzania :) czym podkręcasz ostrość?
U mnie juz rośnie ciacho na pizze :)
4
@MesQueUnClub_87 włoska świetna, tez kocham.
22
Dzisiaj jedzone na mieście w azjatyckiej restauracji. Uwielbiam te zarcie, moim zdaniem najlepsza kuchnia na świecie, a do tej restauracji zawsze wracam i nigdy mnie jeszcze nie zawiodla. Świeżo, chrupiąco, multum smaków i idealna ostrość dań - warte każdej ceny.
https://zapodaj.net/images/48e697d120c44.jpg
@MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @pioz123 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987@Krzysztof1987 @IronSanHybrid
8
@Antajbandaj Moze nie najlepszy, ale warty wspomnienia - The Notorious B.I.G.
0
@MesQueUnClub96 tragedia
0
Na DAZN niemieckim komentator mowi ze Frankowski to prawy obronca
1
@Lionel_Messi10 dajesz :)
18
Dzisiaj Gnocchi w sosie z pomidorków, szpinaku, cebuli, czosnku, cream fresh, oliwy z oliwek, mozzarelli, grana padano, bazyli i innych przypraw.
Ps. Gnocchi kupione niestety :)
https://zapodaj.net/images/ce484575dcacb.jpg
https://zapodaj.net/images/5b9af9f25c40b.jpg
https://zapodaj.net/images/c564a297002c4.jpg
@MesQueUnClub_87 @pioz123 @AssisMoreira @Krzysztof1987 @Lionel_Messi10 @IronSanHybrid
0
@MesQueUnClub96 jest dobrze zawinięty :)
2
Naleśniki, parówki, ser i keczup. Kto lubi szamać taki kombijenszyn? :)
https://zapodaj.net/images/9750b5b9f3fb1.jpg
4
@mekston @MesQueUnClub96 ze Wam sie chce w ogole z tym odklejencem dyskutować.
2
Xaviball is back
0
cudownie to zakrecil wow szacun!
5
@MesQueUnClub96 kiedy juz wyladuje i moge z niego wyjsc
0
@tristan87 Portugalczyszcze*
0
Ahh Ci Portugalczycy w Polskiej reprezentacji
6
@Tom0VeB puszczali wczoraj ten odcinek, one sa po studiach prawniczych xd