0

Chcialbym Wam przypomniec, ze mamy maraton spotkan i nie ma sensu forsowac tempa! Dowiezc wygrana do konca albo pyknac jeszcze jakas bramke i bede zadowolony.

0

Wez juz sobie daj na luz negatywny czlowieku.

2

Moja kobita ma dwa numery, jeden niemiecki tutaj gdzie żyjemy i jeden polski na abonament. Z tego polskiego mało dzwoni i tak dalej i cały czas sie odkłada kasa na koncie, bo co miesiąc musi być doładowywany za piec dyszek. Teraz ma na koncie ponad 400 zł i powiedziała mi ze chce je jakoś wydać, bo bez sensu żeby tak sie odkładały. Mógłby mi ktoś podrzucić jakiś pomysł jak można spożytkować te pieniądze płacąc gdzieś smsami itp

1

Cry is free :D

0

Polecam Clash of Clans, mega wciągająca. Gram juz 4 lata regularnie :)

1

Szansa, ze naplułbym temu typowi w twarz jakbym go zobaczył oceniam na 95% procent.

1

Mialem w robocie takiego typka, ktory jak tylko widział u kogoś jakies słodycze praktycznie biegł do takiej osoby zeby cos wyżebrać. A sam jak cos przynosił do roboty, to nigdy sie z nikim nie podzielił, wszystko trzymał w szafce pod kluczem i wpierdzielal gdzieś schowany. Gosciu mial mega bogatych rodziców, mial praktycznie wszystko, a do roboty poszedł pierwszy raz w życiu w wieku 27 lat. W tym przypadku moim zdaniem akurat bardziej wina rodziców, ze wychowali takiego egoistę.

1

Potwór nie potwór, ważne by mial otwór. :)

3

Yaya był jednym z moich ulubieńców. Pamietam jak byłem zniesmaczony, ze Busi gra jego kosztem. Jak sie pózniej okazało Pep doskonale wiedział co robi wprowadzając do pierwszej jedenastki Sergio. Zdecydowanie jeden z najlepszych defensywnych pomocników w historii.

0

Wtedy tez na znak zwycięstwa nad Turkami zaczęto piec bułeczki w kształcie półksiężyca dzisiaj znane jakos croissant.

14

A ja słyszałem, ze final ligi mistrzów w 2030 roku ma sie odbyć na takich zasadach, ze pierwsza połowa meczu bedzie rozgrywana w Europie, a druga w stanach i ewentualna dogrywka w Azji.

8

Ogólnie to beka z ludzi, którzy jada gdzieś na urlop i sepia na wszystko. Nie zjedzą nic regionalnego tylko żywią sie w jakis macach czy innych kebabach. To samo z piwem czy winem czy zwiedzaniem jakis zabytków. Typowe Janusze.

2

Niesamowite, nie do opisania! Trzeba tutaj przyjechać i to przeżyć. Siedziałem na dolnej trybunie prawie przy boisku, widziałem piłkarzy praktycznie z bliska. Nie zapomnę tego dnia na całe życie.

0

Wrócę tutaj, to jest wiecej niz pewne po tym co dzisiaj przeżyłem :)

0

Sprawdź devil-cars.pl, wyjadę mi sie ze kolega przez te stronę mial ten wyśmienity prezencik.

138

Ale ze mnie farciarz! Pierwsza wizyta na Camp Nou w życiu i dziesięć bramek wpadło :D

0

OK dzięki za info

0

Moge wnieść duży aparat fotograficzny na Camp Nou?

2

Przyleciałem wczoraj do Barcelony. Pierwsze co napotkałem po wejściu na terminal z samolotu, to oficjalny sklep realu Madryt z ogromnym plakatem na ścianie obok z piłkarzami cieszącymi sie po wygraniu ligi mistrzów. Niezłe powitanie :)

0

Na Real Madrid tv leci mecz na żywo, ale pokazują tylko trenera, komentatorów i rozgrzewających sie zawodników. Nie ogarniam.

0

Asienajebauem sie

0

Ja się martwię, bo za tydzien na meczu bede i chciałbym tam wszystkich zobaczyc :)

0

Alan Shearer?

1

Spokojnie Leo, bo mu kolano wykręcisz :d

7

CR pewńie się cieszy, ze bez niego nie dają rady :)

0

Xavi Lubi to.

0

Wiecie na ile przed meczem otwierają stadion w Barcelonie?

0

To zes sobie wybral miejsce na urlop, tyle ciekawych i przede wszystkim bezpieczniejszych miejsc jest w europie. Pilnowac to sobie mozesz, tylko jak jacys niezrownowazeni wezma sobie Was na cel, to nic nie zdzialasz, jestescie dziecmi jeszcze.

1

Ryanair z Kolonii prosto na El Prat - 250e.

edit. Byla tansza opcja zeby poleciec z Dusseldorf Wezze do Girony za 90-100e. Po przedyskutowaniu tego zdecydowalismy zaoszczedzic na czasie i nerwach kosztem drozszych biletow.

2

Nie ma problemu. W Barcelonie jest tyle atrakcji czy miejsc do zwiedzania, ze gdzie byś nie wziął hotel zawsze do czegoś bedzie daleko. Zależy kto ma jakie priorytety. Ja chce codziennie po śniadaniu iść najpierw pod stadion, przytulić sie do jego murów i dopiero wtedy zacząć dzień :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?