0

Niech mu dadza od razu za ten sezon, nie bedzie potrzeby sie fatygowac za rok.

0

wiecie gdzie moge kupic szalik Barcy o dlugosci przynajmniej 170cm? jak narazie nie potrafie znalezc... wszystko o wymiarach 130-150cm. z gory dziieki

1

Ja mam wytatuowane mes que in club plus kilka gadżetów i szalik. Zaprojektowałem tez sobie Air Maxy w kolorach Barcy i właśnie maluje swój pokój na bordowo-granatowy, prawdopodobnie jutro bedzie juz gotowy to wstawię jakieś zdjęcie tutaj :)

7

Jakbyśmy zagrali kompletna kupę i przez to stracili punkty w obu ostatnich meczach przyjąłbym to bez większego problemu, każdemu moze zdarzyć sie słaby mecz, czy dwa. Ale kiedy widze jak te skur.... ubrane w te żarówki kradną nam kolejny raz punkty, to człowiek w miejscu wysiedzieć nie moze. Potem taki punkt czy dwa decydują o mistrzostwie.

0

Ciekawe czy doczekamy sie kiedyś meczy w którym, Busquets zmieni Busuesta :)

0

Gdzie Real nie może, tam Tebas z ekipa pomoże.

3

Prowadz Panie.

2

Skonczylem czytac na "19 mln brutto".

3

niech gnije tam skur...

6

Apoel zapłacił dzisiaj rachunek. Real sie rozpędza, robi sie niebezpiecznie.

0

"To jest straszne. Włączasz TV, widzisz nazwiska za sześćdziesiąt milionów funtów, a grają jakieś ogóry."


Fajnie sie go czyta, gosc z humorem widac :)

0

Dwie osoby, lecę z moja dziewczyna. Same bilety na samolot kosztują 460

0

Sporo, myśle ze cały wyjazd zamknie sie w okolicach tysiąca euro.

0

Wlasnie zamówiłem weekend sylwestrowy w Las Palmas na Grań Canarii. Bedzie pierwszy w życiu Sylwek na ciepło, mam nadzieje ze bedzie mega wypad, juz sie nie moge doczekać :) musiałem sie pochwalić ;)

0

To ladnie, widze wiocha juz na poziomie :) ja mam max th11 jeśli chodzi o def, parke na 40 i ostatki do zrobienia w laboratorium. Pewnie mozna sie spodziewać jakies większej aktualizacji na święta, to do tego czasu bede wszystko w murek ładował :)

0

Gra ktos tutaj w Clash of Clans? Jesli tak to pochwalcie sie swoimi wiochami :)

0

siema, wrzucal kamix juz kalendarz na listopad?

1

Ogromny szacunek dla tego pana za to ile serca zostawia na boisku podczas kazdego wystepu.

2

Wybraliby setke pierwszych lepszych Januszy z ulicy, ktorzy ogaraniaja troche pilke i ogladaja te kilka meczow tygodniowo, to wygladaloby to bardziej sprawiedliwie niz jak jest w obecnym formacie, gdzie koledzy glosuja na kolegow. Serio i wy sie jeszcze tym przejmujecie.

3

Ty sie ciesz chlopie poki mozesz :)

0



posluchajcie historii Samu, niezly smieszek z niego :)

0

Magik

1

Don, Cochise, pax.

0

Kurczak zawijany w szynce parmenskiej w sosie z zielonego pesto. Poszukaj na necie przepis, jest ich kilkanascie. Co do dania, to jest bardzo smaczne, jedno z moich ulubionych ktore przyrzadzam.

0

Komentarz usunięty

11

Ten facet zachowuje sie jak nastolatka, ktora sika na widok swojego idola muzycznego czy cos w tym stylu, lekko smieszne sie juz robi te wlazenie w cztery litery Messiemu.

0

Wróciłem z roboty teraz, włączam studio pomeczowe na Polsacie i Hajto tam gada, ze sędzia ciągnął Portugalię za uszy w tym meczu. Ile w tym prawdy?

0

Ok.

1

0

Tez bylem na tym meczu :) Widzialem tez pamietny mecz z Malaga, tam byly dopiero emocje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?