Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech mu dadza od razu za ten sezon, nie bedzie potrzeby sie fatygowac za rok.
0
wiecie gdzie moge kupic szalik Barcy o dlugosci przynajmniej 170cm? jak narazie nie potrafie znalezc... wszystko o wymiarach 130-150cm. z gory dziieki
1
Ja mam wytatuowane mes que in club plus kilka gadżetów i szalik. Zaprojektowałem tez sobie Air Maxy w kolorach Barcy i właśnie maluje swój pokój na bordowo-granatowy, prawdopodobnie jutro bedzie juz gotowy to wstawię jakieś zdjęcie tutaj :)
7
Jakbyśmy zagrali kompletna kupę i przez to stracili punkty w obu ostatnich meczach przyjąłbym to bez większego problemu, każdemu moze zdarzyć sie słaby mecz, czy dwa. Ale kiedy widze jak te skur.... ubrane w te żarówki kradną nam kolejny raz punkty, to człowiek w miejscu wysiedzieć nie moze. Potem taki punkt czy dwa decydują o mistrzostwie.
0
Ciekawe czy doczekamy sie kiedyś meczy w którym, Busquets zmieni Busuesta :)
0
Gdzie Real nie może, tam Tebas z ekipa pomoże.
3
Prowadz Panie.
2
Skonczylem czytac na "19 mln brutto".
3
niech gnije tam skur...
6
Apoel zapłacił dzisiaj rachunek. Real sie rozpędza, robi sie niebezpiecznie.
0
"To jest straszne. Włączasz TV, widzisz nazwiska za sześćdziesiąt milionów funtów, a grają jakieś ogóry."
Fajnie sie go czyta, gosc z humorem widac :)
0
Dwie osoby, lecę z moja dziewczyna. Same bilety na samolot kosztują 460
0
Sporo, myśle ze cały wyjazd zamknie sie w okolicach tysiąca euro.
0
Wlasnie zamówiłem weekend sylwestrowy w Las Palmas na Grań Canarii. Bedzie pierwszy w życiu Sylwek na ciepło, mam nadzieje ze bedzie mega wypad, juz sie nie moge doczekać :) musiałem sie pochwalić ;)
0
To ladnie, widze wiocha juz na poziomie :) ja mam max th11 jeśli chodzi o def, parke na 40 i ostatki do zrobienia w laboratorium. Pewnie mozna sie spodziewać jakies większej aktualizacji na święta, to do tego czasu bede wszystko w murek ładował :)
0
Gra ktos tutaj w Clash of Clans? Jesli tak to pochwalcie sie swoimi wiochami :)
0
siema, wrzucal kamix juz kalendarz na listopad?
1
Ogromny szacunek dla tego pana za to ile serca zostawia na boisku podczas kazdego wystepu.
2
Wybraliby setke pierwszych lepszych Januszy z ulicy, ktorzy ogaraniaja troche pilke i ogladaja te kilka meczow tygodniowo, to wygladaloby to bardziej sprawiedliwie niz jak jest w obecnym formacie, gdzie koledzy glosuja na kolegow. Serio i wy sie jeszcze tym przejmujecie.
3
Ty sie ciesz chlopie poki mozesz :)
0
posluchajcie historii Samu, niezly smieszek z niego :)
0
Magik
1
Don, Cochise, pax.
0
Kurczak zawijany w szynce parmenskiej w sosie z zielonego pesto. Poszukaj na necie przepis, jest ich kilkanascie. Co do dania, to jest bardzo smaczne, jedno z moich ulubionych ktore przyrzadzam.
0
Komentarz usunięty
11
Ten facet zachowuje sie jak nastolatka, ktora sika na widok swojego idola muzycznego czy cos w tym stylu, lekko smieszne sie juz robi te wlazenie w cztery litery Messiemu.
0
Wróciłem z roboty teraz, włączam studio pomeczowe na Polsacie i Hajto tam gada, ze sędzia ciągnął Portugalię za uszy w tym meczu. Ile w tym prawdy?
0
Ok.
1
http://www.kieryk.pl/img/produkty/tekstylne.meskie_inne_190_24945_950.jpg
polecam, gralem cala podstawowke w nich :)
0
Tez bylem na tym meczu :) Widzialem tez pamietny mecz z Malaga, tam byly dopiero emocje :)