0

Senator Spa Hotel. Ogólnie drogie sa hotele w Barcelonie. Zdecydowaliśmy sie troche wiecej dopłacić i mieć troche większy luksus. Z reszta 2-3 gwiazdkowe hotele sa nieznacznie tańsze. Zależało mi także, zeby to było jak najbliżej stadionu.

0

Bede we wrześniu w Barcelonie. Wzięliśmy z dziewczyna 4 gwiazdkowy hotel 500m od Camp Nou. Koszt pobytu za 6 nocek - 500e.

0

Nic. Nawet gestykulując i dukając po angielsku dogadasz sie wszędzie na świecie jak bedziesz chciał. Najważniejsze żebyś sie tym nie przejmował. Kilka krajów w Europie juz zwiedziłem i wszędzie sie jakos zawsze dogadałem.
Nawiazując na przykład do mojego ojca, ktory nigdy nie jeździ na zagraniczne urlopy, bo jak przeczuwam boi sie, ze nie da rady sie wszędzie dogadać i bedzie mial jakies problemy.
Jak napisałem najważniejsze to zluzowała gumę i sie uśmiechać, a wszystko bedzie dobrze.

2

Planowlem od jakiegoś czasu wyjazd do Hiszpanii i kiedy kilka dni temu usiadłem zeby zamówić bilety na samolot okazuje sie, ze tego dnia którego chcialem lecieć biltey były droższe jakies 3-4 razy niż każdego innego dnia w tym tygodniu czy nawet do dwoch tygodni wstecz.

1

Super. Ja bede na meczu 3 kolejki. Bilet juz wydrukowany na lodowce wisi :d

0

ktory mecz?

0

Niedlugo jade na swoj pierwszy mecz, a tutaj taki artykul. Dziekuje.

28

Wlasnie dopialem wszystkie szczegoly i we wrzesniu melduje sie w Barcelonie! Pierwszy raz zobacze Barce na zywo po prawie dwudziestu latach kibicowania, jaram sie jak male dziecko :D

1

No normalnie analiza na pierwsze strony gazet xd

0

Dzieki panowie :)

0

Wiadomo kiedy mniej wiecej bedzie terminarz na nastepny sezon? Chce poleciec do Barcelony we wrzesniu i bez meczu nie moze sie obejsc, a wiadmo im szybciej wszystko pozalatwiam tym wiecej zostanie w kieszeni.

0

Tez Wam sie odechcialo ogladac?

35

0

Chorwaci wyglądają jakby juz dogrywkę grali

0

Ahh jakby tak Pep Legie poprowadził w 2022.

17

ale huknęło, jakby piorun strzelil haha -

1

Co raz wiecej zrodel potwierdza odejscie Krystyny. Dziwnie bedzie bez niego w LL, ale nic nie trwa wiecznie. Powodzenia.

1

Ney goldzik pewnie tam kozaczy przy tych silverach :d

1

wezmie kase i zniknie :/

0

0



Zmeczony poprostu, starosc nie radosc :)

0

Ostatni raz kiedy zalogowałem sie na tej stronie to był dokladnie 2012 rok. Nawet nie chce mi sie tam wchodzić zeby konto usunąć.

2

Ja po piwko na stacje na szybko, wróciłem w 6min dokladnie xd

2

Wypadnięcie kluczowego gracza? Jakos nie ciekawie mi sie to kojarzy ;)

0

Dembele także, we Francji i Belgii. Ze trener Francji nie mial nic przeciwko, dziwne.

6

Kołtinio to by sie nazywał Romek Kolton jakby był brazylijczykiem :)

1

0

Szkoda, ze drugi mecz z rzedu probujemy grac z pominieciem drugiej lini. Z taka gra na afere nic nie zdzialamy.

1

A co jak Ci powiem, ze mam drugie zmiany w tym tygodniu i dla mnie mundial zaczyna sie od soboty :/

0

Moze ktos z administracji napisac, kiedy beda wysylane paczki z koszulkami za granice? Z tego co widze wysylka krajowa trwa juz od kilku dni. Z gory dzieki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?