Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Senator Spa Hotel. Ogólnie drogie sa hotele w Barcelonie. Zdecydowaliśmy sie troche wiecej dopłacić i mieć troche większy luksus. Z reszta 2-3 gwiazdkowe hotele sa nieznacznie tańsze. Zależało mi także, zeby to było jak najbliżej stadionu.
0
Bede we wrześniu w Barcelonie. Wzięliśmy z dziewczyna 4 gwiazdkowy hotel 500m od Camp Nou. Koszt pobytu za 6 nocek - 500e.
0
Nic. Nawet gestykulując i dukając po angielsku dogadasz sie wszędzie na świecie jak bedziesz chciał. Najważniejsze żebyś sie tym nie przejmował. Kilka krajów w Europie juz zwiedziłem i wszędzie sie jakos zawsze dogadałem.
Nawiazując na przykład do mojego ojca, ktory nigdy nie jeździ na zagraniczne urlopy, bo jak przeczuwam boi sie, ze nie da rady sie wszędzie dogadać i bedzie mial jakies problemy.
Jak napisałem najważniejsze to zluzowała gumę i sie uśmiechać, a wszystko bedzie dobrze.
2
Planowlem od jakiegoś czasu wyjazd do Hiszpanii i kiedy kilka dni temu usiadłem zeby zamówić bilety na samolot okazuje sie, ze tego dnia którego chcialem lecieć biltey były droższe jakies 3-4 razy niż każdego innego dnia w tym tygodniu czy nawet do dwoch tygodni wstecz.
1
Super. Ja bede na meczu 3 kolejki. Bilet juz wydrukowany na lodowce wisi :d
0
ktory mecz?
0
Niedlugo jade na swoj pierwszy mecz, a tutaj taki artykul. Dziekuje.
28
Wlasnie dopialem wszystkie szczegoly i we wrzesniu melduje sie w Barcelonie! Pierwszy raz zobacze Barce na zywo po prawie dwudziestu latach kibicowania, jaram sie jak male dziecko :D
1
No normalnie analiza na pierwsze strony gazet xd
0
Dzieki panowie :)
0
Wiadomo kiedy mniej wiecej bedzie terminarz na nastepny sezon? Chce poleciec do Barcelony we wrzesniu i bez meczu nie moze sie obejsc, a wiadmo im szybciej wszystko pozalatwiam tym wiecej zostanie w kieszeni.
0
Tez Wam sie odechcialo ogladac?
35
Fajna gierka - https://neyboychallenge.com
0
Chorwaci wyglądają jakby juz dogrywkę grali
0
Ahh jakby tak Pep Legie poprowadził w 2022.
17
ale huknęło, jakby piorun strzelil haha -
1
Co raz wiecej zrodel potwierdza odejscie Krystyny. Dziwnie bedzie bez niego w LL, ale nic nie trwa wiecznie. Powodzenia.
1
Ney goldzik pewnie tam kozaczy przy tych silverach :d
1
wezmie kase i zniknie :/
0
0
Zmeczony poprostu, starosc nie radosc :)
0
Ostatni raz kiedy zalogowałem sie na tej stronie to był dokladnie 2012 rok. Nawet nie chce mi sie tam wchodzić zeby konto usunąć.
2
Ja po piwko na stacje na szybko, wróciłem w 6min dokladnie xd
2
Wypadnięcie kluczowego gracza? Jakos nie ciekawie mi sie to kojarzy ;)
0
Dembele także, we Francji i Belgii. Ze trener Francji nie mial nic przeciwko, dziwne.
6
Kołtinio to by sie nazywał Romek Kolton jakby był brazylijczykiem :)
1
https://imgur.com/C7f4UJp
0
Szkoda, ze drugi mecz z rzedu probujemy grac z pominieciem drugiej lini. Z taka gra na afere nic nie zdzialamy.
1
A co jak Ci powiem, ze mam drugie zmiany w tym tygodniu i dla mnie mundial zaczyna sie od soboty :/
0
Moze ktos z administracji napisac, kiedy beda wysylane paczki z koszulkami za granice? Z tego co widze wysylka krajowa trwa juz od kilku dni. Z gory dzieki.