Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.change.org/p/uefa-uefa-fifa-should-punish-sergio-ramos-for-intentionally-hurting-mohamed-salah
Bez sensu taka petycja, bo i tak nic z tym nie zrobią, ale podpisów juz dość sporo sie uzbierało.
0
Tac.
5
A ja mam nockę w pracy -.- pozdrawiam
1
Zamawiał ktoś juz wczesniej te okazjonalne koszulki na fcbarca z nadrukiem? Jestem ciekawy jak z ich trwałością. Jest napisane ze nadruk jest robiony specjalna technika itd. Wiadomo ze nie napiszą, ze zaraz mi sie cała zmechaci. Zamówiłem dwie z Iniesta, tylko teraz jeszcze miesiąc trzeba czekac. Mam nadzieje, ze było warto.
1
Jeffren! Dobija Real! La Manita.... Druga wersja która mozna usłyszeć to - Jeffren! Do Villarreal! La Manita! :)
3
Co jak co, ale całkiem na poziomie sie wypowiedział jak na jego możliwości.
3
Jak narazie osoba która najbardziej sie spina jestes Ty :)
2
Tak.
1
Ale ciary :)
12
1
Tyle lat juz minęło, a mnie dalej boli ze go z nami nie ma. Może sie kiedyś jeszcze doczekam :)
0
Zalozylem sobie dzisiaj twitter. Moglibyscie podeslac jakies ciekawe osoby do sledzenia zwiazane w pilka i nie tylko? z gory dzieki
3
Temat Neymara powinien być zamknięty na zawsze i zabity dechami na krzyż. Jak chce do Hiszpanii, to jest jeden biznesmen, który po niego na kolanach do Paryża przyjdzie.
0
wyslij zdj. Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków
0
Jak myślicie? Jeśli Real zagra rundę wiosenna tak słabo jak jesienna, to Florek pierdyknie z półobrotu ten domek z kart i ułoży go sobie od nowa? Jak wiemy do cierpliwych osób to on nie należy.
0
Czytalem, chodzi mi o caly wywiad
0
Podrzuci ktos ostatni wywiad z generalem w polskim tlumaczeniu?
0
a ja?
4
Szczęśliwego nowego roku wszystkim bez wyjątku! Bawcie sie dobrze!
Ja w tym roku Sylwek na ciepło w Las Palmas. Juz sie nie mogę doczekać wyjść na miasto. Widać było, ze służby przygotowywały centrum na wielka zabawę, bedzie ciekawie.
1
Tu masz cos na nowy rok ;)
0
Tak Isco.
0
A tak na serio, to imię jeszcze nie na 100%. Dzisiaj go dopiero wzięliśmy i jeszcze myśleliśmy za bardzo z dziewczyna. Moja kobita zarzuciła tą Barca, ale przemyślimy jeszcze na spokojnie.
2
Tak (15znakow).
28
Chcilabym przedstawić Wam nowego członka mojej rodziny. Tak wyglada Barça:
https://ibb.co/nKMEH6
https://ibb.co/d0soc6
2
Dziękuje
0
Ktoś tutaj wrzucał ostatnio grafikę z messim i ronaldo,gdzie było napisane ze z połączenia ich najlepszych cech powstałby najlepszy piłkarz świata, a wypisane były wszystkie najlepsze Leo i tylko głowi Ronaldo. Możecie mi to podrzucić jak ktos w ogole ogarnia o czym pisze :)
0
Wystarczy spojrzeć na nick i wszystko jasne hehe. Tylko nie pisz, ze jestes fanem SK. :)
0
Nie jesteś sam
0
Dam rade w jakis sposób zobaczyć dzisiejszy mecz na tablecie? Rodzice dziewczyny niestety nie maja eleven ani kompa. Pozostaje mi tylko moj iPad. Sa do tego jakies aplikacje czy da sie normalnie na stronce z linku oglądać?
0
Zaczyna sie :D