Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kidd Poczekajmy, poczekajmy na oficjalne liczenie! W Kolobrzegu i Slupsku jeszcze dlugie kolejki do urn! Jest nadzieja!
4
@Janas11224 "mieliśmy niesamowitego farta przepychając większość meczy 1:0 często po karnych"
Jak my dostalismy 2 karne w tamtym sezonie
1
@MesQueUnClub_87 @Eto'o9 R10 Polska 2050 - jakie za i przeciw na te partie? macie wyrobione na ich temat jakies zdanie?
0
Czytam aktualnie dostepne informacje na temat programow wyborczych poszczegolnych partii i tak sie zastanawiam na ile w poprzednich latach czyt. kilka wyborow wstecz partie, ktore zwyciezaly wywiazywaly sie z dawanych obietnic?
Na papierze wszystko pieknie wyglada.
Posiada ktos takie dane? Probuje szukac, lecz narazie bez powodzenia.
5
@Janas11224 Sadio za te kase pomoga calemu regionowi w swoim kraju, a Thiago Silva by mial trudnosci z wyzywieniem rodziny chlip*chlip*
0
Jest jakas strona gdzie moge znalezc programy wyborcze wszystkich partii?
2
@Destroyer_of_Worlds https://www.fcbarca.com/23749-slaba-gra-i-kiepski-wynik-fc-barcelona-1-1-racing.html
https://www.fcbarca.com/23602-falstart-numancia-barcelona-1-0.html
12
@DLFCB Nasze pokolenia maja farta co nie ludziska? Mielismy okazje sledzic cale kariery najlepszego pilkarza w historii - Leo, oraz najlepszego pilkarza w historii polskiej pilki - Robercika. ;))
3
@MesQueUnClub_87 nawet mi go nie szkoda
11
A u mnie wlatuje dzisiaj gulasz z ryzem i kiszonymi ogorasami wlasnej robótki! :)
https://zapodaj.net/images/53f4cf5d2686c.jpg
https://zapodaj.net/images/0e880df4371ec.jpg
@IronSanHybrid @MesQueUnClub_87 @pioz123 @Krzysztof1987 @AssisMoreira @Lionel_Messi10
0
@IronSanHybrid idealnie ;)
5
@pioz123 La Manita z 2010r. Mam wrazenie ze to bylo najbardziej napompowane przez media i oba zespoly El Clasico, ktore mialem okazje sledzic w mojej karierze kibicowskiej... i potem takie lanie, kompletnie bezradny Real, to bylo cos pieknego.
1
@pioz123 smacznego! ;) ja jutro gulaszyk pichcę:)
5
@Luciano99 przed chlopakami w firmie udaje zawsze zimnego skur.. zeby szacuneczek byl u pracowników, a tak naprawdę to chlopak z miekkim sercem, a na pewno dla swojej wybranki @jowita. Dzisiaj znowu ja kwiatami obdarował.
https://zapodaj.net/images/55b3bed8e960e.jpg
0
@GeneralXavi karny jest jak sędzia gwiźnie
9
@Cotutajsiedzieje zrewanzowal sie obrona w 120min :)
0
@Rl9k1nG Przytocze dwie ostatnie sytuacje przy ktorych pomoglem.
1. Bylem na zakupach w duzej galerii z kilkupiertowym duzym parkingiem. Wracajac do auta podbil do mnie chlopaczek 17 lat. Byl bardzo niesmialy, mowil tak cicho ze ledwo go slyszalem. Poprosil mnie czy moze mi umyc okna w samochodzie za pare zlotych, bo bardzo potrzebuje pieniedzy. Rzeczy do mycia mial przy sobie w plastikowej siatce.
Zapytalem sie go co do tego zmusilo, ze tutaj teraz jest, a nie np w szkole. Zaczal mi opowiadac, ze mieszka tylko z mama, ktora zachorowala i nie moze sie ruszac z domu do pracy i nie maja pieniedzy zeby oplacic mieszkanie. Dalem mu jakos 50zl i zyczalem powodzenia.
2. W tej samej galerii jakis czas pozniej podjechalem kupic sobie cos do jedzenia. Kupilem makaron z kurczakiem w takim boxie na wynos. Wychodzac z restauracji zaczepil mnie facet, na oko 40 lat. Poprosil czy kupie mu tez taki box, bo dzisiaj caly dzien nic nie jadl i jest bardzo glodny. Dalem mu 20zl i poczekalem chwile co zrobi. Wszedl tam do srodka i widzialem jak zamawia jedzonko.
Ogolnie przewaznie odmawiam w takich sytuacjach, jednak czasami sa przypadki gdzie poprostu czuc ze taka osoba potrzebuje pomocy - wtedy pomagam.
0
@FutbolFan
4
@Comentateiro Tak samo jak przychodzi do dwumeczu z Interem w 2010 - kazdy pamieta symulke Sergio i czerwo dla Thiago Motty.
Malo kto wspomni, oprocz kibicow Barcy i dwumetrowym spalonym Milito i anulowanej poprawnie strzelonej bramce w rewanzu na Camp Nou. Wtedy zostalismy jawnie przekreceni. UEFALONA.
1
@MesQueUnClub_87 Jeden z tych zawodnikow ktorzy sie rozpedzaja do maksymalnych predkosci, zeby sie podrapac po glowie i pomyslec " kurde i co teraz z ta pilka zrobic?" xd
43
Na dzisiaj mam tylko jedno skromne zyczenie - Aby Bayern dzisiaj w Bremie upadł i sobie ten głupi ryj rozwalił.
Dziekuje za uwage.
8
@DaPidejpi Pozytywnie. Pomogl w duzej mierze zdobyc mistrzostwo. Runda jesienna bajka, a pozniej lekki zjazd.
Bylem za jego transferem i kibicuje mu caly czas mimo gorszego okresu. Mam nadzieje ze wskoczy na swoj poziom jeszcze.
2
XD wlasnie w niemieckim radiu prowadzacy rozmawial z kibicem Bayernu, ktory mowi "mam nadzieje ze Bayern w tym roku nie zdobedzie mistrza, zeby liga stala sie ciekawsza" :D
0
@gapkinha o stary ze Ci sie chce tylko na mecz autem 4k km robić wtf
0
@takisobiektos Dlatego powinna w niedalekiej przyszlosci zostac przepowadzona jakas reforma dotyczaca czasu gry.
0
Pilkarze skarzacy sie na bardzo napiete terminarze spotkan, co moze miec wplyw na jakosc prezentowanego footbolu, czy przedewszystkim czestotliwosc wystepowania kontuzji u graczy. Co robi La Liga?
Dopier... 20min dodatkowaego czasu gry do kazdego ligowego meczu od tego sezonu. :)
2
Alonso - Garcia - Roberto
Ciekawe ile razy doczekamy sie tego pieknego zestawienia. (oby ani razu)
1
@Kidd José Manuel Pinto Colorado
0
@supraomnes1 Nie, Tak
5
@tbas bylem w PL miesiac temu na urlopie i za 100zl wydane w supermarkecie wychodzilem z jedna siatka zakupow w rece