Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SteuerFreiMoney albo na 3-pasmowkach ludzie jadacy srodkowym pasem 100km/h rozkoszujacy sie podroza
1
@peetwithbarca Pewnie nie, chociaz jak bym chetnie chcial, zeby tutaj sprobowal, bo jak widac po prowadzonych przez niego zespolach potrafi odnoscic sukcesy i Klopp wyciska z tym zespolow w pewnych momentach 110%. Tylko epizod nie dluzszy niz 2-4 sezony, bo po tym czasie jego zespoly jakby tracily na jakosci.
0
@Katalonbar Nie ma nadgodzin u mnie. Do 17:00 trzeba sie czyms zajac bo nudy w h..
5
"FC Barcelona domyka transfer pilkarza... Stab medyczny klubu, ktory mogl odetchnac po odejsciu Dembele znowu bedzie mial rece pelne roboty? [Zobacz o kogo chodzi - KLIKNIJ TUTAJ!]"
0
Bardzo mieszane uczucia co do tego transferu...
Synek, ktory wyszedl w piatek wieczorem na impreze bez telefonu i wraca w poniedzialek rano z podartymi ciuchami na kacu.
2
@wojopancer Michael Owen - Liverpool
Alan Shearer - Newcastle
0
@Tomo1989 100mln to sa olbrzymie pieniadze dla wszystkich klubow spoza PL i Arabii, ktorymi mozna porzadnie wzmocnic zespol.
0
PL to jest w ogole inny swiat jesli chodzi o zarobi klubow i wydatki na pilkarzy, gdzie za solidnych graczy placi sie kwoty bliskie 100mln€. To jest chore jak ta liga destabilizuje caly rynek tansferowy na swiecie.
1
@Tomo1989 Po 70 powinni regularnie co kilka lat badac kierowcow.
0
@Ascend Jako zamiennik papier ze slomy, jesli ma takie same wlasciwosci - czemu nie?
Calkowite usuniecie i zmuszenie ludzi do podmywania sie - ok. Tylko trzeba bedzie zainstalowac w setkach milionach domow bidety. W toaletach poza domem, po podmyciu sie czym wytrzesz? bo recznika kazdy ze soba nie bedzie nosil.
0
@kanver_ Spokojnie, do rekordow Lewego nawet sie nie zblizy.
3
@MesQueUnClub_87 Tymczasem ja grajacy od 10 lat tylko w GTA i CSa za zmiane xd
0
@ShawnC Zdecydowanie. Ja lubie jak sa swieze i jeszcze chrupia po usmazeniu, dlatego na dosc duzym ogniu kilka chwil i gotowe :)
0
@Kidd Ronaldo effect
1
@IronSanHybrid no i pieknie, ja nawet lubie jak jest lekko przypalona, ale wtedy trzeba wiedziec kiedy sciagnac, zeby nie przedobrzyc.
0
@IronSanHybrid Sosik, piers i cebulka sztos. Mam nadzieje ze piers dalej soczysta, bo lekko spalona jest :) Kilka razy robilem sobie te mrozone warzywa na patelenie, ale nigdy mnie nie przekonaly, ani w smaku, ani w teksturze - sa jakies takie nijakie. :)
2
@Rastafarnianin Pielegnowac ten diamencik. Powoli juz wprowadzac do druzyny, tylko z glowa i przede wszystkim byc bardzo cierpliwym.
0
Holy fuck!! Amputacja?
https://www.instagram.com/reel/CvW-bzRNHoB/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
43
@VegetaPolska prosze dla Was, nie dziekujcie.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_gUsL9I7eeWVpC66AzD2KwxESSF9tNlgg,w400.jpg
0
@MesQueUnClub96 Chcialbym sie mylic, ale mam dziwne przeczucie kontynuowania formy z drugiej czesci sezonu. Bedzie strzelal dalej, ale nie tyle, na ile wszystkich przyzwyczail- 25 bramek max
4
@Worny Ucz sie Rafa od mlodego :)
0
@cules100pro Sergi Robert* - tak tez.
2
@Barcasub Kazdy zawodnik wystepujacy i potrafiacy utrzymac sie latami na poziomie TOP5 lig w Europie, to zawodnik klasy swiatowej.
1
@ShawnC Zielu to solidny zawodnik na europejskim, czyli swiatowym poziomie.
4
Kessie 64 mln netto za 3 lata gry u arabow. Kto by nie skorzystal z takiej oferty? Po tych 3 latach w wieku 29 lat moze spokojnie wrocic grac do europy jak bedzie mial na to ochote/motywacje/forme. Deal zycia.
10
@arsenallondyn0 nr.1
0
@QQL5 Milion teraz. Nie ma pewnosci ze dozyje te 20 lat.
1
Jakbyscie to uszeregowali?
Beckham/Scholes/Giggs
Xavi/Iniesta/Busquets
Gattuso/Pirlo/Seedorf
Casemiro/Kroos/Modric
Essien/Makelele/Lampard
Mascherano/Gerrard/ Alonso
0
@BoRoWieC Wikingowie/Dark/BB
1
@catalanian09 Odlozyc sobie troche siana przez powiedzmy rok albo dwa i poleciec na weekend do Barcelony, to nie jest problem. Takze wszystko w Twoich rekach, jak naprawde Ci zalezy, to kiedys sie wybierzesz. :)