1

@Comentateiro Zapomniales dodac, ze bedzie blokowal rozwoj takich zawodnikow jak Pedri, czy Gavi. Zabierze miejsce na boisku De Jongowi i Holender wroci do "starej" formy. Same minusy.

0

@TheNekro94 wybory sie zblizaja. Kasa z trolowania sama sie nie zarobi.

1

@pioz123 Nie no ta kasa od szejkow jest chora. Nie bede mial za zle Leo jesli tam pojdzie, bo to jest bardzo trudna decyzja.

0

@Nazio87 Zalezy, czy bylbym juz ustawiony na cale zycie i kilka pokolen do przodu, czy nie... Dla Leo, ktory ma majatek pewnie z miliard euro jest to dalej duza kasa, ale czy cos zmieni w jego zyciu, bo i tak moze miec wszystko do osranej smierci na pstrykniecie palca?

2

@Ksavix co zrobisz z taka kwota ksavix

3

@Krzysztof1987 zgadza sie :)

3

@pioz123 cebula, papryka czer., mix pieczarek, czosnek, krewetki, natka pietruszki, sos sojowy i przyprawy co Ci go glowy wpadnie. ;) nic prostszego

4

@MesQueUnClub_87 takie opakowanie/dwa krewetek w zamrażarce, to mus. Zawsze ratuja zycie jak trzeba cos na szybciora zrobić ;)

4

@pioz123 a to moja obiado-kolacja. Wlasnie wszamana z ryzem ;)
https://zapodaj.net/55d274271d5d4.jpg.html

2

Espanyol Barcelona 2023/34 Segunda Division | Best Goals | Danza Kuduro

3

Jeszcze mozemy spuscic z ligi Celte w ost. kolejce, bo Valladolid gra u siebie z Getafe.

11

Do budy espanyol. Zgnijcie w tej drugiej lidze!

7

Zegnamy ostatniego ze swietej trojcy aj aj aj :(

8

przyznac sie kto klaskal razem z kibicami przed telewizorem :) :(

9

Jakbyście główkowali nad zjedzeniem czegoś lekkiego i orzeźwiającego w ciepły dzień, to mega polecam bardzo łatwą sałatkę.

Zimny arbuz z lodowki pokrojony w kostke, ser typu feta, posiekane świeże liście miety i wszystko skropione sokiem z limonki wedle uznania(osobiście daje sporo).

Jak te smaki się łącza, to jest majstersztyk. ;)
https://zapodaj.net/d5cac87ee1f53.jpg.html

@MesQueUnClub_87 @pioz123 @Lionel_Messi10 @AssisMoreira @clyde

1

@Emhyr ktos go hejtuje? Bo ja ani jedego takiego komentarza nie widziałem

1

@gumaz Trzynascie

3

@gumaz Od polaka mialem taka MILF ze kazdy by sie skusil w klasie :p Nawet niektorzy probowali ja podrywac xd

4

Karas ostatnie 100km. 143 godzina wyscigu.

Powienien dac rade skubaniec :p

2

@Kessie a ostrzegalem kolege ze ladujecie z samego rana w warsztacie

2

@RomanHoffer Podjedz do @Luciano99 Tylko sie pospiesz, bo od 9:30 wala wode do sniadania.

1

@Nazio87 + niskie wymagania graficzne - czyli gra na prawie kazdy komputer

1

@AlexDark00 Mimo wszystko i tak swietny debiutancki sezon

2

@Poro6niec Pamietacie ten mem z Ronaldo, ktory jest skrzydlowym i gra z kontuzja. Teraz cos podobnego tworzy sie z Robciem xd

1

@Yoshi94 To jest odcinek 10 maratonow

0

@mientusek1407 Jo zem sie tam wychowal, moge pomoc

0

@Hosh "Floryda w trzecią rocznicę śmierci miał respawn w Białymstoku"
rozwalil xd

2

@Kamiloza91
W historii: Pele
W XXI wieku: Cristiano Ronaldo
W ostatnich 5 latach: Robert Lewandowski

2

@Deviler po obiektywna ocene musisz zapytac => @AlexDark00

1

@Trojanek23 Krol zaproponuje mu reke ksiezniczki Eleonory zeby wbic szpile Gaviemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?