3

@clyde oj schabik marynowany takim sposobem to zloto :)

1

@negreanu Zdecydowanie. Tak samo Jano musi uwazac, garda od pierwszej do ostatniej sekukndy walki, bo nie chcialbym zeby czystego lewego sierpa od Poatana przyjal, bo moze byc po balu :d

1

@negreanu Dla mnie zestawienie na plus. Janek zdecydowanie lepiej wyglada na stojkowiczow, tym bardziej tych wedrujacych z MW do LHW :p A jak trzeba bedzie to moze do parteru skoczyc z Pereira, bo tam zdecydowanie lepszy od Brazola.

0

@hayek przypuscmy, ze Leo wraca, to dla niego tez trzeba miejsce znalezc. Lewy na szpicy i skrzydla. Chyba ze Balde operuje lewym i obsadzamy prawe tylko.

0

Pedri, Gavi, Gündo, Kimich, De Jong to bylby lekki przesyt i wyzwanie dla trenera, zeby kazdy swoje pogral :p

42

@Gaz "34 latka z rocznym kontraktem", a dla mnie to sprzedali nam najlepsza 9 na swiecie ostatnich kilku sezonow. Lewy zrobil lepszy sezon w Barcy niz Mane w Bayernie.

8

@adambądkowski93 Mati sfinansuje z publicznych

0

@Smixu Zagubieni w kosmosie

15

@ranger3120 To wyjedz do Pakistanu, Somalii, czy innego Afganistanu na pare miesiecy pomieszkac i jak wrocisz bedziesz calowac ziemie. :d

4

@cules100pro Niemiec i puszczenie za bezcen xD

2

Blachowicz vs Poatan co-main na UFC291!

Piekne zestawienie! Chodzilo mi to po glowie ostatnio, zeby takie wlasnie zestawienie zrobili :)

1

@Criss18Barca jesc bardziej syte posilki, czyli jak najwiecej bialka. Po drugie to i tak zalezy od twojej glowy. Ja teraz jestem na deficycie juz kilka dobrych tygodni i przyzwyczailem sie do tego ze chodze polowe dnia glodny. Mimo tego nic nie podjadam pomiedzy.

4

@bartas97 @MesQueUnClub_87 Dobrze gada. Wszystko w nadmiarze sie znudzi. Tak samo jakys mial codziennie dupeczke 10/10, to tez po kilkunastu raz by Ci sie znudzila :D

1

@AssisMoreira Ani to, ani to. Mialy wlasnie tak wygadac jak na zdj. :) Dajesz pol na pol make samorosnaca i jogurt grecki. Rozwalkowywujesz na takie okragle placki grubosci 0,5cm. Fajnie sie tak rozdwajaja i mozna szamke pakowac do srodka. A to wszystko tylko po to, zeby troche kcal ukrasc :d

3

@pioz123 Najs, musze tez w koncu grila odpalic :p

1

@MesQueUnClub_87 fajny burgerek, daje plusa :D

1

@AssisMoreira Dziekuje Ci, takie cos to cudo, bo pewnie siwych wlosow bym dostal przy klejeniu rownych chinkali :d wrzucone w zakladki, zeby nie poszlo w zapomnienie :)

2

@PatrychoO realacje na insta

1

@Gwyn No i kurde jak tu sie nie napic jak takie okazje co chwile na horyzoncie

5

16:30 Papito mial 150 z 300km zrobione. Oj chyba bedzie ciezko utrzymac zakladane 300 dziennie :p

1

@BartqRKO skasowalem tam konto jakies 10 lat temu xd

0

@Encore Tak. Bylaby bitka z City i Arsenalem o majstra.

5

@Lionel_Messi10 Moja robi takie zapiekanki raz na jakis czas. Lubie to, ale cholerstwo zawsze mega kaloryczne jest :D

0

@Antajbandaj Ty powiedz pierwszy

1

@gumaz Kielbasa z musztarda saperska.

Zawsze klade jeszcze na grilla glowke albo dwie czosnku. Pozniej smarujesz nim pieczywo jak maselkiem bo jest taki rozplywajacy sie. Pychota.

0

@Kengo Pierwsza seria Wikingow to cudo - uwielbiam!
Druga zaczalem ogladac i po kilku odcinkach przestalem. Musze dokonczyc, ale szalu nie bylo.

0

@takisobiektos Zle slowo, ciezko poprowadzic perfekcyjnie mecz pilki noznej na takim poziomie, o taka stawke. Mimo wszystko nie popelnic zadnego razacego bledu, ktory mialby jakikolwiek wplyw na przebieg meczu, co w meczu o te stawke jest naprawde warte pochwaly.

1

@bartekvisca Zasluzyl sobie. Final mundialu poprowadzony perfekcyjnie. Ekipa Szymona to topka.

0

@Zoker Drugi to odwazne stwierdzenie :) Na pewno jest w scislej topce takie TOP5/10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?