3

@Emhyr Roni to TOP10 w historii. Facet zarazil miliony ludzi footbalem.

0

@ElTomas Ale ciekawostka. Druzyna wyszla pierwszym skladem na mecz xd

0

@Nazio87 No to swietnie sie troszcza skoro przybywa na wadze caly czas. Albo troszcza sie przynaszac mu przekaski do biura :)

2

@DaPidejpi Taka mentalnosc przegrywa. Musi miec kogos/cos na czym bedzie mogl wyladowywac swoja frustracje i porazki zyciowe przy kazdej mozliwej okazji.

9

@MichuZ44 Terrorysta w Rosario jeszcze meczu nie zagral a juz sie rzadzi

0

Najlepszy serial jak do tej pory obejrzeliscie? Mozecie wybrac tylko jeden - wiem ze bedzie pewnie w wielu przypadkach dylemacik. Ode mnie - Wikingowie.

1

@pt9 Jak on na emeryturze od 82 lat

0

@gruchaxd7 Na luzaku i mam bede z ludzi ktorzy tutaj piane tocza xD

1

@Kidd Moze chodzilo mu o prezesa PZPN pana Grzegorza Lato

7

@Deviler I tak bedzie pelny, a wszyscy ktorzy tutaj narzekaja usiada do kolejnego przed tv :)

11

Polecam mieć wyjebane, a bedzie Wam dane. Mnie nie ruszyła ta kompromitacja, na luzaku, na klate, bez zbednych emocji. Być może jestem już zahartowany jako kibic Barcy i repki Polski. :)

5

Tak btw. Niemcy 0-2 z Kolumbią u siebie. Będą jajca jak Flick poleci na zbity pysk.

0

Miał być ez awansik i przebudowanie reprezentacji przy okazji tych eliminacji, a wychodzi na to, że trzeba będzie spiąć dupe na maksa w pozostałych meczach. Dobrze, ze dwa ostatnie mecze gramy siebie.

4

@Pawlak1992 Haaland zgarnie jeszcze nie jednego jak tak dalej bedzie gral. A Messiemu sie poprostu nalezy na MS i ogolnie swietny sezon. Ukoronowac krola po raz ostatni i niech potem mlodziez sie bije o te nagrody.

2

@Luciano99 +1 tutaj dowod, zrobilem mu fotke ostatnio jego bazy jak przynosiłem dostawe bimberku, bo chlop juz ledwo chodzi, a trzeba pomagac starszym.

https://zapodaj.net/plik-j8EPsvsGh3

10

@tomek8756 jak tam kampania przeciw rasizmowi z meczennikiem jako twarza?

3

@Comentateiro 40% posiada a ile tak naprawde jezdzi? Moja mama ma prawko, a od 5 lat nie wsiadla za kolko.

Osobiscie kiedy znajduje sie w jakims potencjalnie niebezpiecznech sytacjach na drogach, jakies wymuszenia pierszenstwa, czy inne nierozwazne manewry na drogach, to za kolkiem prawie zawsze widze albo jakas kobiete albo osobe 70+.

btw. ale bejcik dobry na gorace :)

0

@szymonekk XD 30g orzechow to max co wrzucam do salatki owocowej z jogurtem na sniadanie

1

@Rewolucja123 Gratulacje

1

Komentarz usunięty

0

@draxidox Europa upada z tymi pizdeczkami u sterow

0

@koksik2700 wow :)

1

@Transu96 od kilku lat sa juz takie produkty do kupienia w sex shopach, gdzie odlewane sa dziury gwiazdeczek porno.

3

@draxidox przyplyneli do pracy, a zarobione pieniadze bede wysylac kobietom i dzieciom w kraju. Tacy mezowie to zloto.

1

@MOLESTA tatuazem juz sie zgral z ciapakami

14

@GeneralXavi +1 od zawsze byl zafascynowany zbieraniem bursztynow, a w zatoce Gdanskiej ma do tego idealne warunki

5

@Comentateiro Masz racje, tylko ze Ci sa wyjatkowo upierdliwi - promowani przez media probuja wejsc do mojego domu z brudnymi buciorami narzucajac mi co mam tolerowac, a co nie.

15

@Comentateiro Nie od dzisiaj wiadomo, ze ludzie fanatycznie popierajacy ideologie LGBT, to bardzo agresywna i najbardziej nietolerancyjna czesc spoleczenstwa. Trzeba sie obudzic i zaczac z tym walczyc, a nie tylko sie przygladac.

0

@barcanawieki cieszy sie nie zazdroscic :)

1

@MesQueUnClub_87 Kozackie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?