Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Emhyr Roni to TOP10 w historii. Facet zarazil miliony ludzi footbalem.
0
@ElTomas Ale ciekawostka. Druzyna wyszla pierwszym skladem na mecz xd
0
@Nazio87 No to swietnie sie troszcza skoro przybywa na wadze caly czas. Albo troszcza sie przynaszac mu przekaski do biura :)
2
@DaPidejpi Taka mentalnosc przegrywa. Musi miec kogos/cos na czym bedzie mogl wyladowywac swoja frustracje i porazki zyciowe przy kazdej mozliwej okazji.
9
@MichuZ44 Terrorysta w Rosario jeszcze meczu nie zagral a juz sie rzadzi
0
Najlepszy serial jak do tej pory obejrzeliscie? Mozecie wybrac tylko jeden - wiem ze bedzie pewnie w wielu przypadkach dylemacik. Ode mnie - Wikingowie.
1
@pt9 Jak on na emeryturze od 82 lat
0
@gruchaxd7 Na luzaku i mam bede z ludzi ktorzy tutaj piane tocza xD
1
@Kidd Moze chodzilo mu o prezesa PZPN pana Grzegorza Lato
7
@Deviler I tak bedzie pelny, a wszyscy ktorzy tutaj narzekaja usiada do kolejnego przed tv :)
11
Polecam mieć wyjebane, a bedzie Wam dane. Mnie nie ruszyła ta kompromitacja, na luzaku, na klate, bez zbednych emocji. Być może jestem już zahartowany jako kibic Barcy i repki Polski. :)
5
Tak btw. Niemcy 0-2 z Kolumbią u siebie. Będą jajca jak Flick poleci na zbity pysk.
0
Miał być ez awansik i przebudowanie reprezentacji przy okazji tych eliminacji, a wychodzi na to, że trzeba będzie spiąć dupe na maksa w pozostałych meczach. Dobrze, ze dwa ostatnie mecze gramy siebie.
4
@Pawlak1992 Haaland zgarnie jeszcze nie jednego jak tak dalej bedzie gral. A Messiemu sie poprostu nalezy na MS i ogolnie swietny sezon. Ukoronowac krola po raz ostatni i niech potem mlodziez sie bije o te nagrody.
2
@Luciano99 +1 tutaj dowod, zrobilem mu fotke ostatnio jego bazy jak przynosiłem dostawe bimberku, bo chlop juz ledwo chodzi, a trzeba pomagac starszym.
https://zapodaj.net/plik-j8EPsvsGh3
10
@tomek8756 jak tam kampania przeciw rasizmowi z meczennikiem jako twarza?
3
@Comentateiro 40% posiada a ile tak naprawde jezdzi? Moja mama ma prawko, a od 5 lat nie wsiadla za kolko.
Osobiscie kiedy znajduje sie w jakims potencjalnie niebezpiecznech sytacjach na drogach, jakies wymuszenia pierszenstwa, czy inne nierozwazne manewry na drogach, to za kolkiem prawie zawsze widze albo jakas kobiete albo osobe 70+.
btw. ale bejcik dobry na gorace :)
0
@szymonekk XD 30g orzechow to max co wrzucam do salatki owocowej z jogurtem na sniadanie
1
@Rewolucja123 Gratulacje
1
Komentarz usunięty
0
@draxidox Europa upada z tymi pizdeczkami u sterow
0
@koksik2700 wow :)
1
@Transu96 od kilku lat sa juz takie produkty do kupienia w sex shopach, gdzie odlewane sa dziury gwiazdeczek porno.
3
@draxidox przyplyneli do pracy, a zarobione pieniadze bede wysylac kobietom i dzieciom w kraju. Tacy mezowie to zloto.
1
@MOLESTA tatuazem juz sie zgral z ciapakami
14
@GeneralXavi +1 od zawsze byl zafascynowany zbieraniem bursztynow, a w zatoce Gdanskiej ma do tego idealne warunki
5
@Comentateiro Masz racje, tylko ze Ci sa wyjatkowo upierdliwi - promowani przez media probuja wejsc do mojego domu z brudnymi buciorami narzucajac mi co mam tolerowac, a co nie.
15
@Comentateiro Nie od dzisiaj wiadomo, ze ludzie fanatycznie popierajacy ideologie LGBT, to bardzo agresywna i najbardziej nietolerancyjna czesc spoleczenstwa. Trzeba sie obudzic i zaczac z tym walczyc, a nie tylko sie przygladac.
0
@barcanawieki cieszy sie nie zazdroscic :)
1
@MesQueUnClub_87 Kozackie