Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pioz123 Danke! Taki stek to kilka min roboty :) po 4 min z kazdej strony i w tym czasie szparagi, ktore tez wskakuja na doslownie kilka chwil do wody :)
4
@Lionel_Messi10 dzięki:) coronka juz sie chlodzi - zaraz tez wleci :)
14
A dzisiaj taki obiadek wlatuje... stek ze szparagami :)
https://zapodaj.net/162b1c76e104e.jpg.html
https://zapodaj.net/1f94b0da3315a.jpg.html
@MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @IronSanHybrid @AssisMoreira @pioz123
0
@AzulgranA1899 I teraz wybierz mniejsze zlo... Real przechodzi City i wygrywa LM, i Leo ze zlota pilka. Albo City wygrywa wszystko i Halaand zgarnia wszystkie nagrody indywidualne :d
2
@AssisMoreira ooo majster w koncu sie wzial do roboty :D
7
@VegetaPolska VV skilowo bez podjazdu do Matsa. Byl dobrym bramkarzem, ale gral tez w najlepszej Barcy w historii, co zapewne mocno wplywa na ocene jego kariery. Uwielbiam Victora, ale tutaj na luzie Mats go bierze.
0
Mark Andre Ter Stegen po zakończeniu kariery bedzie nosił miano najlepszego bramkarza w historii Barcelony?
5
@SirBobby a wieczorem zapalić swieczke na grob Kubali
1
@Deviler spalony jest kiedy sędzia gwiznie
3
Po takiej akcji jakby Xavi mial jaja to powinien zmienic Lewusa
4
Japierdole to juz byla przesada
1
@Botanik Czy Leão strzeli bramkę w pierwszym meczu w półfinale?
NIE
Czy Kevin De Bruyne będzie miał asystę w meczu rewanżowym w półfinale?
TAK
1. Real Madryt 2:1 Manchester City
2. AC Milan 1:1 Inter
3. Manchester City 2:1 Real Madryt
4. Inter 0:2 AC Milan
0
@MesQueUnClub_87 pozycja za kierownicą zdecydowanie na plus, do tego zwinniejszy wiec łatwiej bedzie sie przemieszczać pomiędzy autami w zakorkowanym mieście. Osiągi takie same. Prawie wszystko za nim przemawia, tylko kurcze zakochałem się w cbr650r. Jest przepiękna, bardziej obudowana, bo to sport i wydaje sie taka masywniejsza. Jesli chodzi o sam wyglad to jestem mega zauroczony...
Myślisz ze męczyło by bardzo takie codzienne 60km i przepychanie sie miastem?
0
CB 650R czy CBR650R?
Głównie dojazdy do pracy 30km w jedną stronę i pojedycznie wypady na weekend.
1
Ten jaka ankare odwalił
1
@Botanik Pytanie bonusowe za 3 pkt:
Czy Karim Benzema strzeli bramkę w 1/4? NIE
typy 1/4 kolejki - mecze rewanżowe:
1. Chelsea 1:1 Real Madryt
2. Napoli 1:0 AC Milan
3. Bayern Monachium 2:2 Manchester City
4. Inter 2:1 Benfica
0
@Rust_Cohle Dark może być trudny do zrozumienia ze względu na swoją zawiłą fabułę i skomplikowaną strukturę czasową, co może być wyzwaniem dla niektórych widzów :>
0
@KlonaZepan prawda, za bardzo zaczeli kombinowac na koniec. Mogl nawet skonczyc sie na drugim sezonie z jakims mocnym zakonczeniem.
2
Jak oceniacie serial Dark?
Wlasnie skonczylem ogladac i daje mega pozytywna ocene. Bardzo wciagajacy i trzeba ogaladac zawsze skupionym, bo latwo sie pogubic. Spodziewalem sie jakiegos innego zakonczenia, ale nie ma co narzekac, ogolnie serial topka.
1
Ale bym sobie obejrzal taka Barce strzelajaca bramke
1
@pioz123 dzisiaj jedzone na miescie, a wczoraj robilem kotlety devolay z ziemniakami z piekarnika :)
1
@pioz123 Uuuu piekne zapiekanki :)
2
@bartas97 pewnie! placisz za dwie dostajesz jedna ;)
2
@Krzysztof1987 szynka rozmarynowa i salami francuskie, ktore daje nadaje niesamowity smak pizzy(polecam!), do tego tylko mozzarela i cebulka :)
45
@pioz123 ostatnio picke wrzucałeś. To ja teraz zarzucę swoją. :) ciacho i sos także domowej roboty :)
https://zapodaj.net/ba505be3c461f.jpg.html
https://zapodaj.net/bfe598b6e41b7.jpg.html
@MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @Lionel_Messi10 @AssisMoreira @clyde @agaFCB
1
@Botanik Pytanie bonusowe za 3 pkt:
Czy Joao Mario strzeli bramkę w 1/4? NIE
typy 1/4 kolejki:
1. Benfica 2:0 Inter
2. Manchester City 2:1 Bayern Monachium
3. AC Milan 1:2 Napoli
4. Real Madryt 2:0 Chelsea
18
Lecymy z koksem zaraz! ;)
https://zapodaj.net/a44c7fdf86a1f.jpg.html
1
@pioz123 picka zawsze ma propsie
5
@macio_944 xd https://zapodaj.net/87b9302a3426c.jpg.html
7
Chillerka w pieknym miejscu :)
https://zapodaj.net/b6bb50eacc2cd.jpg.html