Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hände weg!!!!!!!!!!!!
2
@MrCental Bayern nigdy w zyciu by nikomu nie dal 30 baniek na rok, tym bardziej 18 latkowi z Hiszpanii xd
1
@Objectivo zajebiste, gratki stary ;)
1
Kolton cisnal dzisiaj po Bednarku w Cafe Football, ze ma katastrofalny poziom wypowiedzi w mediach i wali cos takiego "w Premier League to niech on sobie troche gra, ale dziennikarzem to nigdy nie bedzie" XDDDD
3
@KmN myslalem ze na koncu bedzie napis " WELCOME TO CHINA"
0
Typ w UFC teraz walczy z fryzem na Luisa Nazario de Lime xDDD
https://imgur.com/Yg9gm6H
1
@Lionel_Messi10 Polac mu sliwowicy
3
@Janas11224 Zazdro byc na takim meczu, mozesz do konca zycia o tym opowiadac :d Ja mialem takie szczescie i bylem na 1/4 Ligi Mistrzow w 2013 Borussia Dortmund vs Malaga na Signal Iduna Park :d
18
@geass emmmmmmmmm puuuuuuuu
2
@pioz123 fiu fiu
1
@Pawel13sz Kevin De Bruyne
0
@FcBarcelonaFanMSN To Ty dzwonisz. Dla mnie subiektywnie CS> kazdy FPS/OTS.
3
@Jakchcesz Jest dobrze! Wszamalbym teraz taki talerzyk :)
1
@FcBarcelonaFanMSN XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@shahman Jakby Ozilowi sie chcialo tak jak Snijderowi sie nie chcialo, to by zlota pilke zgarnal xd
2
@ZygmuntTrzeciFaza Ale zes dal przyklad z dupy xd
0
@Bobo25 niby tak, tylko na takich meczach sa takie emocje, ze wielu tego nie wytrzymuje i wybucha. Tego nie wyplenisz.
1
Wiadomo, takie zachownia nie sa ok... ale jesli zachowuje sie jak pajac podczas meczow, to niech sie liczy z takimi konsenwencjami na wielu stadionach w Hiszpanii.
5
@macio_944 Udowodnij z karteczka z pozdrowieniami dla la bamby :)
1
@BarcaaVEB zobaczymy co wymyślą. Oby nie przesadzili z jakimis wslizgami i innymi tego typu rzeczami, bo to juz nie bedzie Cs jakiego wszyscy kochają.
0
@mateushh tak (znaki)
1
Ale lipa, lece na mecz i nie zobacze prawdopodobnie w akcji mojego ulubionego pilkarza. fuck me
0
@norbi77 kupowanie bylo jednak zbyt ryzykowne i przychylnosc sedziow sprawialismy sobie poprzez male upominki :)
2
@IronSanHybrid Sprobuje dostac to gdzies, zapisze sobie screena. Ogolnie tydzien temu bylem w Tajskiej restauracji i wzialem krewetki z ryzem i takim sosem ala pesto. Kelnerka sie mnie pyta przy zamowieniu "ma byc czerwone czy pomaranczowe pesto?", ja odpowiadam ze w karcie jeszcze jest zielone i z tym bym chcial, a ona ze ono jest bardzo ostre i czy napewno chce, ja mowie ze tak. No i finalnie bylo lekko ostre ze nawet lezka nie poleciala. Ja mam chyba tak ryj wypalony juz xd
2
@IronSanHybrid Fanem zupek chinskich nie jestem, ale za to ostrego zarcia jak najbardziej. Praktycznie zawsze jak chodze gdzies jesc prosze zeby zrobili najostrzej jak sie da i rzadko kiedy jest zadowalajaco ostro dla mnie nestety. Mysle ze taka zupke bym wsunal bez popitki na luzie :)
10
3 miesiace i 3 dni od zdobycia przez Lionela Andresa Messiego Cuccittini Pucharu Swiata, a codziennie pod kazdym postem na profilu 433 na instagramie wysyp komentarzy typu "Penalty for Argentina", ktore zbieraja mase like`ow.
Zdarte psychy i czerwone dupska, ze nawet masc nie pomoze. :)
6
@Emhyr Jeszcze bendom chcili zebys na lajfa wszedl
2
@PabloVEB I cyk 0,20gr na wpis wlecial na konto
0
@shaun Z obecna forma strzelecka jak zakreci sie kolo 20 bramek bedzie ok
2
Wladze ligi to sa jakies 2Heady powalone. Pewnie beda swietowac szampanem te decyzje.