Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@Kgorecki2500 Makaroniki TOP. Sam mozesz zrobic jak Ci za drogo :)
24
Barcelona wbija na cele, a tam Juve z fajka w mordzie stonowanym glosem "nowy? tu masz swoje kojo"
19
@BorzyKrzys A potem cyk, Di Maria oskarzony o gwalt xd
3
@Medium ja dalej gram w 3 gry od 10 lat xd
0
To co? Degradacja do Segunda, czy minusowe pkt na start w next sezonie?
5
@require Nie ego, tylko jestem swiadomy tego ze jestem przystojnym facetem.
2
Jak oceniacie siebie z wygladu?
ja takie 8,5-9/10
0
@Drozdu7 Bayern go za zadne skarby nie odda, maja obsadzona 10 na nastepne 10 lat na luzie jesli wszystko bedzie ok z jego kariera
10
@Kapitan hawk Nieoficjalny koniec kariery Mentala
1
@Lucerfi #pielkokobiet
0
@Mow_mi_Douglas ma tyle ile mu rodzice wpisali w dokumenty
0
@FCB_dimiC Kamera na ruch i wiatrowka
13
@Zoker To jest wlasnie ten mental. GOAT
29
@VegetaPolska + wybierz losowa laske
https://zapodaj.net/03a955264045b.jpg.html
12
@sidi12843 Ronaldinho
1
@Sau_Ron Nie, a oni pewnie beda srubowac ten wynik.
0
@Krzywy95 Europeskie puchary? Pfff. Od zawsze bardziej sobie cenilem Pucha Krola.
4
@koksik2700 imo ja bardziej tesknie za 09-12, wolalbym tamta druzyne znowu ogladac niz MSN :)
11
Byłem dzisiaj u @Comentateiro żeby oddać mu pół litra i 30 zł które pożyczyłem od niego na kolendę, a ten dalej zabawia się z tymi babkami które mu @Bocheno1 ostatnio podrzucił. Trzeba przyznać, że chłop mimo tylu lat na karku jest w wyśmienitej formie.
https://zapodaj.net/6454959356769.jpg.html
2
@mr Barca jakbym nie skasował swojego pierwszego konta po pijaku to byloby ponad 15 lat na luzie. Xd
1
@el_pichichi_9 Ja wiem, tutaj => @Danny Gaucho
3
@JimMorrisonFCB Bardzo! Podoba mi sie i popieram!
4
W Niemczech chca wprowadzic zakaz pokazywania reklam niezdrowego jedzienia w godzinach 6:00 - 23:00. Dotyczyc ma sie to zarowno telewizji, radia i internetu. Szczegolnie na takie produnkty, gdzie grupa docelowa sa dzieci w wieku ponizej 14 lat.
1
@IronSanHybrid Za duzy hardcore dla mnie, nie zjdalbym tych potraw. :D
1
@IronSanHybrid Jak jakies kangury zobaczysz w tej amazonii to zrob fotke
0
Dzieki Tomek Cwiakala, wiedzialem zeby postawic na Bayern :) ez money
0
@LjakRoberciik dragon boll
0
@Emhyr dobra poszlo na Bayern
1
@P33ck Bayern i PSG nie lubie tak samo wiec mi wisi, no i Milan fajnie jakby przeszedl