0

@kamiVeB prawda, jednak tez w wielu odpuszczał.

Mozliwe ze sie wypompowal, dlatego tez ta zmiana byla

0

Kessie wczoraj naprawde świetna pierwsza połowa... mnie martwią u niego powroty w wielu sytuacjach truchcikiem kiedy Real szedl z kontrami, gdzie przy jego ustawieniu na boisku powinno byc priorytetem zapier*** i kasować te akcje.

0

Kounde Warzyniaka zrobil

0

To sa wlasnie te detale... Dunczyk by byl dostepny, to bysmy dalej w grze byli

3

Ankara Araujo xD

0

Aj Roberto powinien tam faulowac

2

XD cala polowe cisnac i dostac brame do szatni

4

ale zleciala ta polowka, jak kwadrans kazdego innego meczu :D

1

Kessie jaki szefito dzisiaj

0

@tadzik447 nie dziala poza granicami

0

Panowie i panie jest prośba. Potrzebuję link do strima, bo strumyk nie działa. Jakas inna strona? Kto cos? Dajcie na priv jak kto ma i z gory dziękuję.

4

@MesQueUnClub_87 apetycznie, smacznego! ;)

@AFA90 imo fajna porcja, taka 500-600kcal ;)

4

1

@AssisMoreira dziękuję;)

0

@agaFCB chyba Podest i Amarena xd

2

@pioz123 to tez prawda ;)

1

@Lionel_Messi10 moze daj sobie kolejną szanse. Dobrze przygotowane sa przepyszne. Tez mialem tak z sushi kiedys ze mnie sam widok odrzucal, a dzisiaj moge szamac bez końca. :)

2

@pioz123 czekam, bo Ty zawsze jakieś cuda czarujesz :)

1

@Lionel_Messi10 ja nie lubiłem jako dzieciak, ale później sie przekonałem. Może nie wszystko, ale takie krewetki, kalmary itp. to zjem z przyjemnością:)

2

@Walker bez przesady. Jestem amatorem, ktory lubi w wolnym czasie gotować obiadki dla rodziny. :)

21

Krewetki w mleku kokosowym i paście curry, to jest takie cudo, ze można szamać regularnie i nigdy sie nie znudzi. :))

https://zapodaj.net/cb7fb745985f8.jpg.html
https://zapodaj.net/e17101ebe97b9.jpg.html

@MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @Lionel_Messi10 @clyde @agaFCB @AssisMoreira @Objectivo @Jakchcesz

0

@MesQueUnClub_87 to juz nawet ta bulka z chlebem byla lepsza

8

@MysticCat 0 szczepień + ani razu nie byłem tym zainfekowany + nie planuje żadnych

11

No no Lapcio, ale mi teraz zaimponiles ;) krótko ze świniakiem

4

@Objectivo @Kessie Potwierdzam. Tutaj nawet Kessie z dziewczyna dali popis umiejetnosci.


4

@Kessie XDDDDDDDDDDDD czyli trzeba kogos nowego nominowac

edit. chyba ze mu mama ugotuje a on zdj zrobi

0

@Gomess Titi to byl Pan Pilkarz.

6

Oni wykorzystaja te sytuacje do szantazowania Barcelony w zwiazku z wyjsciem z projektu superligi. Sam bym tak na nich miejscu postapil. Biznes najwazniejszy.

6

@gumaz Uwielbialem WF w szkole, chodzilem na wszystkie lekcje + dodatkowe zajecia po szkole. Tylko jak ja chodzilem do szkoly, to nie bylo takiego problemu z obecnosciami jak dzisiaj. Wtedy moze ze 2-3 osoby na cala klase nie chcialy cwiczyc.

7

@KrwawiaceoczyVEB Nie moze byc. Przeciez prezes ligi nie dzialal by jawnie na niekorzysc jeden z dwoch najwazniejszych klubow dla ligi hiszapnskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?