Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid czekam na nastepna nominacje tak zeby mial czas na weekend, to sie bardziej wysile :)
3
@Krzysztof1987 dziękuję. Tak, z awokado. Link masz tam na górze:)
15
#MasterChefLaBamba
Dziękuję za nominacje @clyde https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12845794#comment-12845794
U mnie wleciało danie na szybko, po amerykańsku, czyli burgerek. Niestety nie mam czasu na gotowanie w tygodniu dlatego taka decyzja. Mam nadzieję, że będzie się podobać i seria będzie trwać dalej.
https://zapodaj.net/5753bc68fa362.jpg.html
https://zapodaj.net/c4bcfbd1e13ec.jpg.html
https://zapodaj.net/1047e029f2826.jpg.html
https://zapodaj.net/2babb5724321b.jpg.html
https://zapodaj.net/301e9f2cbdad8.jpg.html https://zapodaj.net/bc3e09953b53a.jpg.html
Nominuję @Lionel_Messi10 i pozdrawiam wszystkich! ;)
@MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @clyde @AssisMoreira
0
@AssisMoreira mnie tam pasi, zebys tylko na nie karcił na siłę :DD
1
@maciar zoba z ktorego roku
0
@AssisMoreira Wojniech Assis Moreira bedzie naszym jury?
1
@MesQueUnClub_87 ok :d
@AssisMoreira i tak Cie koniec końców nie ominie :)
0
Btw ktos chce z Was nastepny nominacje?
1
@clyde Wyglada apetycznie! :) Obym znalazl czas w tygodniu, w najgorszym wypadku tez cos szybkiego zrobie :)
1
@Bobo25 Zgadzam sie.
0
@MesQueUnClub_87 btw co z tym czelendzem z robieniem zarcia, zyje to jeszcze?
1
@MesQueUnClub_87 a ja pijem kawe i herbate bez cukru, tak sie przyzwyczailem ze teraz slodzone mi w ogole nie smakuja
3
Zobaczcie jak gleboko Leo siedzi w psychice przescieradel :D tyle lat krzywdzenia ich na boisku, to im juz zostanie do konca zycia :D
0
@Martwy sie ist anders als andere
3
@MesQueUnClub_87 pierwsza/druga
1
@QQL5 ja mam typa co przy 10 stopniach na dworzu siedzi w kurtce i kaloryfery obok siebie na 5 ma xd A jak jest lato i 30+ na dworzu to okna otwiera "zeby swieze potwierze wlecialo"
1
@Botanik Pytanie bonusowe za 3 pkt:
Czy Messi będzie miał asystę? Nie
typy 1/8 kolejki (rewanże):
1. Manchester City 2:0 RB Lipsk
2. Benfica 1:0 Club Brugge
3. Real Madryt 2:1 Liverpool
4. Tottenham 1:0 AC Milan
5. Napoli 3:0 Eintracht Frankfurt
6. Chelsea 1:1 Borussia Dortmund
7. FC Porto 1:1 Inter
8. Bayern Monachium 1:0 PSG
2
@IronSanHybrid ale gicior pomysl. czekam na nominacje bo lubie pichcic :)
6
@DonMatteo901 co zlego jest w naśladowaniu swojego idola?
0
Wszystkim, którzy jeszcze nie mają dostępu do meczu i będą chcieli oglądać na nielegalnym streamie polecam zastanowić się poważnie nad własnym postępowaniem... zapłaćcie za ten mecz i nie okradajcie innych ludzi/firm. Pozdrawiam. ;>
0
@gumaz no teraz to juz jestesmy bezpieczni
2
@LionelM95 na pierwsze auto byle szrot, zeby tylko sie nie rozlecial i dowiozl z punktu a do punktu b
13
@adambijax @ptrx ma duzo racji. Zeby ogladac wszysko co mnie interesuje musialbym wykupic nascie subskrypcji, a szkoda mi tyle siana na to wykladac. Nie dlugo zrobia tak ze jedna polowa meczu bedzie na eleven, a druga na canal + xd
2
@MesQueUnClub_87 Oj ile ja bym dal zeby taka mordka u nas po biurach latala :D
0
@DonMatteo901 Lewy by tak nie zmarnowal
1
@Conradxc a wy tylko o jednym xd
2
@Janas11224 udowodnij ze byles w biedronce
0
@Kinginiesta nie rozumiem do czego bijesz teraz
0
Najlepsze sny sa takie w ktorych mozesz latac. Pamietam, ze kiedys mialem taki okres, gdzie mialem bardzo czesto mi sie to snilo. Najczesciej w pozycji gdzie lewitujesz na brzuchu jakies pol metra nad ziemia i odpychasz sie od niej rekami nabierajac w taki sposob predkosci :D
1
@Kidd Jeszcze ze dwie kontuzje miesniowe i jakas czerwona kartka, wtedy bydzie idealnie