1

@IronSanHybrid czekam na nastepna nominacje tak zeby mial czas na weekend, to sie bardziej wysile :)

3

@Krzysztof1987 dziękuję. Tak, z awokado. Link masz tam na górze:)

15

#MasterChefLaBamba

Dziękuję za nominacje @clyde https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12845794#comment-12845794

U mnie wleciało danie na szybko, po amerykańsku, czyli burgerek. Niestety nie mam czasu na gotowanie w tygodniu dlatego taka decyzja. Mam nadzieję, że będzie się podobać i seria będzie trwać dalej.

https://zapodaj.net/5753bc68fa362.jpg.html
https://zapodaj.net/c4bcfbd1e13ec.jpg.html
https://zapodaj.net/1047e029f2826.jpg.html
https://zapodaj.net/2babb5724321b.jpg.html
https://zapodaj.net/301e9f2cbdad8.jpg.html https://zapodaj.net/bc3e09953b53a.jpg.html

Nominuję @Lionel_Messi10 i pozdrawiam wszystkich! ;)

@MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @clyde @AssisMoreira

0

@AssisMoreira mnie tam pasi, zebys tylko na nie karcił na siłę :DD

1

@maciar zoba z ktorego roku

0

@AssisMoreira Wojniech Assis Moreira bedzie naszym jury?

1

@MesQueUnClub_87 ok :d
@AssisMoreira i tak Cie koniec końców nie ominie :)

0

Btw ktos chce z Was nastepny nominacje?

1

@clyde Wyglada apetycznie! :) Obym znalazl czas w tygodniu, w najgorszym wypadku tez cos szybkiego zrobie :)

1

@Bobo25 Zgadzam sie.

0

@MesQueUnClub_87 btw co z tym czelendzem z robieniem zarcia, zyje to jeszcze?

1

@MesQueUnClub_87 a ja pijem kawe i herbate bez cukru, tak sie przyzwyczailem ze teraz slodzone mi w ogole nie smakuja

3

Zobaczcie jak gleboko Leo siedzi w psychice przescieradel :D tyle lat krzywdzenia ich na boisku, to im juz zostanie do konca zycia :D

0

@Martwy sie ist anders als andere

3

@MesQueUnClub_87 pierwsza/druga

1

@QQL5 ja mam typa co przy 10 stopniach na dworzu siedzi w kurtce i kaloryfery obok siebie na 5 ma xd A jak jest lato i 30+ na dworzu to okna otwiera "zeby swieze potwierze wlecialo"

1

@Botanik Pytanie bonusowe za 3 pkt:
Czy Messi będzie miał asystę? Nie

typy 1/8 kolejki (rewanże):

1. Manchester City 2:0 RB Lipsk
2. Benfica 1:0 Club Brugge
3. Real Madryt 2:1 Liverpool
4. Tottenham 1:0 AC Milan
5. Napoli 3:0 Eintracht Frankfurt
6. Chelsea 1:1 Borussia Dortmund
7. FC Porto 1:1 Inter
8. Bayern Monachium 1:0 PSG

2

@IronSanHybrid ale gicior pomysl. czekam na nominacje bo lubie pichcic :)

6

@DonMatteo901 co zlego jest w naśladowaniu swojego idola?

0

Wszystkim, którzy jeszcze nie mają dostępu do meczu i będą chcieli oglądać na nielegalnym streamie polecam zastanowić się poważnie nad własnym postępowaniem... zapłaćcie za ten mecz i nie okradajcie innych ludzi/firm. Pozdrawiam. ;>

0

@gumaz no teraz to juz jestesmy bezpieczni

2

@LionelM95 na pierwsze auto byle szrot, zeby tylko sie nie rozlecial i dowiozl z punktu a do punktu b

13

@adambijax @ptrx ma duzo racji. Zeby ogladac wszysko co mnie interesuje musialbym wykupic nascie subskrypcji, a szkoda mi tyle siana na to wykladac. Nie dlugo zrobia tak ze jedna polowa meczu bedzie na eleven, a druga na canal + xd

2

@MesQueUnClub_87 Oj ile ja bym dal zeby taka mordka u nas po biurach latala :D

0

@DonMatteo901 Lewy by tak nie zmarnowal

1

@Conradxc a wy tylko o jednym xd

2

@Janas11224 udowodnij ze byles w biedronce

0

@Kinginiesta nie rozumiem do czego bijesz teraz

0

Najlepsze sny sa takie w ktorych mozesz latac. Pamietam, ze kiedys mialem taki okres, gdzie mialem bardzo czesto mi sie to snilo. Najczesciej w pozycji gdzie lewitujesz na brzuchu jakies pol metra nad ziemia i odpychasz sie od niej rekami nabierajac w taki sposob predkosci :D

1

@Kidd Jeszcze ze dwie kontuzje miesniowe i jakas czerwona kartka, wtedy bydzie idealnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?