1

@Kidd Jeszcze ze dwie kontuzje miesniowe i jakas czerwona kartka, wtedy bydzie idealnie

0

@boboma Oficjalna strona, Visa na przegladarce w telefonie

0

Tydzien temu kupilem sobie bilety na mecz z Girona w kwietniu. Platnosc karta kredytowa przeszla bez problemow. Informacje o biletach i wszystkie wzkazowki od razu po oplacie. Fajnie, ze tak wszystko mozna bezstresowo zalatwiac.

0

@cules100pro do zobaczenia na stadionie :)

2

@MesQueUnClub_87 Dokladnie. Ja mialem znajomego, ktory zrezynowal ze szkoly w wieku 17 lat, zeby pozniej zalozyc swoja firme budowlana, ktora dobrze sie rozwinela, a teraz siedzi na dupie pol roku na jakis malediwach itd.

0

@bartekvisca Na cienkim z ostrym sosem poprosze

4

@Sulimo jedno pietro 10 metrow :)

28

@Faro No co Ty, jeszcze im troche do nas brakuje :)

0

@Rewolucja123 I cyk po tym golu defensywne zmiany i bronienie wyniku :D

0

@PePeMasta zobacz jakie linie lotnicze leca do Barcelony z najblizszego miasta obok Ciebie, bilety na mecz kupujesz na oficjalnej stronie Barcy. Potrzeba smykalki do tego?

1

@dawidbudzik tak, bede na meczu z Girona

1

@VegetaPolska spoko. Ludzi poznaje się latami. Najważniejsze żebyście swobodnie się czuli będąc obok siebie. Kuj żelazo póki gorące i podbijaj o kolejne spotkanie.

0

@VegetaPolska a to takie spotkanko na luzie, bez głębszej analizy co kto lubi i czym sie w zyciu zajmuję.

0

Tebas swiniak zrobi wszystko aby Leo nie wrócił

0

@VegetaPolska o czym gadaliscie? Jakie kolezanka ma zainteresowania?

2

Dobra po dwumeczu juz

2

@MesQueUnClub96 nie mow ze wuja nie poznajesz

12

Dzisiaj na piwku u @Comentateiro, który pochwalił się swoim synem z trzeciego małżeństwa.

https://zapodaj.net/338323dbefc03.jpg.html

2

@Kessie Kij wie, moze i on wtedy sie nawinal :D

5

Bylem kiedys mega ciekawski jak wyglada profil jakiejs fajnej laski na Instagramie od srodka. Z tego powodu jakis rok temu zdecydowalem sie zalozyc fejkowy profil dziewczyny, a zdjecia ukradlem jakies ladnej blondynce z Wegier. Bez jakis wyzywajacych zdjec, pokazywania za duzo itd. zeby to legitnie wygladalo pododawalem kilkadziesiat zdjec na przestrzeni kilkudziesieciu dni. Sandra z Gdanska, singielka ktora prowadzi wlasny sklep z odzieza dla kobiet. :D

Co tam sie dzialo na tym profilu, to przeszlo moje wszelakie oczekiwania. Kilkadziesiat wiadomosci codziennie, a jak sie wrzucalo jakies ladne zdj to sie dopiero mlyn robil.
Najwiecej i najbardziej natarczliwi byly ciapaki i faceci z Indii i tamtych stron.

Jesli chodzi o napalencow z Polski, to ich tez bylo od groma. Przewaznie byly to jakies dzbany z IQ malpy, piszace jakies banalne wiadomosci na podryw, a jak juz takiemu raz sie odpisalo to zyc nie dawalil zazwyczaj. :d

Ogolnie niezle mozna potrolowac w taki sposob i posmiac sie ludzi jacy sa naiwni. Mi sie po kilku dniach osobiscie znudzilo uzeranie z takimi typami.


2

@Colon 17 lat temu japier jak ten czas leci

0

@kulek22 Zyd to by przeliczyl i powiedzial ze mu brakuje

1

@kamilos1214 Powodzenia w jedzeniu tego gotowego syfu stary. Naucz sie podstaw gotowania i zrob sobie jakis garnek zupy czy jakies leczo, ktore sa proste w przyrzadzeniu i mozesz jesc to 2-3 dni. Pies z kurczaka z warzywami, Mielone z cebulka i pomidorami czyt. sos do spagetti. Jest multum takich prostych dan, tylko trzeba troche wytezyc glowe i sie tym zainteresowac i nie byc totalnym leniem.

4

@Eto'o9 R10 drame robia, a taka prawda ze kazdy po czesci ma racje. Chlop imo powinien dostosowac sie do warunkow na drodze, ale nie musial, a tej babki tam w ogole nie powinno byc. Nieodpowiedzialne zachowanie z obu stron.

1

@Jakchcesz potwierdzam, jestem tym piwem

3

Ursula Corbero top?

0

@Botanik dobrze wyglada, smacznego!

0

@Toretto dzięki. Tak, niestety w tradycyjnym - max 250°. Za mala temp na pizze, ale trzeba sobie radzić.
Mogę Ci podesłać przepis, tylko ze przepis to jedno, a moim zdaniem ważniejszy jest proces wyrabiania ciacha, do tego potrzeba juz doświadczenia.

0

@Botanik mam dwa przepisy na ciasto od takiej babci z Włoch. Jeden gdzie przygotowujesz juz dzień wczesniej i drugi na dwie godziny przed pieczeniem. Dzisiaj robilem tym drugim sposobem.

Powodzonka, oby ciacho super wyszlo, bo to najważniejsze:)

0

@Azi chodzi Ci o smaki na pizzy? Jeśli tak, to akurat nie robiłem pod nia zakupów, taka picka na spontanie i wykorzystałem produkty, które miałem akurat w lodówce. Jest lekki miszmasz, ale imo smakowała i tak super. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?