Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@require człowiek z faveli wyjedzie, favela z człowieka nigdy.
1
Kiedy ostatni raz ktos z realu dostał jakies zawieszenie związane z obraza sędziego lub za podobny wyczyn?
0
@MesQueUnClub_87 o tak, pochwale sie później
1
@MesQueUnClub_87 smkowa, ja dzisiaj sam bede robil na chacie
1
@Barcaa12 ceny paliwa jedne z najtańszych w całej Europie
1
Jeden wielki i silny koncern energetyczny, to bezpieczeństwo dla wszystkich Polaków.
1
@Andi18 nie brzmi ciekawie. Najważniejsze ze potrafisz powiedzieć dość, a nie trwać w tym gownie ktore Cie wyniszczało. Powodzenia w szukaniu nowego stanowiska jesli go jesczze nie masz. Moze byc tylko lepiej po tym co napisałeś.
1
@VamosGirl wyglądają ok, ale poczytaj opinie ludzi którzy z nich korzystaja zanim cos kupisz.
1
@Striker no zapewne gra tylko w to :)
2
@VamosGirl jak do grania to minimum 144hz
0
@DaPidejpi New York ze względu na bardziej umiarkowany klimat. Gdybym mógł sam wybrać, to wybrałbym miasto średniej wielkości albo jakieś miasteczko w jakimś z północnych Stanów.
2
Tak panie prezydencie, ja panu wierze!
0
@Goojar 24h przed meczem dostaniesz maila z biletami
0
@Andi18 przyblizysz w dwoch zdaniach co tam sie stanelo
1
@JohnB A to witam somsiada po fachu :)
0
Czy zajmujecie sie zawodowo? Lubicie to robic?
sprawdzmy co robi na co dzien LaRambla :)
1
A taki Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma w prime to by siedzial teraz na skrzydelku
0
@DCHX po wojnie pierwsi beda sie pchac firmami zeby infrastrukture odbudowywac i stawiac lidly i aldiki
1
ale nudy w robocie, a trzeba do 17 jeszcze siedziec ;/ przed weekendem zawsze tak sie dluzy
1
@MesQueUnClub_87 Janiama znowu grozi odejsciem z forum?
1
@Adran360 1 (znaki)
1
@Janas11224 Bula-lokiec wjezdzam. Potem techniki konczace, ktore nauczalem sie w Trondheim.
0
@Colon Radek Majdan za 20 lat.
1
@koziar Dziekuje, ze wybrales akurat te chwile na przpomnienie tego mocarnego i legendarnego skladu.
1
A ja zem nie zjadl jeszcze zadnego paczka i zanosi sie na o ze nie zjem, bo w domu czeka syty obiadek i nie bydzie miejsca na paczki hehe
7
Ale nudy... juz zaczyna mulić, jak tak dalej pójdzie to zaraz zas
0
Ten "16 latek" z PSG za bardzo na te 16 lat nie wyglada, bardziej na 20 pare xd
2
Dobra niech te gosciu juz zostanie
3
Akcja na środku boiska " CHOPO MOOOOTNIIIIK!!"
0
To niezły komentarz xd