0

@Kamiloza91 Ale większość europejskich wielkich drużyn masz dostosowane pod Europę.

10

@Kamiloza91 Upadek to był jak Real 3 razy pod rząd wygrał po wałach.

0

@HavertzKai Pytasz do kariery w FIFA? Bo w realu to zapomnij.

1

@fotohobby Przecież Yamal już jest graczem na Złotą Piłkę a przegrał z Dembele tylko przez brak trofeum LM. Ta nagroda to w ogromnej mierze trofea drużynowe.

1

@Comfortable_ Gdzie są kontrowersje tam są a jest ich pełno co jest absurdalne w dobie VAR, ale nie róbmy kontrowersji z aptekarskich błędów, śmiechu warte to jest.

1

@Comfortable_ Absurdalne to jest myślenie kibiców, którzy za takie gówna domagają się karnych.

1

@Comfortable_ Jak widać ludzie mają w dupie ducha futbolu i mnie to zadziwia bo ta ręka ma zerowy wpływ na to co się dzieje na boisku.

0

@FanBarcy22 Jak widać nie rozumiesz przepisu. To jest zabijanie gry jeśli chcemy karne za takie głupoty. Takie samo mam zdanie na temat naszego meczu z Atletico i karnego za złapanie piłki po wznowieniu.

0

@kejdzi Nie wiem jakim trzeba być debilem by chcieć karnego za piłkę która jest wybijana z pola karnego.

0

@Kintoki Przecież to wybicie piłki przez kolegę z drużyny xd Nie rozśmieszaj mnie.

0

Chcecie karnego za takie gówno?

2

@luka1995 Żeby on jeszcze chociaż był tak dobry jak Christensen. Christensen jak gra to jest topowy obrońca a Fofana to przy nim leszcz.

14

To ja serio wolę Arsenal zamiast Atletico w finale. Miernoty z Madrytu znalazły się w półfinale po kontrowersyjnym dwumeczu z nami, dodatkowo w PK też im sędzia pomagał a i tak przerżnęli finał a do tego w lidze zadowalają się byciem za Villarreal wystawiając rezerwy. Arsenal przynajmniej walczył na każdym froncie a w LM jest niepokonany. Jeśli ktoś zasługuje z tej dwójki na awans to jest to Arsenal. Oczywiście wygranej w LM życzę PSG/Bayern.

1

@LAMC_10 Nie mam i uważam, że zdecydowana większość tatuaży, które mają ludzie są brzydkie i tylko ich oszpecają. Niemniej jednak uważam, że dobrze przemyślane tatuaże, które są mądre i w odpowiednim miejscu na ciele mogą być na plus dla kogoś. Samemu wątpię bym sobie kiedyś zrobił.

3

@prodigy On w Ligue 2 został królem strzelców i zawodnikiem sezonu jako wówczas 17 latek.

0

@Cule1019 Ja polecam z 4Fizjo.

1

La Rambla bardziej team Arsenal czy City?

2

@blakkudium Kroupi to ciekawy gość. Kolejny talent z Bournemouth, który pójdzie do lepszego klubu.

13

Raz się pomyli na korzyść Realu a raz na niekorzyść przeciwnika Realu. Co za pajacerka.

2

@Rupert_Haubica Jednak MLS a Polska okręgówka to gigantyczna przepaść, której nie da się porównać z wyższością La Liga nad MLS. Poza tym to jest Messi człowieku. On ma takie umiejętności, które powodują, że może z każdym rywalem zrobić to samo.

30

Ten gościu ma taki poziom, że nie zdziwię się jeśli zostanie również MVP najbliższego Mundialu.

1

@buglikos Coutinho akurat to wejście do drużyny miał piorunujące gdy przyszedł w styczniu 2018 i nie mógł grać w fazie playoff LM. Potem się zaczął powolny zjazd do bazy.

0

@maroon Enrique miał Mbappe, ale to dopiero gdy odszedł jego drużyna weszła na wyższy poziom i przede wszystkim bardziej zespołowy.

3

Nie ma mowy. Kto miałby go zastąpić? Nie ma nikogo na rynku.

0

@JORD10 Yamal to przede wszystkim genialny piłkarz a PR to dodatek.

0

@Gall Miał wszystko, ale nie miał mentalu. Jak widać Enrique wiedział jak do niego przemówić.

0

@JimMorrisonFCB Dembele miał w tym sezonie sporo kontuzji.

1

@Sulimo Wcale nie było tam napisane, że ma to być zrzutka na Cancer Fighters. Przecież tam było napisane wesprzyj nas.

1

Jestem pod wrażeniem tego co zrobił Enrique z Dembele. Zrobił z niego nowoczesną dziewiątkę. Gość zapieprza wszędzie, strzela gole, kreuje sytuacje, świetnie współpracuje ze skrzydłowymi. Ciekawe czy Flick też by potrafił tak zbudować Dembele? To wcale nie było tak oczywiste przestawić Dembele z PS na dziewiątkę z takimi zadaniami.

0

@Derean Kiedy wy zrozumiecie, że my nie możemy mieć kogo sobie zechcemy tylko na kogo nas stać. Do cholery Rashford został tylko wypożyczony bo nie było nas stać sypnąć 60 milionów za Diaza. Co więcej Tebas nadal w wywiadach pieprzy, że nie wie czy Barca będzie w stanie normalnie funkcjonować na rynku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?