0

@Gall Miał wszystko, ale nie miał mentalu. Jak widać Enrique wiedział jak do niego przemówić.

0

@JimMorrisonFCB Dembele miał w tym sezonie sporo kontuzji.

1

@Sulimo Wcale nie było tam napisane, że ma to być zrzutka na Cancer Fighters. Przecież tam było napisane wesprzyj nas.

1

Jestem pod wrażeniem tego co zrobił Enrique z Dembele. Zrobił z niego nowoczesną dziewiątkę. Gość zapieprza wszędzie, strzela gole, kreuje sytuacje, świetnie współpracuje ze skrzydłowymi. Ciekawe czy Flick też by potrafił tak zbudować Dembele? To wcale nie było tak oczywiste przestawić Dembele z PS na dziewiątkę z takimi zadaniami.

0

@Derean Kiedy wy zrozumiecie, że my nie możemy mieć kogo sobie zechcemy tylko na kogo nas stać. Do cholery Rashford został tylko wypożyczony bo nie było nas stać sypnąć 60 milionów za Diaza. Co więcej Tebas nadal w wywiadach pieprzy, że nie wie czy Barca będzie w stanie normalnie funkcjonować na rynku.

3

Joan Garcia, Eric Garcia, Pedri i Yamal z naszej drużyny mogliby się znaleźć. Brakuje mi Gerarda Martina wśród nominowanych.

12

Jak można na takim stanowisku tak pieprzyć. To nie jest Jan Tomaszewski z kanapy tylko prezes La Liga. Co on pieprzy ten knur?

0

@Andrzej_Majonez Rozumiesz, że Ci wszyscy sławni ludzie nakręcali ten stream? Było tak duże zainteresowanie właśnie przez to, że tyle znanych osobistości się pojawiało jeden po drugim.

1

@Herato Autografy celebrytów. Co ci po takich autografach?

0

@Gaucho Takich fejurów z wypowiedziami piłkarzy w necie lata za dużo. To też jest fejur.

0

@RosjaninBut Pedalarz oraz busiarz to dwoje idiotów w tej sytuacji. Większym busiarz, ale pedalarz jak święta krowa, bo zapewne wiedział, że za nim jedzie duży autobus a miał jeszcze trochę miejsca przy prawej krawędzi.

1

@KamQiX W AC można wyłączyć efekt krwi. Został pewnie efekt wyłączony na potrzeby trailera.

6

AC Black Resynced. Zapowiada się wielki powrót i w końcu Ubisoft robi coś czego chcą gracze.


1

Jawne wały. W Hiszpanii do wywalenia jest cała ich administracja.

8

@MessiForeverTheBest Chłopcy z Ferajny i Wilk z Wall Street.

8

Musimy dowieźć tytuł. Yamalowi trzeba życzyć powrotu do zdrowia na Mundial i kapitalnych występów na nim. To jest według mnie najlepszy piłkarz na świecie w tym momencie.

9

@kuz Faul Dumfriesa na Martinie rok temu był tak oczywisty, teraz ostry faul Koke na podręcznikową żółtą kartkę to sędzia debil.

8

@kuz Drugi rok z rzędu zostaliśmy przekręceni przez sędziów w LM. Flick tutaj robi cuda, ale co on może na takie wały?

0

@Kgorecki2500 A to co innego. Wystarczyłby remaster.

0

@Kgorecki2500 Nie wygląda już bardzo dobrze. AC III Remake zrobili to i powinni Black Flag. Też grałem w Black Flag po latach porównując z AC III to remake jest konieczny.

1

@A4ron Pizdeusze z Madrytu powinny się wstydzić. Mbappe i Vini to dwójka pajaców. Najlepsze, że sędziowie mają realną moc by oni przestali to robić, ale im na to pozwalają. Jak sędziowie nadal będą tak wypaczać wyniki meczów to wyrzucić ich wszystkich i zastąpić AI.

0

@FCB24 To jak symulował?

0

@majkiii Bierze się odpowiedzialność za swoje wpisy nawet jeśli to miał być ragebait.

0

@ShawnC Realistyczne a na to patrzmy a nie tylko życzeniowo. Nie wierzę w transfer Alvareza oraz Bastoniego. To będzie albo jeden albo drugi.

1

Co powiedzielibyście na takie okno transferowe?
Przychodzi Cancelo, Senesi, Virgili i Julian Alvarez.
Odchodzą Ter Stegen, Pena, Christensen, Casado, Rashford, Bardghji i Lewandowski.

Myślę, że to realne okienko.

1

@Arden Byłby wartością dodaną i miałby bardzo konkretne liczby, ale musiałby stać z przodu i nie biegać w obronie oraz mało pressować. To jest do cholery najlepszy piłkarz w historii tego sportu.

0

@MateS Są bardziej prestiżowe dla fanów Ronaldo.

2

@BORO_12 Zobaczył jego pace w FIFA i akcję gdzie strzelił bramkę po sprincie.

1

Rok temu miał być Luis Diaz czy Nico Williams. Skończyło się na wypożyczeniu Rashforda. Jeszcze rok wcześniej dołączył Olmo i mieliśmy farta, że w ogóle został zarejestrowany. Z kolei w 2023 roku darmowy Gundogan po sprzedażach. Ostatnie 3 okna zarabialiśmy więcej niż wydawaliśmy a do tego mamy już Camp Nou. Jeśli w tym oknie nie uda się sprowadzić nikogo z dwójki Alvarez/Bastoni za gotówkę to znak, że nadal nie jest kolorowo. Mamy ogromny przywilej La Masii, która produkuje super graczy.

0

@Arden Od czego jest sędzia w takiej sytuacji? Jak nie umiesz wykonywać tego zawodu to wypieprzaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?