Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebasek99 A no racja, dzięki
0
'DYSK PRZENOŚNY ZEWNĘTRZNY 500GB 2,5'' SATA III 6GB'
O co chodzi z tym 2,5 i 6gb?
Jakie dyski przenośne polecacie?
0
@VanBest a skąd mamy to wiedzieć powiedz mi?
0
@marcin000019 Ta tylko że na tą chwilę to Live i Bayern są na wyższym poziomie niż Barcelona a w obu grał więc :)
0
@MarioVeB! Club Brugge
0
@kocikus Bardzo rzadko fcbarca.com pada to raz a dwa ich strona właśnie jest z tego znana że pada przy takich akcjach więc co kto się śmieje?
0
@bartek00717 Jaki Pan, gówniarz 94 rocznik
0
@AssisMoreira 65 przy 2 m odległości to minimum? Chyba oszalałeś, nie dzięki :)
0
Damian Suarez? Maszyna buahaha
0
@jacob345 Na moim ukochanym netflixie jest taka opcja, że można pobrać i oglądać offline w takiej samej jakości :D
7
Chciałbym zobaczyć prędzej czy później Ter Stegena z opaskę kapitańską
0
@grubson_bubson No ale co to za parametr, gdzie to znaleźć?
0
@deyna2018 No właśnie, kupię ps5, ale pewnie z rok po premierze. Tzn zależy kiedy wyjdzie :)
1
@Yanek Tyle to ja wiem, że OLED najlepszy
0
Jaki telewizor wybrać do ps4?
HD z odświeżaniem obrazu 100 czy 4K z 50? Wiadomo, że najlepiej 4k z 100, ale za drogi interes do samego grania. Zna się ktoś na tym? 43 cale myślałem, mam niecałe 2 m do ściany czyli tam gdzie by wisiał.
3
@mateusz33 Tak tylko, że Reus ma 30 lat rozumiem, że ma tyle czekać? Co ty pieprzysz, każdy przypadek jest inny
0
@JimMorrisonFCB A gdzie ma grać jak jest Messi? To nie oficjalne składy więc nic nie wiadomo może zagra na PS, albo i za Suareza
0
@kacperowski20 Nie może tylko Dembele na pewno musi zagrać
0
@cubiii Oczywiście że dziwne i idiotyczne to że Ty tego nie rozumiesz to coś z Tobą jest nie halo przykro mi synku :)
0
@Ajan Jak wszyscy to wszyscy czego nie rozumiesz :)
1
@betonito eee żenada nic śmiesznego
0
@MikeBajson A widzisz żeby ktokolwiek przyjechał z kimś prócz Dembele? To nie tego typu spotkanie żeby z żonami sobie przyjeżdżać
0
@moronw Bo może nie wiedział, niby skąd? I głupie przyjeżdżać z jakimś kolegą na spotkanie z tak poważną drużyną. Reszta swoich partnerem nie zabierała :)
0
@blaugrana98 Nie prawie 15 bo brakuje, więc dobrze napisał, że ponad 10 :)
0
@Borneo źródło poproszę..
0
@krystus48 Akurat de Ligt zasłużył, co innego Ramos, Marcelo i Modric
0
@th@les Był Coutinho i co z tego jak tam biega Messi, Messi to taki ŚPO można powiedzieć. Zresztą nie tym ustawieniem gramy a chętnie bym zobaczył 4231
0
@moronw Przecież taki masz nick xD
0
@normasubiektywna O czym Ty mówisz, przecież Martino trenował Barcelonę w sezonie 13/14. Coś Ci się pomyliło :). Pamiętny objazd Bartre przez Bale w finale pucharu króla, pamiętasz może? No i mecz o całą ligę w ostatnim meczu z Atletico. Jak mnie chcesz pouczać to zacznij od siebie bo wychodzi na to, że wiem lepiej.
0
@moronw Hmm a gdzie ja Cię wyzwałem? Chyba nie ten post kolego. Rozumiem, twoje zdanie. P. S. To nie jest anonimowy serwis tylko jeden z lepszych z tą tematyką :D