0

@Jadaber Wiele sportowych aplikacji jak sofascore twierdzi, że Coutinho, więc ja im wierzę :)

0

@X37 Nie interesuje ich ten sport i słusznie, nuda

0

@Wajper raczej rzadko gdzie bym powiedział

1

Komentarz usunięty

0

@normasubiektywna Osiągnęli finał pucharu króla i do ostatniego meczu grali o ligę więc nie taki zły ten Martino :)

0

@boolo123456 Jakie hejty przecież 3/4 strony chce, żeby odszedł co Ty gadasz

0

@Hadim Klopp nie przejdzie do Barcelony :). Jest nie do wyciągnięcia to raz, a dwa on nie jest zainteresowany prowadzeniem tego klubu, mówił o tym. Wątpię, żeby coś się zmieniło przynajmniej do czasu aż zdobędzie mistrzostwo Anglii. Trener Ajaxu myślę, że jak najbardziej po sezonie.

0

@ForcaMilosz Polski rap istniał w latach 80? Hmmm ciekawych rzeczy się dowiaduję

2

@EmilZatopek Nie, Realu Madryt

1

@ForcaMilosz Nie, bo ma słaby muzycznie gust i już to widać :)

1

@kapi_lt Hamilton jest ledwo po 30 to raz, a dwa kogo Ty porównujesz, różnica klas :). Wiem, że są w podobnym wieku, ale to nic nie zmienia bo to różne klasy kierowców. Hamilton nie rozpier się co zakręt :)

1

@Grzesior667 Tak. Choćby przekazu. Co oczywiście nie oznacza, że takich tylko trzeba słuchać bo są różne gatunki.

1

@Aerox Ta i 40 na karku i cześć jak czapka po chłopie

2

@Grzesior667 Hmmm możliwe, ale to by tylko znaczyło, że jesteś totalnym bezguściem, ale już to wiem skoro słuchasz Malika Montany

1

@AmigoBlancos Jesteś bardzo szczęśliwy z wyniku spotkania PSG - Real Madryt prawda?

6

@Grzesior667 Weź pan idź z tym gównem

0

@FDJ Nie no z 50 chociaż ja bym wolał jednak czyli na pewno tyle ile kosztowały te burgery

22

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, a jak wiadomo umiejętności w świecie futbolu najczęściej idą w parze z wysokimi zarobkami. Nie zawsze jednak Portugalczyk żył w luksusie.

Zawodnik Juventusu nie ukrywa, że nie byłby na szczycie, gdyby nie pomoc wielu osób. W czasach, gdy był jeszcze młodym zawodnikiem Sportingu Lizbona, często głodował.

- Kiedy byłem dzieckiem, nie mieliśmy pieniędzy. Razem z innymi młodymi zawodnikami mieszkaliśmy w jednym miejscu. Rodzinę widziałem raz na trzy miesiące - opowiada Cristiano, cytowany przez "ESPN".

Wspomina kobiety, które pracowały wtedy w pobliskiej restauracji "McDonald's".

- Chodziliśmy do "McDonald's" naprzeciwko stadionu, obok którego mieszkaliśmy. Zawsze pukaliśmy do tylnych drzwi i pytaliśmy, czy zostały jakieś burgery. Edna i dwie inne dziewczyny były wtedy niesamowite. Dawały nam jedzenie za darmo - opowiada Ronaldo.

Teraz Portugalczyk bardzo chciałby odnaleźć kobiety.

- Byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym mógł zaprosić je do Turynu lub Lizbony. Gdyby przyjechały do mojego domu i zjadły ze mną kolację. Chcę je odnaleźć, by pokazać, że doceniam ich pomoc w tamtym czasie. Nigdy tego nie zapomnę - zakończył Ronaldo.

Znając moc mediów społecznościowych, szansa na znalezienie kobiet na pewno jest duża. Być może więc Cristiano faktycznie będzie mógł spłacić swój dług wdzięczności

Źródło: ESPN

1

Jest słaby to nie gra proste. Dziwne tylko, że mu nie pozwolili odejść na to wypożyczenie

0

Bardzo mi przykro, że Real Madryt przegrał wczorajszy mecz ligi mistrzów z PSG 3-0

1

@Dejwol Durne komentarze są usuwane po prostu :)

0

@DonAndresFCB Wydaje mi się, że ja jednak jestem ciut lepszy

1

@thcmenel420 Wiem... Ale nie powiem

0

Na pewno bardzo wam przykro że Real Madryt przegrał 3-0 z PSG

11

Nie lubię PSG wiadomo, ale dobrze cisnąć Realowi i obalić mit wielkiego Zidane, w tym roku poleci z hukiem. P.S. Bale jak jest zdrowy to naprawdę fajny piłkarz

0

@Janiama Nie przegra tylko przepier

0

Manuel Neuer może po Euro 2020 zrezygnować z występów w reprezentacji Niemiec. [Sport Bild]
Ter Stegen lubi to

0

@Kubsoleon A po cholere Ci on? Ma kto siedzieć na ławce :)

1

Fryzura ala Elvis Presley pierwsze co pomyślałem :D

0

@SHIBA Znowu coś Ci daje do myślenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?