Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest tu ktoś co jeździ na Mayday? Jestem ciekaw kibiców blaugrany na imprezach 'ode mnie'
0
Obawiam się o Fatiego jak Messi będzie zdrowy. Ten chłopak musi grać
0
@gassa81 Ojejku jaka pseudoelokwencja i co mam Cię brawami nagrodzić za ten komentarz?
0
Arda Turan został skazany przez turecki sąd na dwa lata i osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu za użycie nielegalnie posiadanej broni w szpitalu. Do zdarzenia doszło w październiku ubiegłego roku.
Turan w jednej z dyskotek w Stambule miał zaczepiać żonę piosenkarza, Berkaya Sahina. Ten stanął w jej obronie, w wyniku czego wywiązała się bójka. Muzyk wylądował w szpitalu, a Turan ruszył za nim i już na miejscu nadal się awanturował, wygrażając mu bronią i oddając nawet strzał.
Piłkarz przyznał się do tego czynu, choć podkreślał, że wystrzał był przypadkowy.
Wyrok i tak jest stosunkowo łagodny. Początkowo zawodnik oskarżony był również o nękanie żony Sahina i pobicie. Łącznie mógł spędzić w więzieniu nawet 12 lat.
Turan jest obecnie wypożyczony z Barcelony do Basaksehir. W obecnym sezonie zaliczył jak dotąd cztery występy
Źródło: Marca
Dziwne, że nie poszedł siedzieć za takie durne zachowanie. No, ale pieniążki i wgl...
0
A co jeśli wygramy lige, przegramy oczywiście w lidze mistrzów, a mimo tego Valverde zostanie? To będzie dramat. Nic mnie nie zdziwi już
0
Zmarnowałem 90 minut życia na ten gówniany mecz. Jakbym wiedział to bym wolał siedzieć w domu przy netflixie. Póki co i tak się nic nie zmieni w ich grze dopóki trenerem będzie ten pan.
3
Żenująca gra naszych orłów
0
Komentarz usunięty
0
@Barca_Big_Moment Czy Ty jesteś normalny? Patrz co on napisał, a patrz co Ty. Skąd Ci się to wzięło? Śpisz jeszcze? To się obudź
0
@Colon Całego nie oglądałem, ale tak do północy bo sory, ale kto ma prawie 5 godzin wolnego czasu z niedzieli na poniedziałek. Oczywiście za Nadalem
0
@deyna2018 Czarny
1
@sebasek99 że co?
0
@Colon Ta chyba był. I to krótko niestety przez kontuzje i złe wybory
2
@snoopdegie 22 lata to już nie taki gówniarz. Trochę naciągane to tłumaczenie. Pusto ma w głowie i tyle
0
@Rewolucja123 No właśnie o co chodzi
1
@Ratamahatta Nie ma żadnej klauzuli, 170 to za rozwiązanie kontraktu wg prawa FIFA na tyle mniej więcej wyliczyli tą kwotę adwokaci Neymara. Czytasz artykuły?
1
@zmiter912576 Benzema xD. Niby za co? Kpiny sobie robisz?
0
@GregSTG Eee no faktycznie przecież też ukończył kurs niedawno :D. Nie, mój błąd. Tak wiem, że trenuje bramkarzy. Myślałem tylko, że to jednak trochę różne sprawy jeśli chodzi o takie uprawnienia.
0
Pamiętam ten mecz :/. 5 lat już
0
Hm Victor a może pora na kurs trenerski? Ciekawe jakby się jego potoczyła kariera trenera. Z takim podejściem myślę, że dałby lekcje niejednej gwiazdeczce
0
@Colon Niby czemu oczywistość? Suarez z przed 3 lat
3
@damianex10 Może chodziło mu o to żeby zaznaczyć jak bardzo chcieli uniknąć wzmocnienia właśnie Barcelony. Ja tak to odebrałem
0
@MichalZZZ Ja prawie zawsze kupuje używki, szukam na allegro, ale lepsze ceny trafiają się na olx. Sporo tam kupiłem. Tylko nie płać do przodu na olx, pobranie najlepiej. Zawsze byłem zadowolony. Poza jednym wyjątkiem, ale zapłaciłem do przodu ;)
0
@MichalZZZ Będziesz mógł, a użyte nie będą działać
0
@Culé a muerte Na allegro jest sporo fajnych promocji z portfelami. Kupiłem już kilka. W strefach dnia patrz
0
@Khajio Nie znam, co to za gierki? Albo dobra sprawdzę sb :D. https://www.gry-online.pl/gry/super-smash-bros-ultimate/z95202 to xD?
0
@Messibestplayerintheworld No ja fan całej serii, więc jak najbardziej. Udało mi się wylicytować w steelbook za 60 zł kilka miesięcy temu i do tej pory nie grałem. Nie było za bardzo kiedy wiadomo okres wakacyjny i inne gierki też trzeba pokończyć najpierw. Staram się tak robic
0
To co jeszcze 10 dni i ściągamy demo FIFA. W co gracie teraz? Ja skończyłem tyle co Dying Light i będę brał się za Hitman 2/Red Redemption 2/Evil Witchin 2 albo za Horizon. No właśnie za co pierwsze pany :D?
1
@barcelonaLM nie zwróciłem uwagi, mój błąd proszę mnie nie zlinczować
0
@QUNJ Jak tylko? To jak to liczą? Co 2 lata? Co Ty gadasz