Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SHIBA Znowu coś Ci daje do myślenia?
0
@SHIBA No o co Ci chodzi chłopie? Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie? Fajna grafika przedstawiająca jak to było ale co konkretnie ma mi dawać do myślenia? Jak masz coś pisać bez sensu i tak na hura to na przyszły raz po prostu milcz
0
@SHIBA co daje do myślenia?
0
@Commando Też tak lubię, póki co taka pogoda mi odpowiada. Nie za ciepło, ale fajnie :). P. S. Zaraz 6 dzień z Arnim na puls :D
2
@FC1899Barca żenujące wołanie o zielone
0
@marcin000019 Kim jest Inter a kim Barcelona? Wyjdzie wyjdzie spokojnie a jak na nas trafia to znowu wpier nie martw się :)
0
Ktoś jeszcze ma wątpliwości kto powinien być podstawowym bramkarzem reprezentacji Niemiec :)?
0
@Zagorzały Fan F.C.B Cieszy się zaufaniem bo nie miał kto grać wcześniej proste
0
@Borneo no już od 50 minut ale ok
2
@Skaramuczi pieprzysz jak potłuczony :)
1
@Xavinho54 aha.
0
@kamyk_23 No i co z tego, nawet jak jest w formie to co on by mógł teraz wnieść i za kogo grając na poziomie Betisu?
0
@kuz Zrobiłem im niezłą pake teraz prowadzę City w chwale po sukcesach w Barcy niczym Pep :D
5
@Lares Łak jakich dużo
2
@koszol wielkopolskie
0
'Po wczorajszym emocjonującym meczu FC Barcelona może się już pochwalić 8 pucharami Champions League'
Eh takie rzeczy tylko w FIFA tryb kariery :)
0
@Hushovt 2 zł Ci szkoda gdzie możesz zarobić 100 x tyle np? No to dziwny z Cb człek
3
@Damian11 Chyba sobie kpisz :). Ławka i trybuny już zajęte po co on tu?
1
No tak szkoda tylko, że on nigdy nie miał jakiegoś wielkiego talentu dlatego gra tam gdzie gra. Może ktoś śledzi jego grę? Jak to się stało, że taki spadek zaliczył? W Bvb nie mógł zostać?
0
@Orlik00 Ja mam od 7 lat jakoś. Pewnie że chce czemu nie :)
0
@Rewolucja123 Czy ja wiem czy taki dryblas :D
1
@Socjopata Bo to Arsenal? Nie wiesz że ich meczy się nie obstawia?
0
@Veb1233 Żenujący klub z zerowymi ambicjami. To wina właściciela przede wszystkim. Współczuję kibicom
0
W trakcie meczu Barcelony z Valencią doszło do włamania do domu Samuela Umtitiego w Esplugues de Llobregat. Złodzieje zdołali otworzyć sejf i zabrali z niego wszystkie rzeczy. [@sport]
A co on sam mieszka? Takie pieniądze zarabiać i nie mieć ochrony to jest po prostu dziwne zwłaszcza wiedząc, że ostatnio dochodzi do takich sytuacji
2
@YouShouldListenToMeError: Server Error
The server encountered an error and could not complete your request.
Please try again in 30 seconds.
0
@Coutinho007 Łee zjeeepsułeś mi mecz już faktycznie
1
@Socjopata No i dobrze, dojrzale w końcu się zachował. Coutinho pamiętam tą cieszynke jak strzelił po długim czasie, tylko byłaby ona coś warta gdyby wstrzelił się też w forme, a nie odchodził tylnymi drzwiami po sezonie
0
@BarcaInfo No i tak wszystko co Messi chce pewnie
2
@Gaucho też tak umiem r2 i kwadrat podanie
0
NEYMAR. W sumie czy aby na pewno to jego słowa?
„Wszyscy wiedzieli, że chciałem odejść. Mówiłem to, a potem powtórzyłem. Nie chce jednak wchodzić w szczegóły, sprawa jest zamknięta. Rozumiem kibiców, wiem że to dla nich trudne, ale jestem piłkarzem PSG i będę dawał z siebie wszystko na boisku. Jestem całkowicie skoncentrowany na Paryżu. Nie mam dla fanów żadnej specjalnej wiadomości. Przyzwyczaiłem się do bycia wygwizdywanym na przestrzeni całej mojej kariery. Teraz będę grał każdy mecz jakbyśmy byli z dala od domu. Szkoda, ale nie mam nic przeciwko nim. Nie potrzebuję aby skandowali moje imię lub byli po mojej stronie. Chcę, żeby byli z PSG. Mówi się, że klub jest większy niż jakikolwiek zawodnik, więc muszą tylko zapomnieć o tym zawodniku i wspierać drużynę przez 90 minut. Nie skupiajmy się na mojej osobie, jesteśmy zespołem.”