Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Wiadomo, że Bale lepszy :D
0
@sidzej Uwielbiam burze
0
@Cule92 Kwestia indywiduala bo jak zacząłem grać na konsoli to opanowałem pada szybko i co więcej nie wyobrażam sobie wrócić do PC jeśli chodzi o gry. Jedynie w jakieś klasyki jak jestem w delegacji to sobie pukne na laptopie
0
@Cule92 Jakich piłkarzy ma Atletico a jakich Barcelona? Atletico nie może się równać nadal z Barca więc nie wygrywa ligi proste. Trenerem Siemeone jest dobrym. Czym było Atletico przed jego przyjściem? Sporo osiągnęli jakby nie patrzeć mimo że brak tytułów nie licząc jednej la ligi i chyba dwóch le ;)
0
@sebo939 No ja zacząłem kilka miesięcy temu i fajnie wspominam, ale mam tyle gier jeszcze, że musiałem skończyć inne i dopiero niedługo się wezmę za ten tytuł. Uwolniłem się od Fify choć nie do końca i zacząłem grać w więcej gier w końcu :p
1
@Cule92 w tego typu gry to tymbardziej na padzie panie
2
@Szpadla Mamy przesyt w pomocy
4
Pele i Maradona mają szczęście, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał - mówił George Best
Pamiętacie go?
1
@Arkon Dlatego na niego zagłosowałem
0
@Dan997 4222aha
0
@Dan997 Brak LS znowu, nie wiem czy to ma być powód do śmiechu. Zobaczymy za kilka miesięcy
0
@kulek22 Normalny jesteś?
0
@Janiama Rakitic buahaha. Zdecydowanie Luis Suarez
0
@Suzu 'Brazylijczyk w drużynie z Katalonii będzie grał przez najbliższe pięć sezonów.'
Bezczelne kłamstwo
0
@Mesi12 Tak. 15 znaków
0
@Krystek9318 Przecież gra. Rakitic, na ławce trzy na trzy mecze na razie w lidze więc? Oby tak zostało. Następnym razem chociaż składy sprawdzaj zamiast się ośmieszać skoro meczów nie oglądasz.
0
@Wittgenstein 6/7 bo nie sprzedali Rakiticia, Rafinha wypożyczony aby i Valverde został. O Neymarze nie ma co gadać już, szkoda De Ligta aby, ale i tak nie miałby gdzie tu grać za bardzo chyba żeby Umtiti odszedł.
0
@Kapitan hawk Nom super że przedłużył umowę :D
0
@PuszkinFan A no :D
0
@MiczenS Wszystkim obniżają. Dogoni Cię obrońca z tempem 60 trochę to wkurzające, ale to już od kilku lat tak jest
0
@LioMessi10 nic się nie stało :P
0
@LioMessi10 Ale to nie serial :p. Widziałem
0
Jaki polecicie serial z gatunku horroru na netflix? Widziałem 'nawiedzony dom na wzgórzu' na razie
3
Serie A dała specjalne odznaki na stroje dla najlepszych graczy z poszczególnych pozycji w poprzednim sezonie. Cristiano Ronaldo postanowił, że nie będzie takowej przywdziewał z szacunku do swoich kolegów z drużyny. Brawo
Źródło: piłkarskie newsy
8
'Kontrowersyjne zagranie miało konsekwencje nie tylko na tablicy wyników, ale wg mediów także w pomieszczeniach stadionu Sadar.'
Haha
2
@danio1899 Idiotyzm bo jutro Navas przychodzi. Bułka jako trzeci, niech stamtąd ucieka chłopak bo się zmarnuje. Tak jakby nie mogli go jako drugiego zostawić. Szkoda
0
@kibicsportu Cieszy się tak jak Klopp czy Conte bo oni tym futbolem naprawde żyją i dzięki temu ich piłkarze chcą za nich 'umierać' na boisku. A u nas co?
0
@Arkon Ronaldo już nie gra w Realu Madryt
1
@Arkon To nie wiedziałem wypróbuje, sprawdzę co poleciłeś :)
1
@MasterOne Nie znałem tej strony, dziękować