0

@Criss18Barca Wiadomo, że Bale lepszy :D

0

@sidzej Uwielbiam burze

0

@Cule92 Kwestia indywiduala bo jak zacząłem grać na konsoli to opanowałem pada szybko i co więcej nie wyobrażam sobie wrócić do PC jeśli chodzi o gry. Jedynie w jakieś klasyki jak jestem w delegacji to sobie pukne na laptopie

0

@Cule92 Jakich piłkarzy ma Atletico a jakich Barcelona? Atletico nie może się równać nadal z Barca więc nie wygrywa ligi proste. Trenerem Siemeone jest dobrym. Czym było Atletico przed jego przyjściem? Sporo osiągnęli jakby nie patrzeć mimo że brak tytułów nie licząc jednej la ligi i chyba dwóch le ;)

0

@sebo939 No ja zacząłem kilka miesięcy temu i fajnie wspominam, ale mam tyle gier jeszcze, że musiałem skończyć inne i dopiero niedługo się wezmę za ten tytuł. Uwolniłem się od Fify choć nie do końca i zacząłem grać w więcej gier w końcu :p

1

@Cule92 w tego typu gry to tymbardziej na padzie panie

2

@Szpadla Mamy przesyt w pomocy

4

Pele i Maradona mają szczęście, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał - mówił George Best
Pamiętacie go?

1

@Arkon Dlatego na niego zagłosowałem

0

@Dan997 4222aha

0

@Dan997 Brak LS znowu, nie wiem czy to ma być powód do śmiechu. Zobaczymy za kilka miesięcy

0

@kulek22 Normalny jesteś?

0

@Janiama Rakitic buahaha. Zdecydowanie Luis Suarez

0

@Suzu 'Brazylijczyk w drużynie z Katalonii będzie grał przez najbliższe pięć sezonów.'
Bezczelne kłamstwo

0

@Mesi12 Tak. 15 znaków

0

@Krystek9318 Przecież gra. Rakitic, na ławce trzy na trzy mecze na razie w lidze więc? Oby tak zostało. Następnym razem chociaż składy sprawdzaj zamiast się ośmieszać skoro meczów nie oglądasz.

0

@Wittgenstein 6/7 bo nie sprzedali Rakiticia, Rafinha wypożyczony aby i Valverde został. O Neymarze nie ma co gadać już, szkoda De Ligta aby, ale i tak nie miałby gdzie tu grać za bardzo chyba żeby Umtiti odszedł.

0

@Kapitan hawk Nom super że przedłużył umowę :D

0

@PuszkinFan A no :D

0

@MiczenS Wszystkim obniżają. Dogoni Cię obrońca z tempem 60 trochę to wkurzające, ale to już od kilku lat tak jest

0

@LioMessi10 nic się nie stało :P

0

@LioMessi10 Ale to nie serial :p. Widziałem

0

Jaki polecicie serial z gatunku horroru na netflix? Widziałem 'nawiedzony dom na wzgórzu' na razie

3

Serie A dała specjalne odznaki na stroje dla najlepszych graczy z poszczególnych pozycji w poprzednim sezonie. Cristiano Ronaldo postanowił, że nie będzie takowej przywdziewał z szacunku do swoich kolegów z drużyny. Brawo
Źródło: piłkarskie newsy

8

'Kontrowersyjne zagranie miało konsekwencje nie tylko na tablicy wyników, ale wg mediów także w pomieszczeniach stadionu Sadar.'
Haha

2

@danio1899 Idiotyzm bo jutro Navas przychodzi. Bułka jako trzeci, niech stamtąd ucieka chłopak bo się zmarnuje. Tak jakby nie mogli go jako drugiego zostawić. Szkoda

0

@kibicsportu Cieszy się tak jak Klopp czy Conte bo oni tym futbolem naprawde żyją i dzięki temu ich piłkarze chcą za nich 'umierać' na boisku. A u nas co?

0

@Arkon Ronaldo już nie gra w Realu Madryt

1

@Arkon To nie wiedziałem wypróbuje, sprawdzę co poleciłeś :)

1

@MasterOne Nie znałem tej strony, dziękować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?