5

A może u Suareza? Bo tak 'po domu' ubrany :D

0

Myślę, że nie bo nie byłoby dla niego miejsca. Przyszedłby do nas gdyby miał zapewnioną grę w środku pomocy z tego co się orientuje.

4

Kolejny... Wczoraj jeden kolega tutaj pisal juz na ten temat, a znalazl ten drugi sezon w 5 sekund. Zacznijcie myslec ludzie i uzywac google.

0

Dobrze, ja rowniez :)

0

'Iniesta nie trafi do Manchesteru City ani żadnego innego klubu europejskiego'
Pożyjemy, zobaczymy. Przypomnę to jeśli odejdzie w tym okienku.

0

Coutinho :d

0

0

Niepowazny jest ten Valverde wprowadzając tego nieszczesnego Gomesa

0

Wow az mnie ciary przeszly! :)

1

Podobnie dzialo sie z Xavim w jego ostatnim sezonie

0

No mam nadzieje

1

Znowu 4-4-2 i Coutinho na PP

0

Oby nie tym razem... Chociaz wątpię

4

Jak miałby to robić skoro jest w tych aspektach słaby? Aż tak dobrze nie ma w tych Chinach

0

A tak kibicowalem Ortizowi... Juz go mial. Nie cierpie tego krzykacza Wildera, przegial jak powiedzial, ze pokonalby Tysona w swoim prime co jest smieszne.

0

Polać Ci, jestem tego samego zdania. Nigdy go nie lubiłem zresztą. W UFC szybko by się z nim rozprawili, tam nie mają takich ogórków jak w KSW bywają.

13

No jak pan Valverde wybiera takiego Vidala kosztem Coutinho czy Dembele to tak bywa :)

3

Łetam KSW, ja czekam na Wildera z Ortizem :)

1

Jak mozna taki blad ortograficzny palnac? Do nauki.

0

Nie.

0

Na 9 czyli tam gdzie jego miejsce i tam zostanie. Zadne Griezmanny nie wygryza go ze skladu.

0

Na ile stracił, jak to jest teraz w przepisach?

2

A z czego rozlicza sie napastnika? Z bramek. Poza tym Suarez to cos wiecej niz tylko gole, zapieprza na boisku. Jakby nie nadawal sie do klepki to by nie mial tylu asyst. Takze jak to twoje argumenty to zegnam smiechem.

1

Ile Griezmann ma bramek i asyst, a ile Suarez? W czym jest lepszy? W dryblingu i szybkosci na ta chwile i to wszystko.

3

Powinienes dostac bana za trolling bo takich glupot nie da sie wytlumaczyc :). Griezmann jako napastnik nie ma podjazdu do Suareza.

5

Chyba oszalales, ze Suarez odejdzie. W zyciu Barca go nie sprzeda, a on sam chce tu zakonczyc kariere i mam nadzieje, ze tak będzie. Griezmann wgl nie ma do niego podjazdu jako napastnik. Leo na pewno nie zamieni swojego przyjaciela na Griezmanna.

1

Ta jeszcze czego i gdzie go upchniesz?

0

Nigdy w życiu, Weniu forever

0

Zmasowany atak, zamach na kondycje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?