0

'Nie wiadomo, czy transfer Lewandowskiego dojdzie do skutku. Portal Sport.pl poinformował dzisiaj, że Bayern nie chce się zgodzić na odejście swojej największej gwiazdy. Kontrakt Polaka z klubem z Monachium obowiązuje do połowy 2021 roku.'

0

Smiem watpic, ale szczerze to chcialbym widziec Roberta w Realu.

0

Nie wiem czy ktos to wstawil, ale jak to przeczytalem to pomyslalem, ze dobrze wstawic mimo, ze to mundo i wgl daleka droga jeszcze do transferu :D. Bayern go nie chce puscic.

0

Robert Lewandowski ustalił warunki kontraktu z Realem Madryt - twierdzi Francesc Aguilar z "Mundo Deportivo".

Hiszpan uchodzi za dobrze poinformowanego dziennikarza. Według niego Pini Zahavi, nowy agent Lewandowskiego, dwa razy spotkał się z Jose Angelem Sanchezem, dyrektorem generalnym Realu.

Podczas rozmów wypracowano porozumienie w sprawie ewentualnego kontraktu Lewandowskiego. Umowa miałaby obowiązywać przez dwa lata z opcją przedłużenia na kolejny sezon. O zarobkach nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Polak miałby jednak dostać podwyżkę w stosunku do pensji otrzymywanej w Bayernie. Tam jego zarobki to ok. 20 mln euro rocznie.

2

Co za baba.. no nie moge. Skad sie tacy ludzie biora

0

Jasne, tak jak w finale LM.

1

O ich budzet sie nie martw, ma sie dobrze i to wkrotce zobaczysz.

0

Jest! :D

0

Nnnnnnnno ja mysle :D

0

Jaki dziad? Szacunku do Juppa albo wypad.

0

Dobrze Ci tak, glupota.

0

Zero emocji z takim komentarzem.

4

Kolejny co nie potrafi uzywac google.

0

Juventus z Realem? Proszę Cie, znowu dostana oklep od Realu. A chyba nikt tu nie chce zeby przeszli dalej.

2

To chyba teraz najlepsza wiadomosc

3

Bardzo ladne zachowanie kibicow, uwielbiam takie momenty. No, ale te gwizdy na hymn...

0

No i co 3-0 i Suarez nie strzelil. Bardzo Ci glupio :D?

0

Kiedy losowanie? W piatek, w poludnie?

2

Mysle, ze to poczatek jego wielkiej kariery w FC Barcelonie i zaden dzynek swoim gadaniem tego nie zmieni.

2

Oczywiście, ze tak. Zadnego karnego nie bylo.

1

No i co cwaniaczki?! Dyzio pyzio gdzie jest?

0

Buahahahaha

5

Wytlumaczy mi ktos czemu tak gwizdza na hymn LM? Podoba wam sie to? Bo mi nie. A jak to na Chelsea to tymbardziej. Szacunku trochę.

0

Nie odmawia sie kiedy pieniadz wola

0

Zrobiony

0

To sobie troche poczekasz

0

Jak podoba wam sie koszulka na nowy sezon? Mi sie w ogole nie podoba. W ostatnich latach dobre byly z sezonu 14/15, a tak to lipa straszna. Kiedys swietne projekty tu chlopaki wrzucali w stylu retro, chyba z pumy. Takie bylyby fantastyczne :). Chcialbym, zeby kiedys sponsorem Barcy byl adidas...

0

Zaslona dymna przed transferem :D

0

O bialego to chyba tu jeszcze nie bylo ;D

0

Wejdz sobie w archiwum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?