Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
'Nie wiadomo, czy transfer Lewandowskiego dojdzie do skutku. Portal Sport.pl poinformował dzisiaj, że Bayern nie chce się zgodzić na odejście swojej największej gwiazdy. Kontrakt Polaka z klubem z Monachium obowiązuje do połowy 2021 roku.'
0
Smiem watpic, ale szczerze to chcialbym widziec Roberta w Realu.
0
Nie wiem czy ktos to wstawil, ale jak to przeczytalem to pomyslalem, ze dobrze wstawic mimo, ze to mundo i wgl daleka droga jeszcze do transferu :D. Bayern go nie chce puscic.
0
Robert Lewandowski ustalił warunki kontraktu z Realem Madryt - twierdzi Francesc Aguilar z "Mundo Deportivo".
Hiszpan uchodzi za dobrze poinformowanego dziennikarza. Według niego Pini Zahavi, nowy agent Lewandowskiego, dwa razy spotkał się z Jose Angelem Sanchezem, dyrektorem generalnym Realu.
Podczas rozmów wypracowano porozumienie w sprawie ewentualnego kontraktu Lewandowskiego. Umowa miałaby obowiązywać przez dwa lata z opcją przedłużenia na kolejny sezon. O zarobkach nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Polak miałby jednak dostać podwyżkę w stosunku do pensji otrzymywanej w Bayernie. Tam jego zarobki to ok. 20 mln euro rocznie.
2
Co za baba.. no nie moge. Skad sie tacy ludzie biora
0
Jasne, tak jak w finale LM.
1
O ich budzet sie nie martw, ma sie dobrze i to wkrotce zobaczysz.
0
Jest! :D
0
Nnnnnnnno ja mysle :D
0
Jaki dziad? Szacunku do Juppa albo wypad.
0
Dobrze Ci tak, glupota.
0
Zero emocji z takim komentarzem.
4
Kolejny co nie potrafi uzywac google.
0
Juventus z Realem? Proszę Cie, znowu dostana oklep od Realu. A chyba nikt tu nie chce zeby przeszli dalej.
2
To chyba teraz najlepsza wiadomosc
3
Bardzo ladne zachowanie kibicow, uwielbiam takie momenty. No, ale te gwizdy na hymn...
0
No i co 3-0 i Suarez nie strzelil. Bardzo Ci glupio :D?
0
Kiedy losowanie? W piatek, w poludnie?
2
Mysle, ze to poczatek jego wielkiej kariery w FC Barcelonie i zaden dzynek swoim gadaniem tego nie zmieni.
2
Oczywiście, ze tak. Zadnego karnego nie bylo.
1
No i co cwaniaczki?! Dyzio pyzio gdzie jest?
0
Buahahahaha
5
Wytlumaczy mi ktos czemu tak gwizdza na hymn LM? Podoba wam sie to? Bo mi nie. A jak to na Chelsea to tymbardziej. Szacunku trochę.
0
Nie odmawia sie kiedy pieniadz wola
0
Zrobiony
0
To sobie troche poczekasz
0
Jak podoba wam sie koszulka na nowy sezon? Mi sie w ogole nie podoba. W ostatnich latach dobre byly z sezonu 14/15, a tak to lipa straszna. Kiedys swietne projekty tu chlopaki wrzucali w stylu retro, chyba z pumy. Takie bylyby fantastyczne :). Chcialbym, zeby kiedys sponsorem Barcy byl adidas...
0
Zaslona dymna przed transferem :D
0
O bialego to chyba tu jeszcze nie bylo ;D
0
Wejdz sobie w archiwum