Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Samo takie zapytanie jest napinka i trollem
0
To zmień 'mojego'
0
Ja dostaje bana srednio raz w tygodniu ostatnio. Oczywiscie za milosc do Barcelony bo ciezko to inaczej czasem wytłumaczyć :)
0
Widze sporo banow sie dzisiaj sypie. To znajac zycie ja tez dostane dla zasady
0
To chodz idziemy zaszalec
0
Co napisał :D?
0
Znacie jakies fajne gierki co gra sie w sieci, na stronie?
0
Dobrze napisałem :)
0
A moze to nie fake, a po prostu zobaczyl swoje tempo w karcie ultimate team
0
Hahahaha
0
Julia naprawde nie wiesz, ze jest taka pilkarka jak Carli Lloyd? I to jeszcze jaka. To nie jest zwykła literowka. Troche siara bedac redaktorem strony zwiazanej z pilka nozna, takie rzeczy chyba powinno sie wiedziec.
1
Wszystko zależy od sytuacji.
0
'@Socjopata: Rui Costa to ten z BVB? edit: bo Figo nie pamietam ;)'
Jak nie wiesz który to nie znasz, proste
0
I jak mozna Rui Costy nie znac?
12
No i nie zdziwie sie jak znowu wygraja jak nie trafia na nas
1
Siebie
8
'Mimo fatalnych wyników Arsene Wenger nie zamierza podawać się do dymisji. Brytyjski dziennik twierdzi, że doświadczony menedżer miał już o tym poinformować zarząd Arsenalu. Co więcej, Francuz uważa, że to on jest najodpowiedniejszą osobą na tym stanowisku i jedyną, która może wyciągnąć zespół z kryzysu'
No co za typ...
0
I pozniej dostawac w finalach becki. Cieniasy.
0
Połóż się chyba jesteś już zmęczony
0
A ja bylbym ciekaw twojej miny jakbysmy przegrali w ewentualnym meczu wiedzac co pisales
0
Ahh dobra mozna wlaczyc jakis film albo czekac na Wojewódzkiego
0
To by byla pomoc :o
0
Pytasz dzika czy... Oczywiscie :D. 2:1 dla PSG
0
Nie, nikt mnie i reszty cules nie zmusi do szacunku do tego czlowieka.
0
Ty to wszystko pisales :D? Szacun
0
Janowicz niech sie na warcaby przerzuci
15
Nie chce mi się w takie coś wierzyć, po prostu nie może nic powiedzieć teraz.
12
Co jak co, ale MARCA potrafi robić świetne okładki.
0
Kocham klasykę, ale za taką to ja dziękuję ; D
5
A może u Suareza? Bo tak 'po domu' ubrany :D