Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No na razie super sie to oglada, brakuje troche szczescia i wykonczenia
0
Co sie dzieje w tej Anglii, ze tak mecze przekladaja od wczoraj?
3
No i co z tego, po co to piszesz? Wszyscy to wiedza. Kolejna niepotrzebna gownoburza.
2
Nie musze. Wierze * ziomus
3
A tam nie przejmuj sie, ateisci sa smieszni. Ja np szanuje zdanie innych itd, ale jesli chodzi o religie to mam z tym duzy problem bo po prostu wiem jak jest.
0
Jak Salah bedzie utrzymywal ten poziom to bez watpienia to on bedzie nastepca Messiego i Ronaldo. Taki Neymar nie bedzie mial do niego podjazdu. No tylko wiadomo w Liverpoolu wielkiego sukcesu nie osiagnie.
1
Po twojej :D. Apropo musze ogladnac nowa część bo mam zaleglosci :p
0
Poza tym ja jestem po ciemnej stronie mocy Lordzie Vader
0
Nie wiedzialem, ze tak to wyglada i przyznalem sie do bledu to raz, a dwa oczywiscie, ze odrozniam, ale dla mnie to i tak glupoty.
0
Nie, MarioVeB jest od czepiania sie na tej stronie.
1
Co za glupoty
0
Tak, ale jakie Neymar mial/ma liczby a jakie Hazard? Neymar jest po prostu lepszym pilkarzem. Nie bronie go bo juz nie jestem jego fanem i za nim nie przepadam, ale takie sa fakty. Takze nie wiem skad Ci sie tam wzial Hazard, choc to tylko opinia w sumie.
0
CR7 - Suarez - Messi, albo tak jak Ty podales
0
Hazard? Haha widzialem jaki on wspanialy jak gral z nami
0
Wiem, jaja sobie robie.
0
No to bedziesz musial placic 30 pln miesiecznie abonamentu fcbarca.com
12
W nagrode za najglupszy pomysl weekendu (wiem, ze dopiero sie zaczal, ale wierze w Ciebie) powinienes tylko Ty placic za swoje konto.
0
Ciezko sie z Toba nie zgodzic. Messi kilka lat temu gral calkiem inaczej. Z takim Ronaldo dzieje sie to samo tylko, ze inna pozycja. Ze skrzydlowego stal sie typowa 9.
0
No to wiadomo, ale skad pewnosc ze ja kupi? Ryzykowne to wszystko i niepewne jak dla mnie :p. Poza tym kazda karta ma jakis tam limit przeciez, a moze ja nie mam takiej za tyle... Le czarna magia
0
Aaaaa to juz wiem, dzieki. No dobra, ale skad pewnosc, ze on ja kupi za tyle, gdzie gwarancja haha?
0
90 mln €
0
Aha okej, czyli rozumiem, ze dostaje jakas karte, ktora moge sprzedać za ta ilosc coinsow, a nie doslownie przelew coinsow na swoje konto w ut?
0
Przepraszam, zwracam honor
0
No i dziekuje bardzo teraz juz cos wiem
0
Jak to mowi moj znajomy ten 'maly oszust podatkowy co obzera sie lejsami' bedzie nas cieszyl jeszcze pare latek swoja gra :D
0
Nic nie rozumiem z tym wystawieniem, ale dobra :d. Pointsy tylko w grze kupie legalnie rozumiem?
0
To po cholerę sa do kupienia jak niby sie bana dostaje? G prawda
0
Co? Za takie nic nie wnoszace odpowiedzi to dziekuje
0
United? Lukaku i Ibra. Jak odejdzie to tylko do Realu
0
Moglby mi ktos napisac jak wyglada kupno coinsow do FIFY? Kupuję na allegro i co dalej? Mam w planach po prostu i chcialbym juz wiedziec co i jak.