0

No na razie super sie to oglada, brakuje troche szczescia i wykonczenia

0

Co sie dzieje w tej Anglii, ze tak mecze przekladaja od wczoraj?

3

No i co z tego, po co to piszesz? Wszyscy to wiedza. Kolejna niepotrzebna gownoburza.

2

Nie musze. Wierze * ziomus

3

A tam nie przejmuj sie, ateisci sa smieszni. Ja np szanuje zdanie innych itd, ale jesli chodzi o religie to mam z tym duzy problem bo po prostu wiem jak jest.

0

Jak Salah bedzie utrzymywal ten poziom to bez watpienia to on bedzie nastepca Messiego i Ronaldo. Taki Neymar nie bedzie mial do niego podjazdu. No tylko wiadomo w Liverpoolu wielkiego sukcesu nie osiagnie.

1

Po twojej :D. Apropo musze ogladnac nowa część bo mam zaleglosci :p

0

Poza tym ja jestem po ciemnej stronie mocy Lordzie Vader

0

Nie wiedzialem, ze tak to wyglada i przyznalem sie do bledu to raz, a dwa oczywiscie, ze odrozniam, ale dla mnie to i tak glupoty.

0

Nie, MarioVeB jest od czepiania sie na tej stronie.

1

Co za glupoty

0

Tak, ale jakie Neymar mial/ma liczby a jakie Hazard? Neymar jest po prostu lepszym pilkarzem. Nie bronie go bo juz nie jestem jego fanem i za nim nie przepadam, ale takie sa fakty. Takze nie wiem skad Ci sie tam wzial Hazard, choc to tylko opinia w sumie.

0

CR7 - Suarez - Messi, albo tak jak Ty podales

0

Hazard? Haha widzialem jaki on wspanialy jak gral z nami

0

Wiem, jaja sobie robie.

0

No to bedziesz musial placic 30 pln miesiecznie abonamentu fcbarca.com

12

W nagrode za najglupszy pomysl weekendu (wiem, ze dopiero sie zaczal, ale wierze w Ciebie) powinienes tylko Ty placic za swoje konto.

0

Ciezko sie z Toba nie zgodzic. Messi kilka lat temu gral calkiem inaczej. Z takim Ronaldo dzieje sie to samo tylko, ze inna pozycja. Ze skrzydlowego stal sie typowa 9.

0

No to wiadomo, ale skad pewnosc ze ja kupi? Ryzykowne to wszystko i niepewne jak dla mnie :p. Poza tym kazda karta ma jakis tam limit przeciez, a moze ja nie mam takiej za tyle... Le czarna magia

0

Aaaaa to juz wiem, dzieki. No dobra, ale skad pewnosc, ze on ja kupi za tyle, gdzie gwarancja haha?

0

90 mln €

0

Aha okej, czyli rozumiem, ze dostaje jakas karte, ktora moge sprzedać za ta ilosc coinsow, a nie doslownie przelew coinsow na swoje konto w ut?

0

Przepraszam, zwracam honor

0

No i dziekuje bardzo teraz juz cos wiem

0

Jak to mowi moj znajomy ten 'maly oszust podatkowy co obzera sie lejsami' bedzie nas cieszyl jeszcze pare latek swoja gra :D

0

Nic nie rozumiem z tym wystawieniem, ale dobra :d. Pointsy tylko w grze kupie legalnie rozumiem?

0

To po cholerę sa do kupienia jak niby sie bana dostaje? G prawda

0

Co? Za takie nic nie wnoszace odpowiedzi to dziekuje

0

United? Lukaku i Ibra. Jak odejdzie to tylko do Realu

0

Moglby mi ktos napisac jak wyglada kupno coinsow do FIFY? Kupuję na allegro i co dalej? Mam w planach po prostu i chcialbym juz wiedziec co i jak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?