Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie podobaja mi sie. W ostatnich latach najlepsze byly z sezonu trypletu 14/15. Coz marzenia o zmianie sponsora na adidasa pozostana w sferze marzen.
1
Suarez w formie jest lepszym napastnikiem od Lewandowskiego. Spytasz pod jakim wzgledem to odpowiadam, zebys sprawdzil jakie zdobyl nagrody indywidualne jako 9 i ile razy asystowal kolegom przy bramkach. Poza tym to pracus, biega i stara sie w kazdym meczu. Potrafi strzelac piekne, techniczne bramki. Jest lepszy technicznie od Lewego i to znacznie. Szkoda tylko, ze nie ma juz tego dryblingu co w Liverpoolu. A tak poza tym co do reszty twojego komentarza to piszesz straszne pierdoly...
0
A jak myslisz ;)? Messi i Iniesta
24
Pique na kapitana! Bardzo chcialbym go zobaczyc z opaska
0
Jola Rutowicz przestan haha :D
0
Oczywiscie, ale napisal o pozadaniu i 3 cechach, wiec to pierwsze mi przyszlo na mysl, sory ;D
1
Dupa, nogi, cycki. Nad charakterem musialbym pomyslec :D. Moge Ci podac za przyklad taka Margot Robbie.
0
Szkoda? To co zamienilbys tryplet na kolejny sezon z Martino? Myslenie nie boli
3
Nie ma tanich biletów na mecze Barcelony :)
0
Jakie 2 lata temu?!
0
No to niezle sie osmieszyles.
0
Dokładnie
1
Dragonfix :>
0
No i takie cos to ja rozumiem, ciekawe rzeczy. A nie te zenujace zarciki jakiegos smoczka.
0
To całkiem co innego.
4
Bo tak mu sie podoba i w ten sposob celebruje bramke, a co? Pierwszy raz widziales taka cieszynke? Poza tym co Cie to obchodzi.
0
Nie wróci, nie ma na to żadnych szans. No i bardzo dobrze. W tym roku, albo w następnym wyląduje w Realu.
0
Albo i jedno i drugie. Przede wszystkim Pique powinien odpoczac po tej kontuzji no i Paulinho zajechany... O Suarezie nie wspomne. Po co ten Mina zostal sprowadzony. Kiedy jak nie w takich meczach ma sie ogrywac.
9
To byłby kryminał
4
Nareszcie 4-3-3! Czekamy :)
0
Coutinho Suarez Dembele
Alena Busquets Rakitic
Alba Umtiti Mina Roberto
Mats
Taki sklad chcialbym dzisiaj zobaczyc
6
A skad wiedzieli o Coutinho czy Paulinho? Od tego jest prasa, tym zyja i to ich praca.
1
Jedna z lepszych
0
Vidal na SP? Puknij sie
0
Cos slabo mu to wychodzi na razie
0
Sprzedac wszystkich wymienionych. Sprowadzic Griezmanna i wlaczyc Alene do pierwszego zespolu i bedzie okej.
0
Bedzie Cie bardzo bardzo bardzo bardzo bolalo z tego co wiem :D
0
To nie lajkuj jak sie wstydzisz przed znajomymi albo ich usun. Co za koles.
1
Nie mierz innych swoja miara to jest raz, a dwa nie pisze tylko o Neymarze, a o 'kazdym' jak to napisales.
0
To może i ja się zabiorę za ten serial hmmm