0

Nie podobaja mi sie. W ostatnich latach najlepsze byly z sezonu trypletu 14/15. Coz marzenia o zmianie sponsora na adidasa pozostana w sferze marzen.

1

Suarez w formie jest lepszym napastnikiem od Lewandowskiego. Spytasz pod jakim wzgledem to odpowiadam, zebys sprawdzil jakie zdobyl nagrody indywidualne jako 9 i ile razy asystowal kolegom przy bramkach. Poza tym to pracus, biega i stara sie w kazdym meczu. Potrafi strzelac piekne, techniczne bramki. Jest lepszy technicznie od Lewego i to znacznie. Szkoda tylko, ze nie ma juz tego dryblingu co w Liverpoolu. A tak poza tym co do reszty twojego komentarza to piszesz straszne pierdoly...

0

A jak myslisz ;)? Messi i Iniesta

24

Pique na kapitana! Bardzo chcialbym go zobaczyc z opaska

0

Jola Rutowicz przestan haha :D

0

Oczywiscie, ale napisal o pozadaniu i 3 cechach, wiec to pierwsze mi przyszlo na mysl, sory ;D

1

Dupa, nogi, cycki. Nad charakterem musialbym pomyslec :D. Moge Ci podac za przyklad taka Margot Robbie.

0

Szkoda? To co zamienilbys tryplet na kolejny sezon z Martino? Myslenie nie boli

3

Nie ma tanich biletów na mecze Barcelony :)

0

Jakie 2 lata temu?!

0

No to niezle sie osmieszyles.

0

Dokładnie

1

Dragonfix :>

0

No i takie cos to ja rozumiem, ciekawe rzeczy. A nie te zenujace zarciki jakiegos smoczka.

0

To całkiem co innego.

4

Bo tak mu sie podoba i w ten sposob celebruje bramke, a co? Pierwszy raz widziales taka cieszynke? Poza tym co Cie to obchodzi.

0

Nie wróci, nie ma na to żadnych szans. No i bardzo dobrze. W tym roku, albo w następnym wyląduje w Realu.

0

Albo i jedno i drugie. Przede wszystkim Pique powinien odpoczac po tej kontuzji no i Paulinho zajechany... O Suarezie nie wspomne. Po co ten Mina zostal sprowadzony. Kiedy jak nie w takich meczach ma sie ogrywac.

9

To byłby kryminał

4

Nareszcie 4-3-3! Czekamy :)

0

Coutinho Suarez Dembele
Alena Busquets Rakitic
Alba Umtiti Mina Roberto
Mats
Taki sklad chcialbym dzisiaj zobaczyc

6

A skad wiedzieli o Coutinho czy Paulinho? Od tego jest prasa, tym zyja i to ich praca.

1

Jedna z lepszych

0

Vidal na SP? Puknij sie

0

Cos slabo mu to wychodzi na razie

0

Sprzedac wszystkich wymienionych. Sprowadzic Griezmanna i wlaczyc Alene do pierwszego zespolu i bedzie okej.

0

Bedzie Cie bardzo bardzo bardzo bardzo bolalo z tego co wiem :D

0

To nie lajkuj jak sie wstydzisz przed znajomymi albo ich usun. Co za koles.

1

Nie mierz innych swoja miara to jest raz, a dwa nie pisze tylko o Neymarze, a o 'kazdym' jak to napisales.

0

To może i ja się zabiorę za ten serial hmmm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?