6

Dzień dobry. Miłego piątku Wam życzę.

0

@July_6_BcN Lepiej byś goatowi pokibicowała.

0

Tak ładnie obie drużyny grają to może komisyjnie da się spuścić Widzew do 1 ligi i awansować obie z obecnego meczu? Już wolę Polonię niż Widzew xD

9

@Starrk Spotify premium widać dobrze się sprzedaje.

1

@wojopancer Nie, będę kibicował Argentynie, bo Julek będzie u nas. Bez tego w sumie też bym kibicował.

3

@KrychaFCB Wspominajcie nas dobrze i na miłość ludzie lubcie się trochę bardziej... Ja z szacunku do tego arcydzieła nie będę oglądał kolejnego sezonu.

0

Ambasada Argentyny w Warszawie znajduje się na 10 piętrze. Przypadek?

1

@Giwera Panie no to co ja mam teraz zrobić nie wiem no...

1

@MOLESTA Bo pewniak i Julek do nas zawita :)

0

@Popitek12 Ja tam zazwyczaj wysyłam dziewczynom zdjęcia przyrodzenia, ale potem nic nie odpisują (tylko dają reakcje haha) więc spróbuję wysłać zdjęcie CR7 przynajmniej jakiś kontakt będzie.

1

@Nazio_87 5 zł, miało być 10, ale zem zapomniał, że se hakendoga zjadł. @Szklaner @Giwera

0

@July_6_BcN Nie bój się Julka, ja Cię nie skrzywdzę.

0

@July_6_BcN I do jakich wniosków dochodzisz?

2

@Luciano99 To egoistą jesteś, bo sam potrzebujesz więcej niż płacisz pracownikom, no ale w sumie @Kessie dorabia na boku, a Ty musisz wyżywić Jowita... Cofam to.

1

@July_6_BcN Czyli 15000 zł... :(

1

Ile potrzebujecie wypłaty na miesiąc żeby w miarę godnie żyć?

0

@michaleu Nasza Julka za parę lat też będzie stara dupa :/

2

@Ilka Gdzie wady?

1

@ali3gator Powrót Lionela Messiego.

1

A tak na poważnie, skąd my mamy pinionżki?

4

Efekt Leo Messiego :) @Lionel_Messi10

2

@Lionel_Messi10 Messi110 będzie nadgodziny musiał brać ;D

0

@vangoor Nareszcie dałeś radę.

3

@macio_944 Przynajmniej wiadomo kto jest na dobre i na złe.

10

@PatrychoO 9:8 dla nas.

0

@Kgorecki2500 Ile meczów z jego udziałem obejrzałeś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@vangoor No niech będzie 50/50. Lionel Andres...

6

@LeszekFCB No tak, Laporta i Deco specjalnie dadzą za niego 100 mln żeby ucieszyć ambasadę. Wiedzą że nic z niego nie będzie.

0

@vangoor Podpowiedzi szukaj w moim nicku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?