LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dzień dobry. Miłego piątku Wam życzę.
0
@July_6_BcN Lepiej byś goatowi pokibicowała.
0
Tak ładnie obie drużyny grają to może komisyjnie da się spuścić Widzew do 1 ligi i awansować obie z obecnego meczu? Już wolę Polonię niż Widzew xD
9
@Starrk Spotify premium widać dobrze się sprzedaje.
1
@wojopancer Nie, będę kibicował Argentynie, bo Julek będzie u nas. Bez tego w sumie też bym kibicował.
3
@KrychaFCB Wspominajcie nas dobrze i na miłość ludzie lubcie się trochę bardziej... Ja z szacunku do tego arcydzieła nie będę oglądał kolejnego sezonu.
0
Ambasada Argentyny w Warszawie znajduje się na 10 piętrze. Przypadek?
1
@Giwera Panie no to co ja mam teraz zrobić nie wiem no...
1
@MOLESTA Bo pewniak i Julek do nas zawita :)
0
@Popitek12 Ja tam zazwyczaj wysyłam dziewczynom zdjęcia przyrodzenia, ale potem nic nie odpisują (tylko dają reakcje haha) więc spróbuję wysłać zdjęcie CR7 przynajmniej jakiś kontakt będzie.
1
@Nazio_87 5 zł, miało być 10, ale zem zapomniał, że se hakendoga zjadł. @Szklaner @Giwera
0
@July_6_BcN Nie bój się Julka, ja Cię nie skrzywdzę.
0
@July_6_BcN I do jakich wniosków dochodzisz?
2
@Luciano99 To egoistą jesteś, bo sam potrzebujesz więcej niż płacisz pracownikom, no ale w sumie @Kessie dorabia na boku, a Ty musisz wyżywić Jowita... Cofam to.
1
@July_6_BcN Czyli 15000 zł... :(
1
Ile potrzebujecie wypłaty na miesiąc żeby w miarę godnie żyć?
0
@michaleu Nasza Julka za parę lat też będzie stara dupa :/
2
@Ilka Gdzie wady?
1
@ali3gator Powrót Lionela Messiego.
1
A tak na poważnie, skąd my mamy pinionżki?
4
Efekt Leo Messiego :) @Lionel_Messi10
2
@Lionel_Messi10 Messi110 będzie nadgodziny musiał brać ;D
0
@vangoor Nareszcie dałeś radę.
3
@macio_944 Przynajmniej wiadomo kto jest na dobre i na złe.
10
@PatrychoO 9:8 dla nas.
0
@Kgorecki2500 Ile meczów z jego udziałem obejrzałeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@vangoor No niech będzie 50/50. Lionel Andres...
6
@LeszekFCB No tak, Laporta i Deco specjalnie dadzą za niego 100 mln żeby ucieszyć ambasadę. Wiedzą że nic z niego nie będzie.
0
@vangoor Podpowiedzi szukaj w moim nicku.