LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Z Alvarezem i chłopakami z ataku będziemy po prostu wygrywać po 6-5 i potężny Argentyńczyk będzie pakował hattricki. Gdzie wady?
1
@Lionel_Messi10 Mądrego to miło poczytać.
3
@clyde Muszę porobić screeny, bo za pół roku będziecie go wszyscy wychwalać jak pierdyknie double/double, a prawda jest taka że tylko ja i @Lionel_Messi10 jesteśmy za tym transferem.
3
@heniusss Ciekawe czy Anglik też lubi stópki.
9
Przystojny facet jesteś @BulaKG
4
@Lionel_Messi10 Nie taki ten Vinicius głupi jakim go malują.
1
@Lionel_Messi10 Niech idzie w ślady wielkiego taty.
4
Wybiera się ktoś na Africa Day Festival do Lublina? Miło byłoby poznać @Kessie, ale dla bezpieczeństwa lepiej udać się transportem zbiorowym zamiast np. rowerem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cule1019 Messi z temu.
1
@July_6_BcN Ale Realowi strzelił :)
1
@Barcanajlepszyteam Tak na pewno chcielibyśmy z @Lionel_Messi10 jakiegoś placka tylko dla tego że jest z Argentyny. Julian to gwarancja jakości i dlatego kibicujemy temu transferowi.
1
Był już kiedyś taki Argentyńczyk w naszej ukochanej drużynie i co źle Wam było?
0
@Szczygiel06 No moje, kupiłem 5 lat temu szalik w oficjalnym sklepie Barcelony.
1
Mam wrażenie, że niektórzy z Was to odrzucają od razu pewnych piłkarzy, bo są Argentyńczykami.
0
Całkiem przystojny ten Gordon, co nie @July_6_BcN
0
A miałem nadzieję, że tercet RAY, będzie w przyszłości wspominany z taką nostalgią jak tercet MSN.
6
Piękna Aitana. @BulaKG @MirusAmisz @blakkudium @Kessie @tomek8756
0
@July_6_BcN Czyli nie będzie Pana Alvareza :( A ja już zacząłem nadgodziny brać, żeby kupić koszulkę z Julkiem ;)
0
@maroon Patrz, a ja Yamal najlepszy piłkarz na świecie i też nie zdobył.
1
A potem na Alvareza nie starczy i będzie płacz, że nie wygrywamy LM xD Przecież z Argentyńczykiem byśmy mieli o wiele większe szanse na LM.
7
Po randce jeszcze lektura "Koń z Valony" i okej.
1
@joloskyy Nie, nie jestem świadomy.
1
@Lionel_Messi10 Oby Joan zrobił co w jego mocy i Julek trafił do nas.
6
"Pan Mateusz" Stanisław Ignacy Mickiewicz. @Szklaner @Giwera
2
@Lionel_Messi10 I tak pewnie wszystko rozegra się po MŚ.
0
@Szklaner Jak to mówią "lekarzu lecz się sam".
4
@Kozinho. Nie wiem, ale się wypowiem.
5
@Frimpong Głodnemu chleb na myśli.
2
@Sulimo A co żeś odwalił?