0

@Kgorecki2500 Z Alvarezem i chłopakami z ataku będziemy po prostu wygrywać po 6-5 i potężny Argentyńczyk będzie pakował hattricki. Gdzie wady?

1

@Lionel_Messi10 Mądrego to miło poczytać.

3

@clyde Muszę porobić screeny, bo za pół roku będziecie go wszyscy wychwalać jak pierdyknie double/double, a prawda jest taka że tylko ja i @Lionel_Messi10 jesteśmy za tym transferem.

3

@heniusss Ciekawe czy Anglik też lubi stópki.

9

Przystojny facet jesteś @BulaKG


4

@Lionel_Messi10 Nie taki ten Vinicius głupi jakim go malują.

1

@Lionel_Messi10 Niech idzie w ślady wielkiego taty.

4

Wybiera się ktoś na Africa Day Festival do Lublina? Miło byłoby poznać @Kessie, ale dla bezpieczeństwa lepiej udać się transportem zbiorowym zamiast np. rowerem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cule1019 Messi z temu.

1

@July_6_BcN Ale Realowi strzelił :)

1

@Barcanajlepszyteam Tak na pewno chcielibyśmy z @Lionel_Messi10 jakiegoś placka tylko dla tego że jest z Argentyny. Julian to gwarancja jakości i dlatego kibicujemy temu transferowi.

1

Był już kiedyś taki Argentyńczyk w naszej ukochanej drużynie i co źle Wam było?

0

@Szczygiel06 No moje, kupiłem 5 lat temu szalik w oficjalnym sklepie Barcelony.

1

Mam wrażenie, że niektórzy z Was to odrzucają od razu pewnych piłkarzy, bo są Argentyńczykami.

0

Całkiem przystojny ten Gordon, co nie @July_6_BcN

0

A miałem nadzieję, że tercet RAY, będzie w przyszłości wspominany z taką nostalgią jak tercet MSN.

6

Piękna Aitana. @BulaKG @MirusAmisz @blakkudium @Kessie @tomek8756

0

@July_6_BcN Czyli nie będzie Pana Alvareza :( A ja już zacząłem nadgodziny brać, żeby kupić koszulkę z Julkiem ;)

0

@maroon Patrz, a ja Yamal najlepszy piłkarz na świecie i też nie zdobył.

1

A potem na Alvareza nie starczy i będzie płacz, że nie wygrywamy LM xD Przecież z Argentyńczykiem byśmy mieli o wiele większe szanse na LM.

7

Po randce jeszcze lektura "Koń z Valony" i okej.

1

@joloskyy Nie, nie jestem świadomy.

1

@Lionel_Messi10 Oby Joan zrobił co w jego mocy i Julek trafił do nas.

6

"Pan Mateusz" Stanisław Ignacy Mickiewicz. @Szklaner @Giwera

2

@Lionel_Messi10 I tak pewnie wszystko rozegra się po MŚ.

0

@Szklaner Jak to mówią "lekarzu lecz się sam".

4

@Kozinho. Nie wiem, ale się wypowiem.

5

@Frimpong Głodnemu chleb na myśli.

2

@Sulimo A co żeś odwalił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?