1

@Kessie w rumunki taniej, to tez warto zapisac, moze sie przydac @mekston @blakkudium

1

@Eklerek nie lekceważ Kryształowego zamku, to nie są leszcze Stefan, wiele razy zaskoczyli najmocniejsze ekipy

5

Xavier miał wizje

0

@FcPortoFan1999 bedzie relacja kanalu sportowego z tego wydarzenia. Wczoraj odpalili relacje z pucharu grecji i cos nagle przerwane zostalo, oby dzis im wypalilo

0

@FcPortoFan1999 trzeba bedzie to obejrzec, akurat po polfinale pucharu anglii, Chelsea-Leeds. Niby dzień bez fajerwerków się zapowiadal, a jednak...

0

@FcPortoFan1999 profesjonalista

0

@FcPortoFan1999 ale zobacz Oskar, Mateusz pare godzin wstecz był live na tym rakowym wydarzeniu, a teraz juz na wembley mecz komentuje...

4

@Comentateiro mi tylko z ich strony bramka jest potrzebna, zaslone moga robic dalej

2

@MirusAmisz najlepszy moderator, lider @Kessie i okej

2

@Kessie dobrze, ze rozpisales

0

@FcPortoFan1999 Durant na pewno tak mysli, tylko po co komu juz taki zawodnik, najlepsze minelo

0

@FcPortoFan1999 a Ty spałes i przegapiles dogrywke Lakers

5

@blakkudium ekstraklasa w chicago, to sie spelni @FcPortoFan1999 a do Mielca znowu zawita Real Madryt, pieknie @Kessie @mekston

1

@mekston Diamante wierzy w siebie @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 pozniej ogladne, najpierw kilka misji do wykonania

8

@July_6_BcN wygląda mi on na @Danny Gaucho

1

@Konradowskyy jeszcze obczaj sobie 'Gracze' z The Rockiem i Bukmacher. Pozniej jeszcze cos wypisze jak sobie przypomne

1

@Konradowskyy Dynastia Lakers

1

@Lionel_Messi10 lepiej do City niz zeby do pedryli poszedł

1

@Eklerek Emerson Nwaneri to jest. Ethan jest wypozyczony do Marsylii

0

@FcPortoFan1999 łącze się w bólu

3

@agaFCB no tak, jest gwiazda, jest jazda

1

@agaFCB jaki to samochód jest?

5

@Luciano99 ja tam jestem z @Bocheno1em, ogarniemy to

5

Co za cyrk :D


1

@mekston strzelam, black bay 58?

1

@Krzyniu a i odnosnie de Jonga to jemu ławka bylaby na ręke. On jak dla mnie to jest leń i myśli raczej juz o mistrzostwach świata i reprezentacji. Jego transfer jest tak naprawde pomyłką z perspektywy czasu, wieczny talent, ktory nigdy nie przeskoczyl średniego poziomu

0

@Krzyniu tak to niestety wygląda, nie jest to jak w nba czy innych sportach amerykanskich, ze kluby mogą wymieniac, sprzedawac zawodników bez ich zgody. W piłce są agenci, kontrakty, kluby mogą sie dogadywac, ale jednak zawodnik tez musi dać pozwolenie na transfer

0

@PeRRy tam bylo pewnie wiecej, a to tylko przyklady. Chodzi jednak o sam fakt, ze kibice pomylili konta, osobe

0

@Krzyniu no ona wygląda jak jego kuzynka i widać kto na chacie rządzi. Zawodnicy, ktorych wypisales to jak najbardziej są slabymi ogniwami. Jak jeszcze Casado, Ferran czy nawet Balde dali by sie sprzedac, tak de Jong juz pokazal kilka razy, ze poza Barcelone nie da sie wypchnąć, za wygodnie jest jemu i tej jego Micky. Podpisal rowniez nowy wysoki kontrakt i zadna inna ekipa mu nie da nic lepszego, tym bardziej, ze nie jest on zawodnikiem, ktory bedzie gdziekolwiek liderem. Araujo to podobna sytuacja, nowy kontrakt, wysokie zarobki i depresja. Zawodnicy niesprzedawalni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?