0

@Eklerek Dobrze, że to tylko trening. Najważniejsze, żeby w kwalifikacjach to inni go złomowali

0

Hamilton jakie kółko z pupy :o

1

@Eklerek Fizycznie i mentalnie. Zobaczymy jeszcze jak pójdą mu kwale, ale nie wróżę mu jutro jakiegoś wysokiego miejsca, chłop kompletnie nie ma tempa. Najważniejsze, żeby Max był nad Norrisem.

0

@michal26 Wczoraj tak samo, ciekawe czy to brak tempa, czy głowa już wysiada, tym bardziej że widzi, że Max pożera jego przewagę punktową.

0

Pora na 3 sesję treningową przed GP Meksyku!

2

Szykuje się 3 zwycięstwo z rzędu United, najlepsze jest to, że to fatalne United z początku sezonu, obecnie jest wyżej w tabeli od "genialnej" maszyny Slota XD

0

@Encore Musieliby mieć białe koszulki, wtedy mieliby karnego.

1

Więcej szczęścia niż rozumu u tych mistrzów. Tak jak zostali mistrzami, tak szybko polecą.

Bardzo dobrze, że tylko ogórka wyciągnęli

0

Przy takim pytaniu Ibisz nie powinien sprzedawać podpowiedzi, śmiech na sali

1

@Marusek I oni mimo podpowiedzi jeszcze to rozkminiali xD

0

@Eklerek Do Arsenalu na pewno :)

1

8400 za taką podpowiedź xDDD

0

@michal26 Górnik Zabrze też ładnie wychodzi na prostą.

1

@Starrk A dlaczego mieliby nie mieć xD?

2

Max Verstappen zwycięzcą drugiego treningu przed GP Meksyku!
Norris 4, a Piastri dopiero 12, humor gitówa :D

0

Piastriemu to już chyba psycha siadła, dopiero 12 czas

1

Mamy to! Póki co Maxiu najlepszy czas

0

@ProMILs No widzisz, jesteśmy w mniejszości. Swoją drogą to niebieskie oczy to chyba jakiś wabik na kobiety, bo wszystkie moje byłe mówiły mi, że mam "piękne oczy" (:

0

@clyde również niebieskie.

0

Dobra, lecimy z drugim treningiem GP Meksyku!

0

@July_6_BcN Ale po co takie kalumnie?
Ja mam 27, nie czuję się staro, a też tak mam i w sumie zawsze miałem, bo melanże i alkohol nigdy mnie nie kręciły. W weekend to wolę sobie pojechać na mecz albo poukładać Lego :)

4

@shinthps A czy kibice Legii zrobili coś pozwala ukraińcowi nazywać ich bydłem? No tak urazili mu bohatera narodowego, który mordował Polaków...

1

Prawda w oczy kole.
Potem się dziwić, że Polacy ich nie trawią.


0

@Tigermaus Też już tego tak nie czuję. Na klasyki za Guardioli i Mourinho czekało się tygodniami, teraz brakuje takiej bojowej atmosfery jak wtedy :v

0

@Culer9002 Ładna, ale zamiast tego logo Kobe mogliby dać logo Nike.

0

@4drian0 A ja z kolei lubię takie smaczki i szpileczki przed klasykami. Brakuje tego od czasów Mourinho i Guardioli.

2

@tomek8756 Obecnie moją szefową (u mnie mówi się "mistrzem") jest kobieta, kierowniczką też. I póki co nie mogę na nic narzekać. Dla mnie osobiście nie ma znaczenia z kim pracuję, jeśli ktoś podchodzi po ludzku do drugiego człowieka, to z każdym idzie się dogadać.

0

@Eklerek Niestety nie ma.
Łap kalendarz z dokładnymi datami wyścigów, sprintów, kwalek i treningów:
https://pl.motorsport.com/f1/schedule/2025/

1

@fart Kłuję* kolego po szalu ;) A z resztą się zgadzam.

2

@lucca87 Tak to widzę:
Szczęsny - Balde, Araujo, Garcia, Kounde - FDJ, Pedri - Rashford, Fermin, Yamal - Ferran

Cubarsiego posadziłbym na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?