LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Dobrze, że to tylko trening. Najważniejsze, żeby w kwalifikacjach to inni go złomowali
0
Hamilton jakie kółko z pupy :o
1
@Eklerek Fizycznie i mentalnie. Zobaczymy jeszcze jak pójdą mu kwale, ale nie wróżę mu jutro jakiegoś wysokiego miejsca, chłop kompletnie nie ma tempa. Najważniejsze, żeby Max był nad Norrisem.
0
@michal26 Wczoraj tak samo, ciekawe czy to brak tempa, czy głowa już wysiada, tym bardziej że widzi, że Max pożera jego przewagę punktową.
0
Pora na 3 sesję treningową przed GP Meksyku!
2
Szykuje się 3 zwycięstwo z rzędu United, najlepsze jest to, że to fatalne United z początku sezonu, obecnie jest wyżej w tabeli od "genialnej" maszyny Slota XD
0
@Encore Musieliby mieć białe koszulki, wtedy mieliby karnego.
1
Więcej szczęścia niż rozumu u tych mistrzów. Tak jak zostali mistrzami, tak szybko polecą.
Bardzo dobrze, że tylko ogórka wyciągnęli
0
Przy takim pytaniu Ibisz nie powinien sprzedawać podpowiedzi, śmiech na sali
1
@Marusek I oni mimo podpowiedzi jeszcze to rozkminiali xD
0
@Eklerek Do Arsenalu na pewno :)
1
8400 za taką podpowiedź xDDD
0
@michal26 Górnik Zabrze też ładnie wychodzi na prostą.
1
@Starrk A dlaczego mieliby nie mieć xD?
2
Max Verstappen zwycięzcą drugiego treningu przed GP Meksyku!
Norris 4, a Piastri dopiero 12, humor gitówa :D
0
Piastriemu to już chyba psycha siadła, dopiero 12 czas
1
Mamy to! Póki co Maxiu najlepszy czas
0
@ProMILs No widzisz, jesteśmy w mniejszości. Swoją drogą to niebieskie oczy to chyba jakiś wabik na kobiety, bo wszystkie moje byłe mówiły mi, że mam "piękne oczy" (:
0
@clyde również niebieskie.
0
Dobra, lecimy z drugim treningiem GP Meksyku!
0
@July_6_BcN Ale po co takie kalumnie?
Ja mam 27, nie czuję się staro, a też tak mam i w sumie zawsze miałem, bo melanże i alkohol nigdy mnie nie kręciły. W weekend to wolę sobie pojechać na mecz albo poukładać Lego :)
4
@shinthps A czy kibice Legii zrobili coś pozwala ukraińcowi nazywać ich bydłem? No tak urazili mu bohatera narodowego, który mordował Polaków...
1
Prawda w oczy kole.
Potem się dziwić, że Polacy ich nie trawią.
0
@Tigermaus Też już tego tak nie czuję. Na klasyki za Guardioli i Mourinho czekało się tygodniami, teraz brakuje takiej bojowej atmosfery jak wtedy :v
0
@Culer9002 Ładna, ale zamiast tego logo Kobe mogliby dać logo Nike.
0
@4drian0 A ja z kolei lubię takie smaczki i szpileczki przed klasykami. Brakuje tego od czasów Mourinho i Guardioli.
2
@tomek8756 Obecnie moją szefową (u mnie mówi się "mistrzem") jest kobieta, kierowniczką też. I póki co nie mogę na nic narzekać. Dla mnie osobiście nie ma znaczenia z kim pracuję, jeśli ktoś podchodzi po ludzku do drugiego człowieka, to z każdym idzie się dogadać.
0
@Eklerek Niestety nie ma.
Łap kalendarz z dokładnymi datami wyścigów, sprintów, kwalek i treningów:
https://pl.motorsport.com/f1/schedule/2025/
1
@fart Kłuję* kolego po szalu ;) A z resztą się zgadzam.
2
@lucca87 Tak to widzę:
Szczęsny - Balde, Araujo, Garcia, Kounde - FDJ, Pedri - Rashford, Fermin, Yamal - Ferran
Cubarsiego posadziłbym na ławce.