0

@spiderman1899 To Ci zleciało chyba z powodu braku oznaczenia o spoilerze, bo nie dostrzegam tutaj innej przyczyny.

1

@MesQueUnClub_87 Kolega Cię bloknął :)

5

@taktyk93 każdy ogarnięty człowiek ma za przeproszeniem w dupie Tuska, Kaczyńskiego, Brauna czy innego Mentzena, bo koniec końców dla nich liczy się tylko ich interes a swoich wyborców mają w głębokim poważaniu.

0

@Starrk "Jasne, że wiedział jak będzie, ale każda partia polityczna (i w Polsce i na świecie) robi w wała swoich wyborców przed wyborami. "

Każdy rozsądnie myślący wyborca wie jak to wygląda od kuchni, dlatego mnie osobiście, też takie wypowiedzi coraz mniej szokują. Tym bardziej po 8 latach PiSu czy poprzednich rządach Tuska. Nie mniej jednak śmieszą mnie tłumaczenia i wielkie zdziwienie Tuska, że jego ostatnie "wystąpienie" odbiło się tak negatywnym echem.
A co do Pinokia, to akurat on też był bardzo mocno grillowany za tą miskę ryżu, i w sumie dalej jest, także nie do końca się z tobą zgadzam.

1

@Starrk To po co obiecywał 100 konkretów na 100 dni, skoro musiał zdawać sobie sprawę, że bez pomocy ewentualnych koalicjantów nie stworzy rządu? Przecież mógł od początku wyłożyć kawę na ławę, tym bardziej, że przed wyborami niechęć do PiSu w społeczeństwie była przeogromna. Sorry, ale on sam się ora.

2

@BorzyKrzys Czekaj zaraz przyjdzie @Borneo aka naczelny adwokat JE Donalda Tuska i wszystko w najmniejszych szczegółach Ci objaśni :)

3

@Pedri16Future Ciekaw jestem, jakich fikołków używałby ten łgarz w momencie kiedy faktycznie miałby pełnię władzy (czyt. rząd bez koalicjantów) a Duda wetowałby mu wszystko jak do końca swojej prezydentury, zresztą tak samo Nawrocki. Dziwię się, że są jeszcze ludzie, którzy siedzą z poważną miną i wierzą w tego typu manipulacje, tym bardziej ci którzy cisnęli bekę z pisowców, że łykają wszystko co powie Kaczyński.

0

@Krzysztof1987 Obecnie mniej więcej 7700 w przeliczeniu na złotówki. Sam netanyahu przyznał, że płacą trollom m.in za ocieplanie wizerunku Izraela i IDF.

2

@BorzyKrzys Hasbara ma się dobrze, 7 tysięcy szekielków nie śmierdzi

1

@fart Spoko, spoko, niedługo wszyscy będą tak mówić. Wystarczy podlansować tylko odpowiednie wzorce. Hej men! Check the so, yo madafucker! Spróbuj. To proste.

8

Ooo, zobacz bracie, spójrz jak oni się ruszają. Nie sądzisz, że polskim chłopakom też przydałoby się trochę luzu? Przykumaj te kocie ruchy. Moglibyśmy się od czarnych wiele nauczyć. Coco jumbo i do przodu! to moje hasło! Dobre nie? Czasami żałuję, że nie urodziłem się czarny. Hej chłopaki! A może macie ochotę obejrzeć film? Ja oglądam po kilka filmów dziennie. Pościgi, strzelaniny, wojny gangów - to mój chleb codzienny, mam nowy zajebisty film ”Śmierć w Wenecji”, nieźle brzmi, co?
Uwielbiam tą scenę xD


1

@BulaKG Oczywiście, że się sprzedaje, kwestia ceny. W obecnej Barcelonie jedynym NIETYKALNYM piłkarzem powinien być Pedri. Jaką masz pewność, że Yamal nie skończy jak Fati, (którego ludzie też nie chcieli sprzedawać za żadne pieniądze) albo co gorsza Neymar patrząc na jego styl życia i pazernego na kasę tatusia i mamusię? 300 czy 400M pozwoliłoby klubowi mocno odżyć pod względem finansowym i zainwestować w klasową dziewiątkę, której po odejściu Lewego będzie nam brakowało. Yamal nie jest niezastąpiony.

1

@Hubertusk Bardzo mocno bym się zastanowił, ale jakby te 400 milionów od Al Hilal było realne to chyba bym go sprzedał i od razu ruszył po Haalanda.

9

@macio_944 Wojewódzki, który jest ultra liberalnym betonem popierającym Tuska i KO, będzie dociskał Tuska xD
Proszę Cię, to jak liczenie, że Holecka będzie dociskać pisowców w Republice :D

0

@DonAndresFCB "w wieku 27 lat odejdzie"
Optymista z ciebie :D
Ja to strzelam, że za 2/3 lata jego już tu nie będzie, patrząc na to jak zachłanni na kasę są jego starzy, i jaki styl życia prowadzi sam Yamal.

0

@Damiain Nie do ruszenia to był Messi, Iniesta albo Xavi a nie rozkapryszony dzieciak. Jeśli Al Hilal faktycznie chce dać 400 baniek, to ja bym go opylił i poszedłbym po Haalanda i kasa by jeszcze została.

2

@bart_azz ojojoj biedny Yamalek. Żeby nam się zbytnio nie przepracował tymi autografami. Dzieciak zarabia w głównej mierze właśnie z tych kibiców, którzy kupują jego koszulki, bilety, transmisje telewizyjne, żeby potem klub miał na jego wypłatę, a ten robi takie coś.
Piłkarz utalentowany, ale jakoś mnie odrzuca od tego typa.

3

Ale nudy. Jak to dobrze, że jutro o 18 w Lublinie wraca poważne granie.

7

@pluszek Przecież on tak samo jak Kaczyński ma ludzi za debili. Dziwię się, że takie wypowiedzi jeszcze kogoś dziwią.

3

Czyli na klasyk trio Rapha, Rekinado i Yamal

0

Ile wydajecie albo ile byście byli w stanie wydać za buty, które odpowiadają wam pod każdym względem (wygląd/komfort itp)?

17

@D10SLEO Chłop jawnie z uśmieszkiem na ustach sobie kpi, a te tępaki mu jeszcze przyklaskują xD

9

Humanitarnie, nie ma co.

0

Myślicie, że znacie Szczęsnego?

0

@Cyzix Przecież obecny Lindt to zwykły syf nafaszerowany cukrem. Ze starego Lindta, który jeszcze lata temu był niebem w gębie została już tylko nazwa i cena.

0

@svensonFCB Mnie na szczęście (odpukać) omijają te choróbska. W tym roku tylko jedno przeziębienie w lutym i tydzień L4, a tak to zdrów jak ryba :)

1

@gorgota Żadnego Alvareza, od tego chłopa z kilometra czuć flopem, a już tym bardziej nie za taką kasę jaką chce Atletico. Wystarczy, że mamy Ferrana i mieliśmy Griezmanna. Jeśli Lewandowski faktycznie odejdzie a my będziemy mieli trochę kasy na transfery, to powinniśmy powalczyć o Kane'a, który jest gwarancją bramek a kosztowałby dużo mniej od Alvareza.
Marzeniem jest Haaland, ale w obecnej sytuacji, bez szans.

0

@CLS63AMG Nie sądzę, żeby ludzie życiowo ustawieni za granicą, byli skorzy do powrotu do tego państwa z kartonu gdzie rządy dymają obywateli na wszystkie możliwe sposoby. Mam rodzinę w wielu zakątkach Europy, m.in w Walencji, Catanii czy Manchesterze i nikt ani myśli wracać do Polski.

25

@CLS63AMG Już widzę jak ludzie ustawieni w Stanach, Kanadzie czy Australii wracają do Polski rządzonej przez rudzielca albo kaczafiego xD

0

@18|FCB|99 Bar Mleczny byłby raczej jedną z ostatnich lokalizacji w których spodziewałbym się kogoś o takiej rozpoznawalności i statusie materialnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?