1

@CurryTheGoat30 jeśli Real zremisuje z Mallorcą to wychodzimy na Espanyol już mistrzami

0

@Cvzx Szczęsny to powinien chyba pojechać na jakieś wakacje

23

Gdyby Balde wrócił tydzień wcześniej...

0

@comtedurgell a wiesz, że w nocy te drzewka owocowe zmarzną i żaden deszcz tego nie uratuje

2

@CLS63AMG Skończmy już z tym "meczem życia" bramkarzy przeciwko nam. To umiejętności. Zobacz ile taki Inter traci goli i narracja o meczu życia nie będzie pasować, bo po prostu są świetnie zorganizowani w obronie i świetny bramkarz

45

Przed tym sezonem każdy z nas wziąłby ten półfinał LM w ciemno, ale kiedy jest się 2 minuty od piłkarskiego raju...

0

@Deathwing112 C+ Sport Extra 1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kuz Ale wiesz, że wygrana trypletu to wypłacenie gigantycznych premii dla piłkarzy, które są większe niż sam zarobek?

15

Znowu ten bezsensowny gradient.

1

@TysonFCB Flick powinien nieco wycofać obronę

2

@Tabaluga37 i zarżnięci zawodnicy na nowy sezon. Wszystkie ekipy, które tam pojadą, zapłacą rachunek w następnym sezonie

2

@Pawlak1992 Haalanda

1

@Bogan Zapewne podgrzewa atmosferę

0

@KidusFCB Mam Black&Decker i nic jej nie brakuje

0

@buglikos Prawdopodobnie we wrześniu

1

@dorkizos Trzeba się powoli przyzwyczajać, bo za rok prawdopodobnie będzie to normalne ;)

0

@NeroTFP1 Nie karać go. Oddać go ojcu zamordowanej dziewczyny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kozinho. Nie było. C+ nie pozwoliło

2

@clyde powinno jej się zrobić to samo

2

@Wiktoria13 Więcej trzeba będzie w premiach zapłacić niż wpłynie

13

@sergio5 i najpiękniejsza asysta w karierze Busiego

0

@Greenalley a kto mówi o sytuacji z Raphą? Faulowany był Ferran

0

@Greenalley to idź do lekarza, bo wzrok leci na pysk

0

@bartekvisca Minimum 4 mecze zawieszenia, by przeszły na ligę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@PJ777" I tak naprawdę najważniejsze będzie nie stracić bramki u siebie, wygrać jak najwyżej do zera". No tu napisałeś jednak zupełnie co innego. Bramki to można stracić u siebie nawet 3. Byleby strzelić samemu 6

7

@PJ777 Kolega wie, że bramki wyjazdowe już nie są tak istotne jak dawniej? Zwycięstwo 5-3 a 2-0 ma dokładnie tą samą wartość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?