2

@PJ777" I tak naprawdę najważniejsze będzie nie stracić bramki u siebie, wygrać jak najwyżej do zera". No tu napisałeś jednak zupełnie co innego. Bramki to można stracić u siebie nawet 3. Byleby strzelić samemu 6

7

@PJ777 Kolega wie, że bramki wyjazdowe już nie są tak istotne jak dawniej? Zwycięstwo 5-3 a 2-0 ma dokładnie tą samą wartość

1

@jacobFCB oczywiście, że algorytm

7

@PolskiBarcelonista10 Chłopie, to młody zawodnik, ma swoje ambicje to jest oczywiste. On dopiero co wchodzi do wielkiej piłki a już zdobył ME. Posłucha starszych kolegów i kariera pójdzie do przodu

0

@FcPortoFan1999 Niestety nie

1

@bartekvisca Mają praktycznie pewną LM to logiczne, że przerzucili siły na wygranie LE.

4

@Bykunn Dokładnie tak. Wejście tam to praktycznie wyrok śmierci

5

Spróbowałbym z Olmo w tym momencie

0

@bezalkoholowy wszystko byleby nie jakiś Sharp czy Hisense

2

Takim zachowaniem to nie polepszył swojej sytuacji.

0

@buglikos Raczej zostaje status quo. Dopiero na 26/27 klasowa 9

0

@AxelF są sytuacje, że nie da się zrobić tej przerwy powyżej 72h. Jeśli mecze w LM grasz środa - wtorek o 21 to ligowy grasz w sobotę o 21. No nie da się po prostu inaczej

14

Taki komunikat to miał iść, gdy to samo mówili w Madrycie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca Nie mylisz się. Taki gol, a w ostatecznym rozrachunku nic on nie dał ;)

0

@bart_azz Inter czy PSG były w gronie faworytów.

0

@SZYCHA0005 jak mogą być chłopie zaskoczeni? Dostali lanie w pierwszym meczu to co mieli zrobić w drugim? Prosić o najniższy wymiar kary? Oczywiste było, że zaatakują

1

@barcanawieki To fajnie, bo PSG dopiero w ewentualnym finale

1

@GeneralXavi Senyszyn

14

Oczywiste. Jeden klasyk robiony pod Europę, a jeden pod Azje

9

@barcelonaLM Zapytaj prezydenta Warszawy

4

@Derpowsky Nie zdążą.

11

@gukwa bardziej chodzi o uwalenie Barcelony

0

@Muszynianka Na pewno zostanie ukarany brakiem premii :)

5

Nudny wyścig jak Monako

34

Psycha siadła chyba po tej Argentynie. Dobra robota Matsa bo jeszcze wyłapałby czerwoną.

1

@Aureczek tego biegu za Bale'em to nigdy mu nie zapomnę

1

@Gaucho Zmęczenie robi już swoje. Mamy kwiecień i gramy non stop

1

@DTMisTheBest Raczej niemożliwe. Dzisiaj już czuję ciężary

2

@Pablozeusz Może Puchar Gampera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?