0

pora przygotowywać się do meczu nie w poniedziałek a za tydzień

0

ło żesz... ładnie poszli

0

koniec marzeń

1

co kogo obchodzi zdanie madridistas? Mnie i ludzie na świecie obchodzi to co jest w gablocie, a tam w cudownej Barcelonie od kilku lat dokładanych jest dziesiątki tytułów i będzie więcej

18

Bo mają ból dupy

0

PMT liczy się. UEFA go tylko nie zalicza jako swoich rozgrywek, ale normalnie się liczy

8

Most trophies: Barcelona 87 - Madrid 82 - Bayern 64 - Man United 62 - Liverpool 60 - Juventus 58 - AC Milan 49 - Arsenal 42 [via @barcastat]

13

Najlepiej jakby szedł do Rayo

0

Im bardziej opłaca się dać te 30 + 2 niż płacić 30 plus podatek, którego łączna wartość pewnie oscylowałaby ok. 40 mln

0

Poczekać do wtorku, aż zakończymy walkę o SPH i sprzedać za 30 mln

23

nie

0

pedro niech spada bo tu już nie potrzebny

0

oj porażka będzie boleć jeszcze niestety długo.. ;(

0

z obecnym składem 3 dm po meczu

0

ładne jaja

6

Ale kapitalny mecz, Messi magia jak zwykle

0

NC+ straciło prawa do serie a i ligue 1, w krótce być może straci i LL. Nie wiem czy wiesz ale Puchar UEFA nie jest rozgrywany od 7 lat...

0

Due to conflict federation-Liga, calendar will be reformed. League will end on 22 May. Cup final 7-8 May. Barcelona-Getafe 1 Nov. [via md]

0

ZDF

0

Po 5. SPE! Przegonić Milan i powoli dobijać do stu tytułów w historii!

0

Komentarz usunięty

0

równie dobrze może być sekstet w sezonie, czym też bym nie pogardził ;D

3

chyba przerwał

1

po to ludzie kupili NC + żeby oglądać LL, więc gdzieś mamy całą Eleven i oglądanie meczów bóg wie gdzie

0

nie da się określić zawodników. Każdy jest fenomenem na swój sposób... dla jednych będzie to Xavi dla innych Puyol. Każdy z nich jest legendą i jest w naszym sercu

1

warto przytoczyć te porażki. W ogóle przydałby się wykaz zdobytych trofeów od czasów Messiego.. chodzi mi o liczbę wygranych 24 na ile możliwych bo właśnie tego nie wiem

0

kolego nie dolarów amerykańskich, przelał ok. 315 tys funtów

0

po co Mascherano skoro dopiero co przedłużył...

2

5 drużyn z Hiszpanii w LM to byłoby coś.. trzymamy kciuki za Nietoperze ;)

0

ustawienia i zmień avatar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?