Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Krew barcelońską to on w sercu ma. Szkoda, że trenerzy nie chcą mu zaufać
0
Kolejny Douglas..
1
Niestety. Podniecają się jeszcze trypletem, a nie patrzą w przyszłość. Tak samo z wydaniem 600 mln euro na Espai Barca. Przecież taka inwestycja sprawi, że Barca upadnie finansowo i nie wyjdzie z marasu przez najbliższe 20 lat, tak jak Arsenal gdy wybudował nowy stadion
0
Troch to będzie głupie, że za rok znowu CA. Mogli po prostu obecną edycje zrobić za rok i byłoby po problemie...
1
Dalej, jeśli wygra Bartomeu to nie tylko zobaczymy upadek La Masii, ale i wizerunku klubu, który ze sądu nie wyjdzie chyba przez następne 10 lat przez wałki z transferem Neymara itd., będziemy świadkami kolejnych transferów pokroju Douglasa. Na koszulkach będziemy oglądać Katar za 40 mln, żenada, tak samo jak żałosne jest gadanie, że Katar to jedyna oferta na koszulki. Taki klub jak Barca a nikt nie chce go sponsorować. Ciekawe. Mam nadzieje, że socio widzą co on wyprawia i skończy, ale w pudle, za wałki przy transferach
1
Niby tak. Ale słuchaj, w przypadku wygrania Bartomeu La Masia upadnie na totalne dno i nie ma co się oszukiwać. Już jest na dnie, a później będzie jednym wielkim gównem z którego prędko się nie podniesie. Śmieszy mnie kampania Bartomeu, bo dzień przed dymisją stwierdził, że nie podpisze z Enrique nowego kontraktu bo pozostawi to w kwestii nowego prezydenta. Co się dzieje dzień później? Enrique podpisuje kontrakt.. What the fuck?
0
Leo wygrał już z reprezentacją, ale IO ;D Do tego MŚ U-20 ;)
1
Trzymam kciuki za Leo i Masche. To byłoby niesamowite zwieńczenie sezonu w ich wykonaniu!
0
Dokładnie, ale fakty są takie, że potwierdzenie transferu byłoby na korzyść Bartomeu
0
warto
0
Pamiętam swoją minę po rajdzie Leo. I zadałem sobie pytanie tylko jedno, z jakiej planety nasz kosmita przybył..
0
W meczach towarzyskich to nawet Wawrzyniak mógłby zagrać mimo że nie jest związany kontraktem
1
Lepsze skaczącego przez ogrodzenie ;D
0
Teoria. W praktyce nie będzie ani Turana ani Pogby
0
Komentarz usunięty
0
Inna sprawa jest taka, że Bartomeu ładnie musi pod stolikiem dawać komisji skoro oni rozważali zatwierdzenie transferu Turana. To nie leży zupełnie w ich kompetencji i uświadomoli to sobie w ostatnim momencie
8
Cyrk na kółkach. Takiego burdelu to dawno nie było. Najpierw Pimienta dostaje od Roury informacje, że bedzie trenerem B, a tu zonk i nie, bo Bartek chce Lopeza..
0
Denis nie wróci, a już na pewno nie teraz
0
Bardzo dobry przepis.
0
Sprzedaż Deulofeu zatwierdziła komisja, Bartomeu teoretycznie nie ma w tej chwili nic do gadania, podobnie jak każdy z pozostałych kandydatów
1
Wystraszyli się, bo byłoby to działanie nielegalne. Bardzo dobrze, Bartomeu nie ogłosi żadnego transferu ustami komisji i Laporta wygra wybory. O to chodziło
1
Właśnie też mi się tak wydawało. Umówili się, że pójdą na kompromis i, że '8' w Barcy bd miał Iniesta, a Xavi w reprezentacji
0
Dokładnie. Przecież to ewidentnie widac, że komisja jest sterowana przez Bartomeu. Komedia
0
bardziej wszechstronny? Nie. Umiejętności - odstaje, technika gorsza. Wiek dużo starszy.. tak rzeczywiscie lepszy niż Pogba, który za kilka lat będzie miał ZP
1
Jak transfer przyklepał Bartomeu, a komisja tylko to potwierdzi no to czyste jaja będą.. wgl to jest chore, żeby osoby które piastują swe stanowisko przez 5 tygodni tak rządziły klubem. Takie decyzje powinien podejmować nowy prezydent
0
Jasne. A jutro bd Turan, fichado i wielkie zaskoczenie, bo przecież agencik nic nie wie. Frajerzy
3
Zdecydowanie nie. Żadnych kasyn na naszych koszulkach
2
Transfer przed wyborami jest niemalże pewny. Bartomeu zadbał by chronić swoją posadkę i tylko komisja czeka aż karze im dać oficjalny komunikat #LaportaWróć
0
Tak samo transfer Douglasa z dupy jak i śmieszne opcje pierwokupu Gersona czy Kennedy'ego
0
Nie porównuj klasy Suareza do średniaka Turana. Suarez najlepsza '9' świata, więc nawet wiek nie jest barierą