4

podczas Pucharu Gampera 4 lub 5 sierpnia

0

69

0

liczymy na 38 triumf ;D

3

Marc nigdzie się nie rusza

0

14 lipca

3

tak naprawdę to przez te 5 lat, klub zarobił tylko 12M

0

może

1

17

0

6 chyba weźmie Iniesta

0

hehe, już dawno to czytali, ile by im to zajęło czasu gdyby ponownie musieli ;)

0

dawno nie było kołnierzyka, ale skoro już chcą tak bardzo upodobnić z '92 to mogą być ;)

0

miał Leo racje, bo akurat nie strzela najlepiej jak potrafi

1

nie pamiętam dokładnie jak to było, chyba tak po prostu zrobili sobie taki meczyk przyjaźni

1

negocjacje trwają, ale ma być ponoć na eleven

0

Wg mnie w naszej sądzie byłoby bez zmian. Jak ktoś chciał Laporte tak dalej będzie chcieć, a jak ktoś woli Bartomeu któremu grozi 3 lata za kratkami to nic tego nie zmieni. Proste

0

wie ktoś może co z Songiem?

0

już była, Laporta wygrał zdecydowanie

36

Laporta nie schrzań tego.. został tydzień walki

10

infekcja dróg moczowych, ciąża niezagrożona [sport]

2

hamuj się ze słowami.. szroty? to jakim szrotem musisz być ty, skoro siedzisz tylko przed kompem i gówno w życiu osiągnąłeś

2

źródło? może rodzi ;)

0

I tak dzień przed wyborami Batiste miał się wycofać. Im na tym tak bardzo nie zależało, a raczej na pokazaniu czego Barcelona potrzebuje

1

Oj widzę, że nie wiesz kto wprowadził Barcelonę w długi

0

Tak, ale ludzie boją się nowych nazwisko, bo wtedy już w ogóle nie wiadomo jak klub będzie zarządzany

0

akurat Pedro w kadrze gra dużo lepiej niż w FCB

0

Samper wymiata. W tym sezonie mam nadzieje, że sporo pogra w 1, zespole

4

Fabregas gdzie

2

I co z tego? Wtedy kadra mogłaby liczuć maks 24 piłkarzy... ja prdl jakie tu jest tępe myślenie

0

Hehe nie, bo jeszcze Songa trzeba pożegnać

0

Copa America

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?