Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
podczas Pucharu Gampera 4 lub 5 sierpnia
0
69
0
liczymy na 38 triumf ;D
3
Marc nigdzie się nie rusza
0
14 lipca
3
tak naprawdę to przez te 5 lat, klub zarobił tylko 12M
0
może
1
17
0
6 chyba weźmie Iniesta
0
hehe, już dawno to czytali, ile by im to zajęło czasu gdyby ponownie musieli ;)
0
dawno nie było kołnierzyka, ale skoro już chcą tak bardzo upodobnić z '92 to mogą być ;)
0
miał Leo racje, bo akurat nie strzela najlepiej jak potrafi
1
nie pamiętam dokładnie jak to było, chyba tak po prostu zrobili sobie taki meczyk przyjaźni
1
negocjacje trwają, ale ma być ponoć na eleven
0
Wg mnie w naszej sądzie byłoby bez zmian. Jak ktoś chciał Laporte tak dalej będzie chcieć, a jak ktoś woli Bartomeu któremu grozi 3 lata za kratkami to nic tego nie zmieni. Proste
0
wie ktoś może co z Songiem?
0
już była, Laporta wygrał zdecydowanie
36
Laporta nie schrzań tego.. został tydzień walki
10
infekcja dróg moczowych, ciąża niezagrożona [sport]
2
hamuj się ze słowami.. szroty? to jakim szrotem musisz być ty, skoro siedzisz tylko przed kompem i gówno w życiu osiągnąłeś
2
źródło? może rodzi ;)
0
I tak dzień przed wyborami Batiste miał się wycofać. Im na tym tak bardzo nie zależało, a raczej na pokazaniu czego Barcelona potrzebuje
1
Oj widzę, że nie wiesz kto wprowadził Barcelonę w długi
0
Tak, ale ludzie boją się nowych nazwisko, bo wtedy już w ogóle nie wiadomo jak klub będzie zarządzany
0
akurat Pedro w kadrze gra dużo lepiej niż w FCB
0
Samper wymiata. W tym sezonie mam nadzieje, że sporo pogra w 1, zespole
4
Fabregas gdzie
2
I co z tego? Wtedy kadra mogłaby liczuć maks 24 piłkarzy... ja prdl jakie tu jest tępe myślenie
0
Hehe nie, bo jeszcze Songa trzeba pożegnać
0
Copa America