Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bayern - Wolfsburg
0
takim trypletem to może się chwalić, ale Real. Tam maje swoje dwa super ważne tytuły presezonu + oczywiście Pichichi
0
na ścisłe to wystarczyłoby 1 zwycięstwo z Bilbao w lidze, a w SPH dwa remisy, u siebie np 1-1 i na wyjeździe 2-2 i mi wystarczy ;)
0
Puchar Gampera to też sparing ;)
0
praktycznie mecze co 3 dni, 2 to o pietruszkę, ale pozostałe 5 to już gra na 100%. Mega ciężki początek, 3 starcia z Bilbao, oj będzie sie działo
0
większy byłby ból dupska po porażce ;)
0
najpierw piszesz, że gra 7 meczów, a potem dajesz listę 8, więc się zastanów która wersja.
Barca gra 8 meczów i bd co oglądać
102
nie wiem czy psychicznie bym przeżył taki finał LM..
1
nie, nie wystąpi
0
a kto mówi źe chodzi o najlepszą 9? chodzi o najlepszego piłkarza nr 3...
1
kuriozum w skali światowej, wtedy awans miałby Kukesi, bo rewanżu nie można jakby poddać walkowerem
1
podobno NC+ nie chce dać tyle ile oferuje Eleven
1
ciekawe czy TVP dalej bd mieć CdR
1
Neymar czy Modrić to ten sam poziom. Ciężko obecnie wskazać nr 3
1
bd walkower i normalnie mecz w czwartek
0
lepszą strzelił Lamela
0
Crack, wracaj Leo, bo potrzebujemy ciebie aż poprowadzisz Barcę do kolejnych tytułów
24
https://vine.co/v/eX1ubb2dhxK
Leo z Thiago już trenują
14
Genialne zachowanie Messiego i Mascherano, którzy skrócili wakacje i już dziś pojawią się w Ciutat Esportiva. Szacunek
0
dokładnie, po co Nolito skoro on i tak mógłby przyjść w styczniu? Jeśli już ma być jakieś dobre rozwiązanie to odejście Pedro w styczniu i przyjście Nolito
0
wygrali LE no rzeczywiście jest się czym szczycić, biorąc pod uwagę nie wyjście z grupy LM jako pierwsza drużyna historii, która była zwyciezcą LM
0
oby nie, bo ileż można czekać
0
Tytuł zapowiedzi na wyrost, bo Chelsea to nie jest żaden gigant... w Europie są dużo lepszy zespoly niż jakiś niebieski autobus
1
Dokładnie. Nigdy nie zapomnę tego meczu, jak i wielu innych. Od przyjścia Guardioli Barca rozegrała tak wiele niesamowitych spotkań, że człowiek nawet wyników dokładnie nie pamięta
0
Już Chelsea witała się z gąską
0
Powtórki całych meczów są też na YT
0
Pora w końcu walczyć o klub. Koniec bezpodstawnego oskarżania na prawo i lewo. Ileż można
0
jeśli odejdzie za taką kwotę to naprawdę Barca wkońcu zrobi dobry biznes
0
W terminarzu jest blad. Mecz z chelsea jest w srode o 2 a nie we wtorek
3
i to w finale LM... pamiętne 3-1 i genialny gol Villi