1

Bayern - Wolfsburg

0

takim trypletem to może się chwalić, ale Real. Tam maje swoje dwa super ważne tytuły presezonu + oczywiście Pichichi

0

na ścisłe to wystarczyłoby 1 zwycięstwo z Bilbao w lidze, a w SPH dwa remisy, u siebie np 1-1 i na wyjeździe 2-2 i mi wystarczy ;)

0

Puchar Gampera to też sparing ;)

0

praktycznie mecze co 3 dni, 2 to o pietruszkę, ale pozostałe 5 to już gra na 100%. Mega ciężki początek, 3 starcia z Bilbao, oj będzie sie działo

0

większy byłby ból dupska po porażce ;)

0

najpierw piszesz, że gra 7 meczów, a potem dajesz listę 8, więc się zastanów która wersja.

Barca gra 8 meczów i bd co oglądać

102

nie wiem czy psychicznie bym przeżył taki finał LM..

1

nie, nie wystąpi

0

a kto mówi źe chodzi o najlepszą 9? chodzi o najlepszego piłkarza nr 3...

1

kuriozum w skali światowej, wtedy awans miałby Kukesi, bo rewanżu nie można jakby poddać walkowerem

1

podobno NC+ nie chce dać tyle ile oferuje Eleven

1

ciekawe czy TVP dalej bd mieć CdR

1

Neymar czy Modrić to ten sam poziom. Ciężko obecnie wskazać nr 3

1

bd walkower i normalnie mecz w czwartek

0

lepszą strzelił Lamela

0

Crack, wracaj Leo, bo potrzebujemy ciebie aż poprowadzisz Barcę do kolejnych tytułów

24

https://vine.co/v/eX1ubb2dhxK

Leo z Thiago już trenują

14

Genialne zachowanie Messiego i Mascherano, którzy skrócili wakacje i już dziś pojawią się w Ciutat Esportiva. Szacunek

0

dokładnie, po co Nolito skoro on i tak mógłby przyjść w styczniu? Jeśli już ma być jakieś dobre rozwiązanie to odejście Pedro w styczniu i przyjście Nolito

0

wygrali LE no rzeczywiście jest się czym szczycić, biorąc pod uwagę nie wyjście z grupy LM jako pierwsza drużyna historii, która była zwyciezcą LM

0

oby nie, bo ileż można czekać

0

Tytuł zapowiedzi na wyrost, bo Chelsea to nie jest żaden gigant... w Europie są dużo lepszy zespoly niż jakiś niebieski autobus

1

Dokładnie. Nigdy nie zapomnę tego meczu, jak i wielu innych. Od przyjścia Guardioli Barca rozegrała tak wiele niesamowitych spotkań, że człowiek nawet wyników dokładnie nie pamięta

0

Już Chelsea witała się z gąską

0

Powtórki całych meczów są też na YT

0

Pora w końcu walczyć o klub. Koniec bezpodstawnego oskarżania na prawo i lewo. Ileż można

0

jeśli odejdzie za taką kwotę to naprawdę Barca wkońcu zrobi dobry biznes

0

W terminarzu jest blad. Mecz z chelsea jest w srode o 2 a nie we wtorek

3

i to w finale LM... pamiętne 3-1 i genialny gol Villi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?