Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mogą.
1
Messi 3 sieprnia, Neymar 30.07
0
Kto by chciał odchodzić, jak siedząc na ławeczce zarabia się mln. Do tego gra w najlepszym klubie świata, będąć codziennie obok najlepszych piłkarzy świata, jeździć po krajach za darmo i cieszyć się życiem. Facet wygrał więcej niż na loterii
2
nie tylko wieku, ale i w hisotrii całego futbolu
1
3-5 lat
0
Kobieta skarbnikiem w takim klubie jak Barca ;D Byle nie pogubiła się w cyferkach ;)
0
Jak ja tęsknie za tym gościem noszącego koszulkę FCB... tak samo za Leo, Neyem i resztą ekipy
0
Jak przeczytałem Ronaldo i Messi to zastanowiłem się czy kiedokolwiek wisnia chodził na lekcje angielskiego
0
też się właśnie zastawiam, bo nie bd wstawał o 5 rano żeby sparing oglądać
17
Pinto da Costa (president Porto): "Ronaldo or Messi? As a Portuguese, I say: Ronaldo is the best in the world, Messi is from another planet"
Ronaldo czy Messi? Jako Portugalczyk mówię Ronaldo jest najlepszy na świecie. Messi jest z innej planety
23
Pierwszą rzeczą jaką powinien zrobić to podpisać nową umową sponsorską z inną firmą niż Qatar
1
piją po porażce
2
może lepiej Mes que un Qatar
6
widzę, że to nie rozumiesz o co chodzi. Chodzi o to, że przez 6 lat będzie kolejnych 25 afer, grube miliony pójdą na Espai
0
6 lat
3
Qatar Camp Nou
9
Bardzo niska frekwencja. Ale trzeba uszanować zdanie socis, skoro chcą prezydenta zza krat, to ich wybór
1
Zamiast wywalać 80M na kolejną gwiazdkę, to niech lepiej zainwestują w przyszłość.
2
Nie dla Qatar Airways, trzeba znaleźć nowego sponsora
2
Przy takich atrakcjach tak niska frekwencja... jestem ciekawe jaki % byłby gdyby mieli głosować na prezydenta w Polsce.. ciekawe czy 5% by przyszło
10
po tym jak go wyrzucił z Rosellem to ja też bym im ręki nie podał
12
Niesamowita atmosfera w Barcelonie. Fani krzyczą Laporta President ;) Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Za kilka godzin powinien świętować
2
a szkoda, bo to ich wielkie prawo. To powinien być obowiązek iść i oddać głos, przecież to święto klubu
14
Messi przyleciał do Barcelony, by zagłosować
1
to było do przewidzenia, frekwencja w okolicach 40% co mocno sprzyja Bartkowi
1
TIME 18:00 TURNOUT 33.66% VOTES 36,907
0
mało wiesz, tak naprawdę klub zarobił tylko 12M
7
Od samego rana mam nadzieje, że socios pomyślą nad klubem i głosują na Laporte
0
wydjae się, że nawet 50% nie będzie frekwencja...
0
Fan Club Barca Polska