0

Nie mogą.

1

Messi 3 sieprnia, Neymar 30.07

0

Kto by chciał odchodzić, jak siedząc na ławeczce zarabia się mln. Do tego gra w najlepszym klubie świata, będąć codziennie obok najlepszych piłkarzy świata, jeździć po krajach za darmo i cieszyć się życiem. Facet wygrał więcej niż na loterii

2

nie tylko wieku, ale i w hisotrii całego futbolu

1

3-5 lat

0

Kobieta skarbnikiem w takim klubie jak Barca ;D Byle nie pogubiła się w cyferkach ;)

0

Jak ja tęsknie za tym gościem noszącego koszulkę FCB... tak samo za Leo, Neyem i resztą ekipy

0

Jak przeczytałem Ronaldo i Messi to zastanowiłem się czy kiedokolwiek wisnia chodził na lekcje angielskiego

0

też się właśnie zastawiam, bo nie bd wstawał o 5 rano żeby sparing oglądać

17

Pinto da Costa (president Porto): "Ronaldo or Messi? As a Portuguese, I say: Ronaldo is the best in the world, Messi is from another planet"

Ronaldo czy Messi? Jako Portugalczyk mówię Ronaldo jest najlepszy na świecie. Messi jest z innej planety

23

Pierwszą rzeczą jaką powinien zrobić to podpisać nową umową sponsorską z inną firmą niż Qatar

1

piją po porażce

2

może lepiej Mes que un Qatar

6

widzę, że to nie rozumiesz o co chodzi. Chodzi o to, że przez 6 lat będzie kolejnych 25 afer, grube miliony pójdą na Espai

0

6 lat

3

Qatar Camp Nou

9

Bardzo niska frekwencja. Ale trzeba uszanować zdanie socis, skoro chcą prezydenta zza krat, to ich wybór

1

Zamiast wywalać 80M na kolejną gwiazdkę, to niech lepiej zainwestują w przyszłość.

2

Nie dla Qatar Airways, trzeba znaleźć nowego sponsora

2

Przy takich atrakcjach tak niska frekwencja... jestem ciekawe jaki % byłby gdyby mieli głosować na prezydenta w Polsce.. ciekawe czy 5% by przyszło

10

po tym jak go wyrzucił z Rosellem to ja też bym im ręki nie podał

12

Niesamowita atmosfera w Barcelonie. Fani krzyczą Laporta President ;) Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Za kilka godzin powinien świętować

2

a szkoda, bo to ich wielkie prawo. To powinien być obowiązek iść i oddać głos, przecież to święto klubu

14

Messi przyleciał do Barcelony, by zagłosować

1

to było do przewidzenia, frekwencja w okolicach 40% co mocno sprzyja Bartkowi

1

TIME 18:00 TURNOUT 33.66% VOTES 36,907

0

mało wiesz, tak naprawdę klub zarobił tylko 12M

7

Od samego rana mam nadzieje, że socios pomyślą nad klubem i głosują na Laporte

0

wydjae się, że nawet 50% nie będzie frekwencja...

0

Fan Club Barca Polska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?