1

TIME 18:00 TURNOUT 33.66% VOTES 36,907

0

mało wiesz, tak naprawdę klub zarobił tylko 12M

7

Od samego rana mam nadzieje, że socios pomyślą nad klubem i głosują na Laporte

0

wydjae się, że nawet 50% nie będzie frekwencja...

0

Fan Club Barca Polska

27

2

Skoro MU może, to Barca tym bardziej

1

Popieram. Zmieniony ;)

1

Jeśli chodzi o Monchiego to raczej nie do wyjęcia.

2

Benedito znalazł sposora - producent napoju energetycznego Flight oferuje Barçy 70-80M€ rocznie. (Kręcidło)

0

Komentarz usunięty

8

człowieku, tu nie chodzi o La Masie, a o finanse klubu, które Bartek doprowadzi do upadku... nie zgodził się na projekt Fostera za 300 mln, a chce Espai za 600. Ludzie zejdźcie na ziemie

0

Dodam tylko, że Benedito ma to ujawnić o godz. 17

0

tak

11

0

a skąd wiesz, może wybierają. W polsce żyje ok 70 socios z możliwością głosowania i kilku z nich jedzie do BCN

0

dokładnie, wie facet o czym mówi i wykonał kawał roboty podczas kampanii

0

wygrał Freixa zdecydowanie

0

przez fcbarcelona.cat możesz, albo na miejscu

0

starzy chcą nowego stadionu (Espai Barca) i tylko dlatego Barto ma takie popracie

0

Niech im zabronią przebywania w Barcelonie, bo tam jest klub z zakazem mafii pod nazwą FIFA

0

a on jest wgl socio?

5

nie

3

Po co chodzić na konferencje skoro na fcbarca.com mamy wygodniej niż tam ;D

0

Nie sprzedałby go, bo władzę prezydent obejmuje dopiero po 8 dniach od wyborów, a termin klauzuli mija 20 lipca.

2

Enrique: Nie chcę by ktokolwiek odszedł.

1

No nieźle skoro już w sierpniu odrabiamy grudniowy mecz... trochę głupio. Sierpień to praktycznie mecze co 3 dni non stop

0

A co w tym niepoważnego? Granie co 3 dni to normalne

2

Akurat jeśli chodzi o GD to zawsze tak wypada, bo jest specjalnie tak ułożone. Co to za frajda byłoby oglądać klasyk w 1. kolejce...

0

To, że ma dłuższy urlop zgadza się, ale nie z powodu finału Ligi Europy, a dlatego że potem grał w reprezentacji Hiszpanii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?