Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
TIME 18:00 TURNOUT 33.66% VOTES 36,907
0
mało wiesz, tak naprawdę klub zarobił tylko 12M
7
Od samego rana mam nadzieje, że socios pomyślą nad klubem i głosują na Laporte
0
wydjae się, że nawet 50% nie będzie frekwencja...
0
Fan Club Barca Polska
27
2
Skoro MU może, to Barca tym bardziej
1
Popieram. Zmieniony ;)
1
Jeśli chodzi o Monchiego to raczej nie do wyjęcia.
2
Benedito znalazł sposora - producent napoju energetycznego Flight oferuje Barçy 70-80M€ rocznie. (Kręcidło)
0
Komentarz usunięty
8
człowieku, tu nie chodzi o La Masie, a o finanse klubu, które Bartek doprowadzi do upadku... nie zgodził się na projekt Fostera za 300 mln, a chce Espai za 600. Ludzie zejdźcie na ziemie
0
Dodam tylko, że Benedito ma to ujawnić o godz. 17
0
tak
11
Polscy socios zagłosują na Laporte: http://www.przegladsportowy.pl/polscy-socios-zaglosuja-na-laporte,artykul,586277,1,13056.html
0
a skąd wiesz, może wybierają. W polsce żyje ok 70 socios z możliwością głosowania i kilku z nich jedzie do BCN
0
dokładnie, wie facet o czym mówi i wykonał kawał roboty podczas kampanii
0
wygrał Freixa zdecydowanie
0
przez fcbarcelona.cat możesz, albo na miejscu
0
starzy chcą nowego stadionu (Espai Barca) i tylko dlatego Barto ma takie popracie
0
Niech im zabronią przebywania w Barcelonie, bo tam jest klub z zakazem mafii pod nazwą FIFA
0
a on jest wgl socio?
5
nie
3
Po co chodzić na konferencje skoro na fcbarca.com mamy wygodniej niż tam ;D
0
Nie sprzedałby go, bo władzę prezydent obejmuje dopiero po 8 dniach od wyborów, a termin klauzuli mija 20 lipca.
2
Enrique: Nie chcę by ktokolwiek odszedł.
1
No nieźle skoro już w sierpniu odrabiamy grudniowy mecz... trochę głupio. Sierpień to praktycznie mecze co 3 dni non stop
0
A co w tym niepoważnego? Granie co 3 dni to normalne
2
Akurat jeśli chodzi o GD to zawsze tak wypada, bo jest specjalnie tak ułożone. Co to za frajda byłoby oglądać klasyk w 1. kolejce...
0
To, że ma dłuższy urlop zgadza się, ale nie z powodu finału Ligi Europy, a dlatego że potem grał w reprezentacji Hiszpanii