Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Widze ze nie ogarniasz. Xavi ma wolna reke i odejdzie za darmo
1
Ronaldo jedną kartkę od zawieszenia.
0
Valencia niby u siebie a niedawno sprawila becki wlasnie na CN
0
do tego dwumecz z PSG..
2
A mnie to nie martwi. To nie maszyna, że zawsze będzie ładować hattricki. Zagrał dobrze i ważniejsze że to on cieszył sie ze zwycięstwa
0
To jest tak mało prawdopodbne, jak to że Messi strzeli samobója ;p
0
GD coraz bliżej, a na 22 do roboty (y)
2
będzie, to wcale nie pomaga, odradzam
5
Brałbym w ciemno
3
Piękno futbolu. Genialny obrazek
4
Wielki cule bez dwóch zdań. ZAWSZE na Camp Nou będzie witany z szacunkiem, nikt mu nie zapomni co zrobił dla futbolu w stolicy Katalonii.
0
Mądre słowa. Dziś po prostu trzeba ten mecz rozegrać i awansować. Naszym ważniejszym mecz jest ten niedzielny, nie można o tym zapominać
0
CR ikoną RM?? Dobry żart. To tak jakby powiedzieć że Neymar nią jest... ikonką to może być Raul, Casillas ale nie CR. Litości
0
Prawda jest taka, że Leo byłby najlepszym DMem, pomocnikiem i napastnikiem już jest. Facet przechodzi ludzkie pojęcie
0
czy strzelimy czy nie strzelimy to i tak muszę strzelić dwie bramki.
0
niestety tak,a na noc do roboty i obejrze tylko połówke meczu.. w GD to samo, ale jeszcze mniej zobacze bo ledwie pół godziny...
0
tak naprawdę nam nic jedna bramka nie daje
2
Oj tak. Na początku stycznia to 3/4 go zwalniala, a dziś kto wie, ale póki co jest jednym z nie wielu trenerów którzy wciąż walczą o potrójną koronę
0
Pedałki ;).....................
0
No tak. Takiej sytuacji rzeczywiście nie było. Chociaż w LL rekord wynosi 101 pkt chyba? A w angielskiej ktoś wie?
1
Ja się mimo to boję. Jeśli szybko strzelą bramkę, to strach zajrzy naszym piłkarzom w oczy i obrona może po prostu spękać..
0
Eee Bayer? Wczoraj odpadł kolego
0
Prędzej: MAtS - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Rakitić, Masche, Iniesta - MSN
0
A ja proponuje CN, największy stadion, po 45 tys kibiców każdej z drużyn i można grać
0
strzelił kolego trzy, jeszcze w samej końcówce pod nogami Almunii wbił
0
18.................
0
Bican ma 534 we wszystkich rozgrywkach
0
17 listopada 1982 papież Jan Paweł II odprawił na stadionie mszę dla 120 tys. osób. Msza trwała ok. 2 godziny. Była na niej obecna kadra FC Barcelony.
0
około 120 tys............
0
Oby jutro pewne zwycięstwo i kolejne 3
pkt